מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

הכרת תודה לאוצר הנפלא

יש לכם הצעות לשימוש יעיל יותר? חיפוש מוצלח יותר? חלקו זאת עם כולנו
אוצרניק

הכרת תודה לאוצר הנפלא

הודעהעל ידי אוצרניק » ד' מאי 05, 2010 5:13 am

לענ"ד צריך לעשות אשכול מיוחד של הכרת תודה.
ראשית כל, איך שאלפי ספרים של גאוני עולם שהיו גנוזים באוצר השכחה, שבו להאיר את העולם באור יקרות. והרבה מהם שאפי' לא ידענו את שמם, וזכרם לא עלה על שולחן הלומדים, פתאום חזרו בהמוניהם.
אין שום ספק שלאחר אריכות ימיו ושנותיו של בעל המפעל הזה ה"ה הגאון ר' ארז סלע שליט"א, יצאו אלפי ראשונים ואחרונים לקבל את פניו. (על משקל הגמ' בב"ק קי"א ע"ב, ועי"ש בתוס' ד"ה דמתריצנא).

באופן אישי, נהניתי עשרות פעמים, הן מספרים חדשים שלא ידעתי על קיומם, והן החיפוש הנפלא שמוצא כל דבר. שזה פרשה לעצמה. החיפוש ש'מכניס בכיס הקטן' את כל החיפושים האחרים, (בלי לנקוב בשמם).

ולבסוף גילוי נאות. כמדומני שמעולם לא נפגשתי באופן אישי עם ר' ארז סלע, ובטח הוא אינו מכירני. ולכן אין זה כלל חנפנות לשם הפקת רווח וכיו"ב.

עלו והצליחו ומן השמים תבורכו.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

Re: הכרת תודה לאוצר הנפלא

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ד' מאי 05, 2010 7:00 am

ייש ר כחך
אנו משתדלים כל הזמן לשפר
דברים כאלה מעוררים לשפר יותר כמעשה דבתו של ר' חנינא בן תרדיון כמה נאות פסיעותיה מיד דקדקה

אברךכולל

הודעהעל ידי אברךכולל » ד' מאי 05, 2010 4:28 pm

מצטרף לכל התודות והברכות, לי אישית אין מילים, נהניתי הרבה יותר מאשר התגובה הקודמת הביעה. ואני מגלה דעת, כי ב"ה בכיתי כבר להפיץ הרבה תורה וחסידות בעולם ע"י כמה ספרים שהוצאתי לאור, והרבה זכות נזקף להרב ארז סלע שליט"א. אני כן פגעתי אותו אישית, אבל זה לא משנה, הוא בין כך לא מכיר אותי, ואני כותב מילים אלו רק לחזק פועל ידיו.

חכם באשי

הודעהעל ידי חכם באשי » ה' מאי 06, 2010 11:40 pm

גם אנוכי ה'חכם' מצטרף לתודות. כי למרות הביקורת שלי (עי' אשכולים אחרים) שכתבתי בעוונותי הרבים, האמת תאמר, איני יודע מה הייתי עושה ללא אוצר החכמה. זכור לי, שלפני כעשור כתבתי מאמר רחב באיזשהו נושא משונה. הוצרכתי לשם כך לכתת רגלי לבית הספרים הלאומי וכו', להזמין ספרים לחכות שעה ויותר עד שיגיעו (ולפעמים הגיעו ספרים אחרים שלא נתכוונתי אליהם), ואז לרדת שלוש קומות, לצלם, לחזור למקומי ולבדוק את מה שצילמתי, רק כדי לראות - לא פעם - שהדפים אותם אני אוחז בידי אינם שייכים לענין, או ששם הופנתי למקור אחר ששוב יובילני לבית הספרים הלאומי. והנה היום, אני יושב ספון בחדרי, וכל (כמעט...) מעדני מלך עולים על מסכי הקטן. פלא פלאים. ימות משיח ממש!
עלו והצליחו.
והרי הודעה: אם כל התשבחות הנ"ל, שאני עומד מאחורי כל מילה שלהן, אני אמשיך לבקר, ביקורת אוהבת, ביקורת בונה. שכן כבר נאמר: "נאמנים פצעי אוהב". ואני ה'חכם' אחד מאוהביו הגדולים והאמיצים של האוצר היקר.
ושוב, עלו והצליחו. תגיעו כבר ל-100,000 ספרים!...

זיסע יונגאלע

הודעהעל ידי זיסע יונגאלע » ב' ינואר 12, 2015 9:53 pm

למרות שהצטרפתי ב2011 כמופיע בפרופילי, אולם רק בשבועות האחרונים יצא לי להשתמש הרבה בפורום.
אין ספק שפורום זה זיכה אותי בשעות-תורניות רבות ואתגרים תורניים רבים שלא היו מגיעים בלעדיו.
זכורני לפני כ14 שנה ראיתי ספר של הרב ארז סלע על קצות החושן, באיזשהו שטיבל בבית-שמש, ובהקדמה הוא קורא לציבור לעשות שימוש במחשב לצרכי תורה, להגדיל תורה ולהאדירה.
כנראה שחזונו כבר התחיל אז.
את הפירות אנו רואים היום יותר ויותר, והריהו כמעיין המתגבר וכנהר שאינו פוסק,
מגלגלין זכות על ידי זכאי,
ואשרי הדור שר' ארז שרוי בתוכו. ירבו כמותו בישראל. אכי"ר.

אליעזר מארקס

הודעהעל ידי אליעזר מארקס » ב' פברואר 13, 2017 6:32 pm

ואילו פינו מלא שירה כים, ולשוננו רינה כהמון גליו,
אין אנחנו מספיקים להודות להר"ר ארז סלע הנפלא שליט"א
ולכל העוזרים והמסייעים בדבר.
וכל מלה נוספת מיותרת...
שתזכו להמשיך להגדיל תורה ולהאדירה...

לעומקו של דבר

הודעהעל ידי לעומקו של דבר » ד' מרץ 08, 2017 1:18 pm

אף אני אענה חלקי כמי שאין לו -לע"ע, בעוה"ר ומחסרון כיס - מאגר, עדיין יש להודות מאוד מאוד לר' ארז, וכל הנלווים עליו כ"א בשמו הטוב. (ובין השאר איש_ספר וצוות האוצר)
אם על הגירסא המקוונת החינמית עם 40 עמ' ואופציית החיפוש וכו', אם על רכישת מנוי מקוון פה ושם ו/או השאלת המאגר מחבר, אם על הקבצים הרבים שקיבלתי ע"י אחר, ואם על הספרים והד"ת הרבים שקראתי שלא היו נכתבים לולי המאגר הזה היה לעיני כותביהם.
כה לחי!

לבי במערב
מיקום: עקב צמצום שהותי כאן בע"ה, לענינים נחוצים - נא לפנות בהודעה פרטית. תודה מראש.

הודעהעל ידי לבי במערב » ו' יוני 14, 2019 1:36 am

חכם באשי כתב: . . ושוב, עלו והצליחו. תגיעו כבר ל-100,000 ספרים!...

ב"ה, הגיעו בשעטומו"צ. כה לחי!

חזור אל “אוצר החכמה - הצעות ליעול ושיפור השימוש בתוכנה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים