מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

הערות על ספרים

יש לכם הצעות לשימוש יעיל יותר? חיפוש מוצלח יותר? חלקו זאת עם כולנו
לענין

הערות על ספרים

הודעהעל ידי לענין » א' פברואר 03, 2019 9:22 pm

אחד הדברים המופלאים שאנו זוכים לו הודות לתוכנת אוצר החכמה הוא ה'הערות'.
בעבר היה אדם מעיין בשער המלך או באבן האזל, מתעוררת בדעתו קושיא או תירוץ על הנאמר, במקרה הטוב הוא כותב בשולי הגליון [מקום לא תשזפנו עין איה] וכשהוא מנסה להזכר בדברים אין לו מצב למצאם, וזה גורם לכך שבכלל יתעצלו מלכתוב.
התוכנה פתחה צוהר לעולם ההערות! אדם מעיין בשער המלך או באבן האזל, מתעוררת בדעתו קושיא או תירוץ על הנאמר, על אתר הוא רושם את הדברים, וכל הערותיו מקובצות המה יחדיו, פלאי פלאים!!!
דא עקא, שבמצב היום, השימוש והתועלת בכלי הנפלא הזה הם מאד מאד לא נוחים, האופציה הזאת כמעט לא מפותחת. אם אני רוצה להדפיס את כל ההערות, אני צריך להכנס ספר ספר ולהדפיס. אין אפשרות לראות על גבי המסך את הספר עצמו יחד עם ההערה [כמקובל בוורד למשל או בתוכנות של פי די אף]. אכן אפשר להעביר לאקסל, אבל גם אז זה מאד לא נח, מקבלים הרבה סימונים באנגלית ולא ברור על איזה קטע הולכת ההערה.
ועל כולנה! עדכנתי את התוכנה, והתמהמהתי מלהתקשר לתמיכה בכדי שיעבירו לי את הקובץ של ההערות מהגירסא הקודמת לגירסא הנוכחית, המשכתי לכתוב הערות נוספות על גבי הגירסא החדשה, ועכשיו אין אפשרות לשלב בין שני הקבצים!! [רק להעביר לאקסל, אבל לא לראות על גבי התוכנה עצמה]. כמו כן, השתמשתי בכמה מחשבים, ואין לי אפשרות לרכז עכשיו את ההערות המקובצות בכולם.
מתוך הודאה מופלגת על התוכנה המבורכת - שאינה זזה מעל שולחני בכמחצית משעות היממה, אבקשכם נא ונא לשכלל ולשדרג את האופציה של ההערות בשביל שתהיה ידידודית יותר לתועלת כל חכמי לב.
בתודה ובברכה

אליהו חיים

Re: הערות על ספרים

הודעהעל ידי אליהו חיים » ג' נובמבר 26, 2019 9:12 pm

גם אני ביקשתי בעבר בכל הזדמנות שדיברתי עם ה'תמיכה' - אנא, תן לראות בקלות אף ב'תצוגה מקדימה' ההערות החשובות לבעליה בגליון הספר,
ואף בפתיחת גוף הספר אולי יש אפשרות שיופיע סימון שיזכרו להבעלים דבספר זה קיימת 7 הערות ואף שיהא אפשרות לסמן בחצים באיזה עמוד נמצא כל הערה, ואז יהא תועלת עצומה עד מאוד להאיר עינים בכל 'הערה' שלבעליה שוה אוצר גדול ובינתיים טמונה וגנוזה.
בהערכה גדולה ובהודאה מרובה על כל יום ויום חוץ משבת ויו"ט שאוצר החכמה בשימוש ומציע לי ב"ה הרבה חכמה [ורק הבעלים צריכים לקנותה]

חזור אל “אוצר החכמה - הצעות ליעול ושיפור השימוש בתוכנה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים