מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

שיפורים בפתיחת התוכנה

יש לכם הצעות לשימוש יעיל יותר? חיפוש מוצלח יותר? חלקו זאת עם כולנו
נויירא

שיפורים בפתיחת התוכנה

הודעהעל ידי נויירא » ה' מאי 27, 2010 11:14 pm

אולי תאפשרו בהגדרות למשתמש לבטל את מסך הפתיחה, מאחר והוא נפרס על הכל הרי זה מפסיק אותו באמצע עיון בחומר אחר, הפסקת רצף המחשבה, בזבוז זמן, ביטול תורה, אני מבין שמטרת מסך הפתיחה בשביל למנוע פעילות חרת במחשב ובכך למהר את טעינת התוכנה, אך למעשה זה מבזבז עוד יותר זמן.

אני אישית בדרך כלל עובר לתוכניות אחרות פתוחות [ע"י מנהל המשימות או אלט+שיפט+טאב] ולא קורה כלום.

נויירא

Re: שיפורים בפתיחת התוכנה

הודעהעל ידי נויירא » ה' מאי 27, 2010 11:14 pm

אולי תאפשרו מעבר ממאגר זמני לדיסק בלא לפתוח מחדש את התוכנה, רוב השימוש במאגר זמני הוא כשאין לי כח\סבלנות\אפשרות וכדו' לחבר את הדיסק, ואח"כ אני רואה שאני צריך ממנו ספר, חבל על הזמן שאני מבזבז לפתוח את התוכנה מחדש, אל תשכחו שמי שעודנו משתמש בדיסק הגדול עם חיבור לשקע מזדקק רבות למאגר הזמני.

הייתי מבקש גם אפשרות לעבור מהמאגר הרגיל לזמני, בלי לסגור ולפתוח את התוכנה, והתוכנה פשוט תעבור להשתמש בקבצים שבמאגר זמני [ואולי אפילו תתנתק לחלוטין מהדיסק, ותתאפשר 'הוצאת את החומרה באופן בטוח'] מה שישמש את זה שנאלץ להיפרד בבהילות משקע החשמל באמצע השימוש בתוכנה, אך זה פחות חשוב, ואני מעריך שזה יותר מסובך.

נויירא

Re: שיפורים בפתיחת התוכנה

הודעהעל ידי נויירא » ה' מאי 27, 2010 11:15 pm

בפתיחת התוכנה אחרי שבסגירה הקודמת נשארו ונשמרו ספרים פתוחים [+ אופציית פתח שולחן עבודה אחרון], אזי קודם נפתחים הספרם ואח"כ המסך ראשי, אולי תהפכו ת'סדר ויתאפשר להתחיל מיד לעבוד בתוכנה, זה בזבוז זמן ותסכול.

תודה על הכל!

חזור אל “אוצר החכמה - הצעות ליעול ושיפור השימוש בתוכנה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 81 אורחים