מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

טיפולים אלטרנטיביים ע"פ ההלכה

דיונים ועניינים בענייני השקפה, מצוות מתחדשות, ארץ ציון וירושלים.
פרנקל תאומים

Re: טיפולים אלטרנטיביים ע"פ ההלכה

הודעהעל ידי פרנקל תאומים » ה' יוני 29, 2017 12:16 am

יהושעבנמי כתב:
פרנקל תאומים כתב:אני לא מבין, אם הטיפולים האלטרנטיביים או לפחות חלקם הם כ"כ נפלאים ויעילים, מדוע הם לא מצליחים להוכיח את עצמם בכלים בהם מוכיחים הרופאים הקונבנציונליים את טיפוליהם?
אין לי ספק שאם יעלה בידם להוכיח את עצמם בכלים המקובלים ע"י המדע, ימצאו מספיק אנשים רופאים ומלומדים שיזעקו את זעקתם נגד חברות התרופות וכו' וכו' עד שהם יוכרו ע"י הקהילה המדעית ויהפכו בעצמם לקונבנציונליים.

כל המחקרים הרפואיים בארבעים השנים האחרונות לא נעשות ע״י ממשלות רק ע״י חברות התרופות, והם לא עושים שום מחקרים על דברים טבעיים רק על דברים כימיים בגלל שזה שווה להשקיע בזה שאפשר לעשות על זה פטנט ולהרוויח הון תועפות, ואדרבה הם מנסים לעשות מחקרים שיוכיחו שהדברים הטבעיים לא עוזרים, ויש להם השפעה גדולה על אנשי ממשלה ובתי ספר לרפואה וכתבי עת לרפואה ובתי חולים ואירגונים רפואה גדולים, הדברים האלה ידועים גם לחסידי הרפואה הקונבנציונלי כל השאלה הוא רק עד היכן הדברים מגיעים והאם ניתן להסתמך על עדיות של אנשים בלי מחקרים ענקיים רשמיים כמו שההלכה אומרת או שצריך דווקא מחקרים גדולים שיספקו את ה FDA י שזה כמובן נוגד את דעת תורה

א"א לגייס מספיק בעלי הון שניצלו ממוות לחיים ע"י התרופות האלטרנטיביות המופלאות או לחליפין סתם פילנטרופיים ששלום הציבור יקר להם ע"מ שהם יסבסדו את המחקרים פורצי הדרך ועל הדרך גם יזכו את מגליהן באיזה פרס נובל או שניים ובתהילת עולם?

פרנקל תאומים כתב:ודרך אגב, מדוע שלא יציעו לחברות התרופות עצמן לייצר את תרופותיהם האלטרנטיביות המופלאות עד שיעשו החברות גם מהן הון רב?
אלא א"כ אתם לגמרי נסחפים לומר שהחברות רוצות לייצר אך ורק תרופות בלתי יעילות, כדי שהחולים לא יתרפאו להם במהרה כ"א ימשיכו לצרוך את מרכולתם...

יהושעבנמי כתב: בגלל שא״א להרויח הון על דבר שאי אפשר לרשום פטנט וב באמת כמו שכתבת הם מעדיפים תרופות שגוררות עוד תרופות ואלה עוד תרופות וכן הלאה, רוב הרוווח של חברות התרופות הם מחולי סרטן שהכימו עצמו עולה עשרות אלפי דולרים בחודש ותופעות לוואי של הכימו מצריך עוד תרופות שהם גוררות עוד תרופות, והסרטן לצערינו פוגעת בכל אדם שני או שלישי, אם ימצאו תרופה פשוטה לסרטן זה יגרום לקריסת כל חברות התרופות ובתי חולים ויפטר מאות אלפי רופאים ואחיות וחברות שמייצרים מכשירים וכו דבר כזה יכול להרוס כל כלכלת העולם בבת אחת , יש מנכ״ל של חברת תרופות איליי לילי לשעבר בשם דר ג'ון וירפן שמעיד על על כל זה

בכלל לא נסחפתם, הא?
נערך לאחרונה על ידי פרנקל תאומים ב ה' יוני 29, 2017 12:23 am, נערך פעם 1 בסך הכל.

שערי חכמה

הודעהעל ידי שערי חכמה » ה' יוני 29, 2017 12:23 am

אוצר החכמה כתב:אני לא מכיר וגם לא יודע שהרפואה טוענת שלא יכול להיות.
במקרה הזה כיוון שמשמע בגמרא שעלול להיות כן וודאי שאיני מכחיש.
מה שאני בהחלט חולק עליו הוא הטענה הסטטיסטית שאתה מעלה. היינו על שני הדברים.
גם מה שאתה טוען שזה דבר ידוע לכולי עלמא שכן הוא מחמת המציאות. (כמה נשים נבהלות בהלה גדולה וכמה מתוכם בזמן הריון וכמה מהן מפילות וכמה מפילות בלי בהלה גדולה?)
ובעיקר על זה שיכול היות דבר כל כך פשוט וידוע ומשום מה כל מחקר שעשו יכחיש את זה.

המחקר לא הכחיש, אלא טוען שלא נמצא קשר בין הדברים. כנראה שקשה להוכיח את זה, כמובן, אבל הנסיבות מוכיחות שזה נכון.

שערי חכמה

הודעהעל ידי שערי חכמה » ה' יוני 29, 2017 12:28 am

אוצר החכמה כתב:
שערי חכמה כתב:פועל מהר מאד, ולקושייתך אין לי תירוץ, אבל המציאות חזקה יותר מהקושיא.

והשם?

אין שם, טיפות מתערובת תמציות טבעית.
בכל אופן זו רק דוגמא, יש עוד רבים כאלו, למשל אלרגיה לפריחה בעונת האביב, וכהנה רבות.

פלגינן

הודעהעל ידי פלגינן » ה' יוני 29, 2017 9:09 am

אוצר החכמה כתב:
יהושעבנמי כתב:א בגלל שא״ א להרויח הון על דבר שאי אפשר לרשום פטנט וב באמת כמו שכתבת הם מעדיפים תרופות שגוררות עוד תרופות ואלה עוד תרופות וכן הלאה, רוב הרוווח של חברות התרופות הם מחולי סרטן שהכימו עצמו עולה עשרות אלפי דולרים בחודש ותופעות לוואי של הכימו מצריך עוד תרופות שהם גוררות עוד תרופות, והסרטן לצערינו פוגעת בכל אדם שני או שלישי, אם ימצאו תרופה פשוטה לסרטן זה יגרום לקריסת כל חברות התרופות ובתי חולים ויפטר מאות אלפי רופאים ואחיות וחברות שמייצרים מכשירים וכו דבר כזה יכול להרוס כל כלכלת העולם בבת אחת , יש מנכ״ל של חברת תרופות איליי לילי לשעבר בשם דר ג'ון וירפן שמעיד על על כל זה

אתה באמת מאמין בהבלים האלה.
איפה הם אותם אלפי חולי סרטן שהשתמשו באותה תרופה פשוטה וזולה ונרפאו?

טמונים עמוק בקבר. זה היה מצחיק אם זה לא היה עצוב. מאוד.

יהושעבנמי

הודעהעל ידי יהושעבנמי » ה' יוני 29, 2017 10:04 am

ברקים רב כתב:
יהושעבנמי כתב:
אוצר החכמה כתב:גם מי שלא מאמין בתבונה ובתהליך קבלת ההחלטות יתקשה להתעלם, אני מקווה כך, מההצלחה המוכחת של הרפואה הקונבנציונלית שמתבטאת בצורה ברורה בעליית תוחלת החיים.

עלייית תוחלת החיים הוא בעיקר בגלל הגיינה ודיאגנוזה ומיכשור רפואי וניתוחים ולא כ״כ בגלל התרופות הרעילות שגורמת בעיקר לחיים חולים יותר

ברור. כל התרופות ללחץ דם וכולסטרול ולדילול דם ולהסדרת פעימות הלב, וכל סוגי האנטיביוטיקה הם מקצרים חיים והורגים אלפי אנשים. כמו פרוזק. כך אמר הרב מאזוז בשיעור וכך גם התוודה מנכ"ל חברת תרופות לשעבר שהוא שיחד את רבי יצחק זילברשטיין שצריך לשמוע לרופא קונבנציונלי. אגב, גם ההיגיינה זו המצאה שמשווקת על ידי חברות הסבון. תאמינו לי, אני בתחום. ושמעתי על זה גם סיפור מהגרפיל"ד.

בדבר אחד אני מודה לך שיש לך חוש הומור מעולה אבל זה לא אומר שמה שאתה טוען הוא נכון, אם יש לך משהו הגיוני לומר תאמר,
אתה יודע שמאה אלף אנשים מתים כל שנה מתרופות בארה"ב? וזה חוץ מטעיות וזה רק מה שיודעים ומודים, המספר האמיתי הוא פי כמה וכמה, ונכון שהרבה מחלות נעלמו או שמטפלים בהם יותר טוב מפעם אבל מצד שני כמה מחלות חדשות התחדשו והתרבו כמו סרטן מחלות לב מחלות אטו אמנויות אוטיזם אסתמה סכרת איידס מוות בעריסה והרשימה עוד ארוכה

יהושעבנמי

הודעהעל ידי יהושעבנמי » ה' יוני 29, 2017 10:32 am

אוצר החכמה כתב:
יהושעבנמי כתב:א בגלל שא״ א להרויח הון על דבר שאי אפשר לרשום פטנט וב באמת כמו שכתבת הם מעדיפים תרופות שגוררות עוד תרופות ואלה עוד תרופות וכן הלאה, רוב הרוווח של חברות התרופות הם מחולי סרטן שהכימו עצמו עולה עשרות אלפי דולרים בחודש ותופעות לוואי של הכימו מצריך עוד תרופות שהם גוררות עוד תרופות, והסרטן לצערינו פוגעת בכל אדם שני או שלישי, אם ימצאו תרופה פשוטה לסרטן זה יגרום לקריסת כל חברות התרופות ובתי חולים ויפטר מאות אלפי רופאים ואחיות וחברות שמייצרים מכשירים וכו דבר כזה יכול להרוס כל כלכלת העולם בבת אחת , יש מנכ״ל של חברת תרופות איליי לילי לשעבר בשם דר ג'ון וירפן שמעיד על על כל זה

אתה באמת מאמין בהבלים האלה.
איפה הם אותם אלפי חולי סרטן שהשתמשו באותה תרופה פשוטה וזולה ונרפאו?
.
לא הבנת אותי, לא התכוונתי שקיים תרופת פלא אחת פשוטה וזולה שמרפא סרטן מהר ולכולם, רק כתבתי מה היה קורה אילו היה דבר כזה, לרפאות סרטן בדרך טבעית זה לא דבר קל ומהיר, כמה שהמחלה יותר מתקדם צריך יותר כלים למלחמה בסרטן, ולפי כמות הכלים עולה סיכויי הריפוי או הארכת החיים, הבעיה שתשעים וחמש אחוז מהבאים לנסות את הריפוי האלטרנטיבי הם במצב מאד מתקדם אחרי יאוש ואחרי כמה שנים של הלעטה ברעלים הגרועים ביותר וניתוחים ומתח וכו אז ברור שהסיכוי שלהם מאד קלוש, ואם הם לא מרפאים הם מהווים ראיה כביכול שהשיטה האלטרנטיבי לא עובד

ברזלים

הודעהעל ידי ברזלים » ה' יוני 29, 2017 5:07 pm

שמעתי שהרבנית מינה פרנקל ע"ה שנפטרה השבוע כתוצאה מלקיחת תרופות לשיכוך כאבים ברגל, והכבד שלה קרס. חוץ מזה פעם קראתי באיזה מקום שהיה פרופסור שהצליח למצוא תרופה פשוטה לסרטן ובעלי אינטרסים משוק התרופות חיסלו אותו.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ה' יוני 29, 2017 5:27 pm

ליהושעבנמי.
ממש לא הבנתי את הרעיון מה הכוונה אילו היה קורה?

התירוץ אודות חולי הסרטן שמגיעים מאוחר יכול היה להתקבל אילו היו הוכחות הפוכות. לדוגמה שהטבעונים לא היו חולים כלל בסרטן. או שהיתה כמות משמעותית (ולא סיפורים ללא הוכחות) של אנשים שחלו ומייד הלכו לטיפול אלטרנטיבי והבריאו.

למעשה המדע המודרני (ויש הרבה מאד אנשי אקדמיה שאינם קשורים לתעשיית התרופות) יבדוק טיעון כזה מהר מאד ויבחן אותו בכלים סטטיסטיים. ולדעתי גם עושה את זה כל הזמן. כך שאיני חושב שיש דבר כזה.

בספר ריפוי או פיתוי של סיימון סינג שכבר הוזכר כאן יש תיאור של מחקרים שנעשו על הנושא והמסקנות העולות מהם.

ברזלים.
מה אומר בעיניך הסיפור של הרבנית פינקל? אטו לא כולי עלמא ידעי שבתרופות יש סיכון? זה הרי גמרא מפורשת.

וזה שקראת באיזה מקום סיפור. מה זה אומר. אתה יודע כמה סיפורים שלא היו ולא נבראו כתובים בכל מיני מקומות.

ברזלים

הודעהעל ידי ברזלים » ה' יוני 29, 2017 5:32 pm

אם יהיה אחד שיזהר יותר בגלל הסיפור הנ"ל דייניי.

יהושעבנמי

הודעהעל ידי יהושעבנמי » ה' יוני 29, 2017 6:48 pm

אוצר החכמה כתב:ליהושעבנמי.
ממש לא הבנתי את הרעיון מה הכוונה אילו היה קורה?
רציתי רק להסביר למה חברות התרופות לא משקיעים ב למצוא תרופה טבעית לסרטן

התירוץ אודות חולי הסרטן שמגיעים מאוחר יכול היה להתקבל אילו היו הוכחות הפוכות. לדוגמה שהטבעונים לא היו חולים כלל בסרטן. או שהיתה כמות משמעותית (ולא סיפורים ללא הוכחות) של אנשים שחלו ומייד הלכו לטיפול אלטרנטיבי והבריאו.
סיפורים ועדיות יש בלי סוף, הוכחות איך בדיוק אפשר להוכיח אם אתה הולך בהנחה שאין להאמין אפילו שאלפי אנשים יספרו אותו דבר,רק אם זה במחקר רשמי שנעשה עי חברות תרופות שיש להם אינטרסים של מליארדים,בניגוד לדעת ההלכה שמספיק שלושה אנשים שמספרים

למעשה המדע המודרני (ויש הרבה מאד אנשי אקדמיה שאינם קשורים לתעשיית התרופות) יבדוק טיעון כזה מהר מאד ויבחן אותו בכלים סטטיסטיים. ולדעתי גם עושה את זה כל הזמן. כך שאיני חושב שיש דבר כזה.
לא חסר אנשי אקדמיה שלועגים לרפואה הקובנציונלית גם בנוגע לסרטן ,לבחון בכלים סטטיסטיים זה רק עי מחקר ענק כפול סמוי שעולה מאות מליונים, דבר שרק חברות תרופות יכולות להרשות את עצמן ובפרט בנוגע לסרטן שמעט מאוד אנשים מוכנים לנסות רק בדרך הטבעית, חוץ ממה שיש התנגדות גדולה מצד הממשל לזה, דוגמא בקנאביס שכבר הרבה שנים שיש מלא שמועות על אנשים שנרפאו מסרטן עי וגם המון מחקרים על עכברים, אז איך אתה מסביר שעדיין לא נעשה מחקר אחת רציני על אנשים?יש סרט מפרופסור עמוס תורן מנהל מחלקה אונקולוגית בתל השומר, שהוא מספר שעשה ניסוי במעבדה על קנאביס לגליובלסטומה שזה סרטן מאד אלים במוח, וראה שזה הכי מהר מחסל תאים סרטניים מכל דבר אחר, אז רצה לעשות ניסוי על ילדים במחלקה שלו וביקש אישור ממשרד הבריאות ולא רצו לתת לו , כל פעם שביקש דחו אותו בתירוצים מתירוצים שונים

בספר ריפוי או פיתוי של סיימון סינג שכבר הוזכר כאן יש תיאור של מחקרים שנעשו על הנושא והמסקנות העולות מהם.
אתה מבין לבד שלכל דבר אפשר לביא מחקרים לשני הצדדים ואפשר לכתוב ספר גם בכיוון ההפוך ,זה שיש איזה ספר לא אומר כלום

ברזלים.
מה אומר בעיניך הסיפור של הרבנית פינקל? אטו לא כולי עלמא ידעי שבתרופות יש סיכון? זה הרי גמרא מפורשת.

וזה שקראת באיזה מקום סיפור. מה זה אומר. אתה יודע כמה סיפורים שלא היו ולא נבראו כתובים בכל מיני מקומות.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ה' יוני 29, 2017 7:40 pm

אם חזרת אל הבדיחה של דעת ההלכה בג"א נראה לי שהדיון מוצה.
ונשאיר לקורא ישר השכל לשפוט איזה טענות מאלו שעלו כאן מסתברות.

רק הערה קטנה פרופסור עמוס תורן הוא איש הרפואה הקונבציונלית והוא רצה לעשות מחקר קונבנציונלי ממש. כלומר מצאת ויכוח בתוך הרפואה הקונבציונלית אם ועדה מסויימת נוהגת כראוי או לא. מה הקשר לנושא הדיון בכלל?

הגיונות

הודעהעל ידי הגיונות » ה' יוני 29, 2017 10:24 pm

אוצר החכמה כתב:
מי שיש את הכסף יש לו את ההוכחות, רוב המחקרים נעשים ע"י חברות התרופות או המשוחדים ע"י, והתוצאות תמיד יהיה לטובתם

מי שמאמין בתיאוריות הקונספירציה האלה, שיאמין.

בספרו המשובח של ד"ר גארת דיוויס (רופא ומנתח קונבנציונלי שהפך לטבעוני עפ"י נתונים-מדעיים וממצאי הצלחה בלבד) יש כמה פרקים מאלפים בהם נפרשים עשרות עשרות של מקרים בהם מוכח להדיא שעורכי המחקר היו משוחדים. זו תופעה ידועה ומזמן יצאה מגדר הקונספירציה.

לגופו של עניין: המונח 'רפואה אלטרנטיבית' כולל בתוכו עשרות תחומים ותיאוריות (מרפואה משלימה ועד הבלי הנומרולוגיה והקינסיולוגיה), כל תיאוריה צריכה לדון לגופה, והמבחן היחידי הוא התוצאה, במידה והוכח בכלים אובייקטיביים שאותה תיאוריה מניבה פרות אין טעם שלא להשתמש בה (אלא"כ התאוריה מבוססת על ע"ז וכדו'). וכן להפך, במקרה שהוכח אחרת מטפש לדבוק באדיקות באותה תיאוריה, וזה פשוט.

פלגינן

הודעהעל ידי פלגינן » ה' יוני 29, 2017 10:43 pm

במשפחתי הקרובה נושאת משרה רפואית באחת ממחלקות האונקולוגיה, ומסרה לי כי ישנם סוגים רבים של סרטן, ואכן במספר סוגים מצומצם יש לרפואה המשלימה מה להציע או בעיקר לחזק ו"להשלים", אך לרוב, ההבטחות לריפוי אלטרנטיבי הנן שרלטניות, וכבר היו מספר מקרים של אנשים [המוגדרים מבחינתם כ'סרבני טיפול'] שהקריבו את חייהם עקב בריחה לטיפול אלטרנטיבי. אבל כשמגיעים כאן הוזים וטוענים שהם מתו בגלל שהם התחילו עם כימו, לך תתווכח...

יהושעבנמי

הודעהעל ידי יהושעבנמי » ו' יוני 30, 2017 12:04 am

ביליצר כתב:הרב מרדכי ארנון כותב בתמידות בעיתון מפורסם על שיטת קינגסטון,
בדרך כלל איני קורא את מאמריו כי הם קשים לנפשי,
מישהו יכול להרחיב קצת בעניין ?
האם בכל מחלה קיימת הוא ממליץ ע"ז?

שיטת קינגסטון קליניק היא שיטה מעולה שריפאה המון מחלות קשות, אני מכיר שני אנשים שסיפרו לי שזה ריפא במשפחה שלהם חולי סרטן, אחד היה לפני מאה שנה ואחד לפני חמש עשרה שנה אשה עם סרטן השד מפושט שהרופאים לא נתנו לה סיכוי והיא היום בריאה לחלוטין, ועוד מקרה שלישי שסיפר לי חבר שחברה של אשתו נרפאה מסרטן עי קינגסטון קליניק לפני הרבה שנים כשהיתה ילדה ההורים שלה הבריחו אותה מבית החולים בגלל שראו שעם הרפואה הרגילה המצב שלה הלך והתדרדר והתחילו עם הדיאטה של קינגסטון קליניק והתרפאה.
הרב מרדכי ארנון היה מאד חולה והוא ואשתו לקחו כל יום משהוא כמו חמש סוגי תרופות וכשהתחילו עם הדיאטה של קינגסטון תוך זמן קצר ירדו מכל התרופות והם בריאים ושלמים עד היום ואף פעם לא ביקרו אצל רופא מאז
סיפורים כאלה יש בלי סוף אבל לדעת אוצר החכמה ברוב חכמתו יגיד שהכל דמיונות ומצוץ מהאצבע, למה? כובע!

ביליצר

הודעהעל ידי ביליצר » ו' יוני 30, 2017 12:53 am

יהושעבנמי כתב:

שיטת קינגסטון קליניק היא שיטה מעולה שריפאה המון מחלות קשות, אני מכיר שני אנשים שסיפרו לי שזה ריפא במשפחה שלהם חולי סרטן, אחד היה לפני מאה שנה ואחד לפני חמש עשרה שנה אשה עם סרטן השד מפושט שהרופאים לא נתנו לה סיכוי והיא היום בריאה לחלוטין, ועוד מקרה שלישי שסיפר לי חבר שחברה של אשתו נרפאה מסרטן עי קינגסטון קליניק לפני הרבה שנים כשהיתה ילדה ההורים שלה הבריחו אותה מבית החולים בגלל שראו שעם הרפואה הרגילה המצב שלה הלך והתדרדר והתחילו עם הדיאטה של קינגסטון קליניק והתרפאה.
הרב מרדכי ארנון היה מאד חולה והוא ואשתו לקחו כל יום משהוא כמו חמש סוגי תרופות וכשהתחילו עם הדיאטה של קינגסטון תוך זמן קצר ירדו מכל התרופות והם בריאים ושלמים עד היום ואף פעם לא ביקרו אצל רופא מאז
סיפורים כאלה יש בלי סוף אבל לדעת אוצר החכמה ברוב חכמתו יגיד שהכל דמיונות ומצוץ מהאצבע, למה? כובע!

יישר כח ,אכן דברים אלו מפורסמים ונשמעים,
מעניין אם ידוע לכבודו מה המלצתו של הרב ארנון [במאמריו] לאחד שהרופאים אומרים שהוא חייב לעבור טיפולים קשים ח"ו כי אם לא אז ימיו ........
האם גם אז הוא אומר לא לשמוע להם ולעבור לתזונה כזו או אחרת ?מה לגבי ניתוחי הסרה?
האם הוא מתנגד לפסיכיאטריה ?
מאן דהו כתב כאן על תרופה בשם פרוזק כממית ?עוד מישהו שמע על זה?

אורי אגסי

הודעהעל ידי אורי אגסי » ו' יוני 30, 2017 2:37 am

סוף דבר,

רפואה אלטרנטיבית:
העולם נחלק לשנים,
יש את המאמינים ויש את אלו שלא.

איזה חלק גדול יותר? בקרב איזה אוכלוסיות? זה כבר נתון למחקר... (אבל אין לי כסף למחקר וזה יצא משוחד...)

יהושעבנמי

הודעהעל ידי יהושעבנמי » ו' יוני 30, 2017 11:51 am

ביליצר כתב:
יהושעבנמי כתב:

יישר כח ,אכן דברים אלו מפורסמים ונשמעים,
מעניין אם ידוע לכבודו מה המלצתו של הרב ארנון [במאמריו] לאחד שהרופאים אומרים שהוא חייב לעבור טיפולים קשים ח"ו כי אם לא אז ימיו ........
האם גם אז הוא אומר לא לשמוע להם ולעבור לתזונה כזו או אחרת ?מה לגבי ניתוחי הסרה?
האם הוא מתנגד לפסיכיאטריה ?
מאן דהו כתב כאן על תרופה בשם פרוזק כממית ?עוד מישהו שמע על זה?

לגבי השאלה למי שהרופאים ממליצים טיפולים קשים וניתוח הייתי ממליץ לשאול מומחים יותר גדולים מהרב מרדכי ארנון, גם אם תשאל את הרב ארנון אני מניח שהוא יפנה אותך למומחים ובעלי ניסיון יותר גדולים ממנו.
מה שאני שמעתי ממומחים בעניין זה ככה, יש אומרים בשום מצב לא לעשות כימותרפיה רק כשיש סכנה מיידי כגון שהגידול לוחץ על איבר חיוני וכדומה, וחוץ מזה לעשות רק טיפולים טבעיים, יש אומרים שברוב המכריע של סוגי הסרטן שהסיכוי לרפא ע"י כימותרפיה הוא קטן או בלתי אפשרי אז לעשות רק טיפולים טבעיים, אבל בסוגי סרטן שיש סכויים גבוהים לרפא כמו סוגים מסוימים של לוקמיה והד'קינס אז לשלב גם כימותרפיה עם טיפולים טבעיים.
לגבי ניתוח מה ששמעתי ממומחים יש אומרים לנתח, ויש אומרים שזה תלוי במהירות הגדילה של הסרטן, אם זה לא גודל מהר ויש זמן לחכות עם הניתוח אז לעשות קודם רק את הטיפולים הטבעיים ולבדוק מדי פעם אם זה מצליח להקטין את הגידול ולפי זה להחליט אם לעשות ניתוח או לא.
לגבי השיטה של קינגסטון קליניק לא כדאי להסתמך על זה לבד, רק בשילוב פרוטוקולים יותר חזקים כמו סלקט בודוויג, גרסון, שמן ריק סימפסון ועוד, כי מה שהסרטן יותר מתקדם הסיכוי שקינגסן קליניק ירפא לבד יותר קטן, ובדרך כלל בסרטן מאד מתקדם זה כבר לא עוזר.
לגבי פסיכיאטריה הוא כתב כמה מאמרים נגד זה אני לא יודע אם הוא מתנגד לזה בכל מצב, אני יודע שהיה מחקר גדול שהוכיח שתרופות פסיכיאטריות עוזרות רק עשרים אחוז וגם זה לפעמים רק לזמן קצר, ויש גם תחליפים טבעיים לתרופות פסיכיאטריות.
אם אתה רוצה יותר פרטים אתה יכול לכתוב אלי באימייל 97297202a@gmail.com
המספר של הרב מרדכי ארנון הוא 025669116

ביליצר

הודעהעל ידי ביליצר » ו' יוני 30, 2017 12:07 pm

יישר כח גדול ,ולא יצטרכו עמך בית ישראל ,,
לאחרונה שמעתי על יהודי ברסלבי מפורסם שמספר שנתרפא על ידי כמדומני קינגסטון ,
ואת עדותו של הרב מרדכי ארנון על עצמו שנתרפא ומקבל במה להגותו מידי שבוע ,מעניין

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ו' יוני 30, 2017 2:32 pm

אפשר ללכת גם אל בבא A או אל בבא B או אל בבא C.
על כולם יש הרבה יותר סיפורים של אנשים שנושעו ונתרפאו.

וכאמור:

אורי אגסי

הודעהעל ידי אורי אגסי » ו' יוני 30, 2017 3:13 pm

שערי חכמה כתב:
אוצר החכמה כתב:
שערי חכמה כתב:פועל מהר מאד, ולקושייתך אין לי תירוץ, אבל המציאות חזקה יותר מהקושיא.

והשם?

אין שם, טיפות מתערובת תמציות טבעית.
בכל אופן זו רק דוגמא, יש עוד רבים כאלו, למשל אלרגיה לפריחה בעונת האביב, וכהנה רבות.

אז בלי שם, רק תגיד איפה ניתן להשיג ומה המחיר, אני מכיר 2 אנשים שסובלים מכך רבות.

יהושעבנמי

הודעהעל ידי יהושעבנמי » ו' יוני 30, 2017 5:41 pm

אוצר החכמה כתב:אפשר ללכת גם אל בבא A או אל בבא B או אל בבא C.
על כולם יש הרבה יותר סיפורים של אנשים שנושעו ונתרפאו.

וכאמור:

הפוך על הפוך למחקרים שנעשים עי בעלי אינטרסים גדולים שנתפסו המון פעמים בזיופים שגרם למותם של מאות אלפים (ואף בן אדם לא קבל שום עונש על זה רק קנסו את החברה, הרוויחו מיליארדים ונקנסו במיליונים, בגלל הקשר שלהם עם הממשל) והמחקרים שלהם משתנים כל כמה עשרות שנים מקצה לקצה, לאלה אתה מאמין, ולאנשים רציניים פשוטים שאין להם שום סיבה ואינטרס לשקר אתה משוכנע במאה אחוז שכולם משקרים, צריך ממש אוצר ענק של חכמה להגיע לחשיבה כזו

הגיונות

הודעהעל ידי הגיונות » ש' יולי 01, 2017 9:55 pm

יהושעבנמי כתב:אנשים רציניים פשוטים שאין להם שום סיבה ואינטרס לשקר אתה משוכנע במאה אחוז שכולם משקרים

כמובן שאלו הם דברי הבל.

אותם "אנשים רציניים פשוטים" אינם חשודים שהם משקרים במזיד וביודעין. לרוב אין להם פשוט שמץ של מושג על הטכניקות ולהטוטי השקרים שמנחים את אותם באבות, רופאי ההומאופתיה מתקשרים וכל כיוצא בקשקושי כגון דא. מה גם, שהם משוללי הבנה בסטטיסטיקות של אחוזי הצלחה ואפקטים שונים של תעתועי חשיבה וקבלת החלטות (האריך בכ"ז גלעד דיאמנט ב'חשיבה החדה' שלו, למרות שלדעתי הוא קצת מקצין ומגזים).

יהושעבנמי

הודעהעל ידי יהושעבנמי » א' יולי 02, 2017 12:05 am

הגיונות כתב:
יהושעבנמי כתב:אנשים רציניים פשוטים שאין להם שום סיבה ואינטרס לשקר אתה משוכנע במאה אחוז שכולם משקרים

כמובן שאלו הם דברי הבל.

אותם "אנשים רציניים פשוטים" אינם חשודים שהם משקרים במזיד וביודעין. לרוב אין להם פשוט שמץ של מושג על הטכניקות ולהטוטי השקרים שמנחים את אותם באבות, רופאי ההומאופתיה מתקשרים וכל כיוצא בקשקושי כגון דא. מה גם, שהם משוללי הבנה בסטטיסטיקות של אחוזי הצלחה ואפקטים שונים של תעתועי חשיבה וקבלת החלטות (האריך בכ"ז גלעד דיאמנט ב'חשיבה החדה' שלו, למרות שלדעתי הוא קצת מקצין ומגזים).

מה קשור לטכניקות וסטטיסטיקות, אם יש מאות אנשים שנראים נורמליים לחלוטין שמספרים שהיו חולים בסרטן שלב ארבע ולא עשו שום טיפול קונבנציונלי או שעשו ולא עזר ורק קנאביס או דיאטה עזר להם ונרפאו או שהגידול קטן משמעותית מה אפשר להגיד על זה, חלקם בכלל לא הלכו לרופאי הומופאטיה וכדומה
ואני שואל שוב איך יתכן שדברים כמו קנאביס וdca ועוד הרבה דברים שיש מחקרים שזה מרפא סרטן בעכברים , ויש עדיות לאלפים שזה ריפא סרטן, והדברים ידועים כבר חמש שנים יותר ועדיין לא נעשה שום מחקר רציני על זה, וביותר מפליא על קנאביס שעדיין ברוב המדינות זה לא חוקי אפילו בשביל כאבים שהדבר ידוע כשמש בצהריים שזה מועיל מאד נגד כאבים וברוב המדינות זה נחשב כסם מסוכן בלי שום תועלת רפואי,והם יעדיפו לתת לחולים מורפיום וכדומה שזה סם קשה וממכר מאד עם תופעות לוואי קשות מאשר קנאביס שזה סם קל עם תופעות לוואי קלות אם בכלל והרבה פחות ממכר, ויש מאות אלפי אנשים שמתפתלים בייסורים נוראיים ואם יתפסו עם קנאביס ישלחו אותם לכלא, היש שקר גס ואכזריות יותר מזה? האין זה מוכיח חד משמעי שיש פה קונספרציה של חברות התרופות?

הגיונות

הודעהעל ידי הגיונות » א' יולי 02, 2017 1:04 am

יהושעבנמי כתב:אם יש מאות אנשים שנראים נורמליים לחלוטין שמספרים שהיו חולים בסרטן שלב ארבע ולא עשו שום טיפול קונבנציונלי או שעשו ולא עזר ורק קנאביס או דיאטה עזר להם ונרפאו או שהגידול קטן משמעותית מה אפשר להגיד על זה, חלקם בכלל לא הלכו לרופאי הומופאטיה וכדומה

לא התייחסתי בדבריי למקרה ספציפי, ואינני יודע דבר וחצי דבר בנידון פרטיקולרי זה.

כל שכתבתי הוא על צורת המגמה הכללית. הסקת מסקנות נחרצות בתחומים אלו אסור שתהיה מושתת על דוגמאות אקראיות ועל-ידי אנשים שאינם מומחים לצורות היסק בתחומים אלו. וגרפולוגיה תוכיח...

למען ההגינות אציין שאני חסיד נלהב של התזונה הצמחונית (אחרי שבדקתי וחקרתי וישיבתי על-כך שבעה נקיים), כך שלא צריך לשכנע אותי עד כמה הדיאטות המבוססות על תזונה צמחית טובה ומועילה.

בתבונה

הודעהעל ידי בתבונה » א' יולי 02, 2017 1:30 am

פירוש המשנה לרמב"ם מסכת יומא פרק ח כתב:וחכמים אומרים אין עוברין על מצוה אלא ברפוי בלבד שהוא דבר ברור שההגיון והנסיון הפשוט מחייבים אותו, אבל הריפוי בסגולות לא, לפי שענינם חלוש לא יחייבהו ההגיון, ונסיונו רחוק, והיא טענה מן הטוען בה, וזה כלל גדול דעהו.

הרפואה האלטרנטיבית אין בה הגיון והניסיון הפשוט שולל אותה
אין בה הגיון - אין כזה דבר צ'אקרות ואין בזה רבב הגיון. בחומר המדולל של ההומאופתים אין שום מולקולה, אלה רק מים בטעמים, מולקולות לא משאירות חותמם על מים ואין הגיון או רמז להגיון או ממצא לחותם כזה. אין שום ממצא לקשר ורמז לקשר בין אזורים ברגליים /עיניים לבין אזורים בגוף, וגם אין שום הגיון שיהיה כזה קשר, אין צ'י אין זרימה כזו ואין רמז והגיון בזה, אין איבר מחמם משולש ואין מרידאינים ואין בהם רבב הגיון (זה כל כך מנותק מהמציאות שאין אפילו טיעון באיזה רקמה הם עוברים)
גם הניסיון הפשוט שולל אותם- גם במימון ובביצוע ההומאופתים וחבריהם עשו כבר כמה מחקרים ולמרות זאת ללא שום ממצא שתומך ברפואות האליל למיניהם.

שערי חכמה

הודעהעל ידי שערי חכמה » א' יולי 02, 2017 7:07 pm

אורי אגסי כתב:רק תגיד איפה ניתן להשיג ומה המחיר, אני מכיר 2 אנשים שסובלים מכך רבות.

קיבלת תשובה באישי, ואני מניח שיש עוד רבים וטובים.

פלגינן

הודעהעל ידי פלגינן » א' יולי 02, 2017 7:21 pm

איני יודע אם ציינו, ראיתי השבת תשובה בנושא זה בספר חוקי חיים של רבי אליהו שלזינגר.

שערי חכמה

הודעהעל ידי שערי חכמה » א' יולי 02, 2017 7:34 pm

בתבונה כתב:הרפואה האלטרנטיבית אין בה הגיון והניסיון הפשוט שולל אותה
אין בה הגיון - אין כזה דבר צ'אקרות ואין בזה רבב הגיון. בחומר המדולל של ההומאופתים אין שום מולקולה, אלה רק מים בטעמים, מולקולות לא משאירות חותמם על מים ואין הגיון או רמז להגיון או ממצא לחותם כזה. אין שום ממצא לקשר ורמז לקשר בין אזורים ברגליים /עיניים לבין אזורים בגוף, וגם אין שום הגיון שיהיה כזה קשר, אין צ'י אין זרימה כזו ואין רמז והגיון בזה, אין איבר מחמם משולש ואין מרידאינים ואין בהם רבב הגיון (זה כל כך מנותק מהמציאות שאין אפילו טיעון באיזה רקמה הם עוברים)
גם הניסיון הפשוט שולל אותם- גם במימון ובביצוע ההומאופתים וחבריהם עשו כבר כמה מחקרים ולמרות זאת ללא שום ממצא שתומך ברפואות האליל למיניהם.

אי אפשר לכרוך את כל הרפואה האלטרנטיבית כחטיבה אחת, יש צמחי מרפא מועילים, ויש כאלו שרפלוקסולוגיה מועילה להם, ועוד כהנה וכהנה.
מה שנכון הוא שכיון שהתחום לא מפוקח הוא מלא בשרלטנות, ולא כל אחד יודע לברור את הבר מן התבן.

בתבונה

הודעהעל ידי בתבונה » א' יולי 02, 2017 7:43 pm

בתבונה כתב:
פירוש המשנה לרמב"ם מסכת יומא פרק ח כתב:וחכמים אומרים אין עוברין על מצוה אלא ברפוי בלבד שהוא דבר ברור שההגיון והנסיון הפשוט מחייבים אותו, אבל הריפוי בסגולות לא, לפי שענינם חלוש לא יחייבהו ההגיון, ונסיונו רחוק, והיא טענה מן הטוען בה, וזה כלל גדול דעהו.

אלו הם דברי הרמב"ם
האם עולה על הדעת שאף רפלקסולוגיה היאדבר ברור שההגיון והנסיון הפשוט מחייבים אותו יש בזה הגיון שמחייב אותו או שמא ניסיון פשוט שיחייב אותו למרות כל המחקרים שלא הפיקו שום ממצא תומך יותר מפלצבו (השפעתה של תרופת דמה).

שערי חכמה

הודעהעל ידי שערי חכמה » א' יולי 02, 2017 7:48 pm

בתבונה כתב:
בתבונה כתב:

אלו הם דברי הרמב"ם
האם עולה על הדעת שאף רפלקסולוגיה היאדבר ברור שההגיון והנסיון הפשוט מחייבים אותו יש בזה הגיון שמחייב אותו או שמא ניסיון פשוט שיחייב אותו למרות כל המחקרים שלא הפיקו שום ממצא תומך יותר מפלצבו (השפעתה של תרופת דמה).

לא אמרתי לחלל שבת או לאכול מאכלות אסורות בשביל דברים שלא הוכחו מנסיון, אבל אי אפשר להתכחש שיש דברים מועילים גם אם לא הוכחו מחקרית.
בעצם, האשכול הזה מוכיח שאפשר להתכחש, אז מי שנוח לו שיעשה כן.

יהושעבנמי

הודעהעל ידי יהושעבנמי » א' יולי 02, 2017 11:13 pm

[quote="חיי נר"]
אמנם מפורש הוא בהיפוך [בחשוקי חמד כתובות נ"א ע"א] תשובה להלכה מרי"ז באשה התובעת מבעלה לרפאותה מחיובי כתובה ברפואה אלטרנטיבית, שאינו חייב מכיון שאזלינן בתר רוב רופאים כדאיתא בשו"ע לגבי צום יוה"כ. ואף העלה שם צד ממה שהעיר ד"ר פלוני [מ.ב] שהרופאים הקונבנציונאליים אולי אינם יכולים להתנגד לרפואה אלטרנטיבית כיון שרובם חסרי השכלה מינימלית ברפואה זו ועוד שהרופאים קיבלו חינוך רפואי מאוד מסויים וקשה להם לקבל ולהבין שיטה שונה וייתכן שחלק מהרופאים לא מקבלים שיטה זו והוי רוב שלא מכיר את המיעוט. וכתב אך נראה שמכיון שיש בין רופאי ישראל רופאים רבים שהאמת נר לרגליהם ואשר גם הם קובעים שהדרך המקובלת היא הרפואה הקונבנציונלית והיא הדרך שנראית להם הנכונה הרי שאפשר לקבל את דעתם.
/quote]
נראה שכד ניים ושכיב הרב אמר להאי שמעתתא ולהכי לא עלה על דעתו שגם בין הנוטרופאטים ורופאים טבעונים למיניהם יש יראי השם שאומרים הפוך

יהושעבנמי

הודעהעל ידי יהושעבנמי » ג' יולי 04, 2017 11:13 am

בתבונה כתב:

כך טוענים הקןנבנציונלים ההומופאטים טוענים שיש מחקרים גם הקןנבנציונלים לא אומרים שאין בכלל מחקרים לטובת ההומופאטיה רק שהם חלשים ומעטים לעומת המחקרים נגד ההומופאטיה, וכלל גדול נקוט בידך המחקרים הם תמיד בצד הכסף הגדול, לא שאני חסיד של ההומופאטיה רק זה שהם אומרים שיש להם מחקרים לא אומר כלום

שמש

הודעהעל ידי שמש » ג' יולי 04, 2017 3:22 pm

זה ממש הבל. אין שום מחקר שהוכיח יעילות אפקטיבית של הומאופתיה. אם אתה מכיר לנקק אותו כאן (הומאופתיה, לא טבעונות צמחי מרפא וכד').

יהושעבנמי

הודעהעל ידי יהושעבנמי » ג' יולי 04, 2017 5:49 pm

שמש כתב:זה ממש הבל. אין שום מחקר שהוכיח יעילות אפקטיבית של הומאופתיה. אם אתה מכיר לנקק אותו כאן (הומאופתיה, לא טבעונות צמחי מרפא וכד').

מאיפה הבטחון הזה שאין מחקרים ? אני שמעתי הרצאה מרופא מתנגד גדול להומאופתיה ושם הוא אמר שהמחקרים לטובת ההומו פאותיה הם מעטים וחלשים.

בשנת 2011 פרסמה ממשלת שוויץ את המחקר המקיף ביותר שנעשה מעודו ע"י גוף ממלכתי על שיטות רפואה אלטרנטיביות, בפרק הדן בהומאופתיה (מעל ל-300 עמודים), מאשר המחקר[2] את יעילותו של הטיפול ההומיאופתי מבחינה רפואית ואף קובע את כדאיותו הכלכלית של הטיפול ההומיאופתי, לפיכך ממליצים המחברים להכיל את הטיפול ההומיאופתי בתוך סל ביטוחי הבריאות הממשלתיים.

העובדה שממשלת שוויץ היתה הראשונה לערוך מחקר מקיף שכזה אינה מפתיעה בהתחשב בכך שכמחצית מתושבי שוויץ מטופלים בשיטות רפואה אלטרנטיבית, הרפואה האלטרנטיבית מומלצת שם ע"י 50% מהרופאים הקונבנציונאלים ובסקר שנעשה הביעו 85% מתושבי שוויץ רצון להכיל את הרפואה האלטרנטיבית אל תוך סל שירותי הבריאות.

המחקר כאמור הינו המקיף והמעמיק ביותר שנעשה מעולם על הומאופתיה ועומד בסטנדרטים המקובלים למחקרים אלו: סמיות כפולה, קבוצת בקורת של פלצבו ורנדומליות (randomized double-blind and placebo controlled clinical trials testing , כך שגם המטפל וגם המטופל אינם יודעים אם המטופל משתייך לקבוצת הניסוי או קבוצת הביקורת, ואילו המפתח לקביעת השייכות לקבוצת הניסוי או הביקורת נקבע באופן רנדומלי ונשמר אצל צד שלישי). המחקר אף הרחיק לכת ובחן את כדאיות ויעילות ההומאופתיה גם במונחי בטיחות השימוש ויעילות כלכלית.

לאחר שסקרו ועיבדו את כל הנתונים והעובדות כולל נתונים אפידמיולוגיים הגיעו עורכי המחקר למסקנה שתרופות הומאופתיות משפיעות על המטופלים באופן חיובי, כלומר הניסוי הוכיח קשר בין הטיפול ההומאופתי ובין השיפור במצבם הבריאותי של המטופלים. ראוי לציין שמונחי השיפור הבריאותי אותם בדק המחקר הינם ברמת התגובות הפיזיולוגיות של המטופלים ולא באיזשהו מובן מעורפל של תחושות או הרגשות, כלומר השיפור במצב הבריאות שניבחן הינו שיפור מדיד במונחי מחקר מדעי. המחקר מתייחס לדו"חות שהובאו בפניו ומציין כי הנתונים מצביעים על כך שמתוך 22 מחקרים קליניים 20 מחקרים הראו השפעה חיובית של הטיפול ההומאופתי[3].

הדו"ח השוויצרי מציין במיוחד את יעילותה של ההומאופתיה בטיפול בדלקות ובאלרגיות של דרכי הנשימה העליונות. הדו"ח מצטט 29 מחקרים אשר 24 מתוכם מצביעים על יעילות הטיפול ההומאופתי בדרכי הנשימה ובאלרגיות. יותר מזה שישה מתוך שבעה מחקרים מבוקרים מצביעים כי ההומאופתיה נמצאה יעילה יותר מטיפול קונבנציונאלי (אחד מתוך השבע הראה כי הטיפול ההומאופתי יעיל במידה שווה לטיפול הקונבנציונאלי). כל זאת בלי להזכיר עדיין את ההמנעות מכל תופעות הלוואי הכרוכות בטיפול קונבנציונאלי.

http://noa-adam.co.il/מחקרים-המוכיחים-א ... בה-של-הומ/
http://noa-adam.co.il/מחקרים-המוכיחים-א ... בה-של-הומ/

http://homeopathy-israel.co.il/2011-12-14-13-24-34/
http://www.adivclassic.co.il/article/8512.aspx
http://s-alfi.co.il/homeopathy/research/
http://www.homeonet.net/?p=324
http://www.ytagori.com/is-homeopathy-helps/

שמש

הודעהעל ידי שמש » ג' יולי 04, 2017 6:18 pm

ביקשתי לינק למחקר לא לאתרי פרסומת של הומאופתים (שאחד מודה שתוצאות המחקרים לא לטובתם ורק מסביר למה ואחר מצטט מחקרים משנות השמונים שנערכו על קבוצות של 50 איש... וכן הלאה...).

יהושעבנמי

הודעהעל ידי יהושעבנמי » ג' יולי 04, 2017 8:08 pm

שמש כתב:ביקשתי לינק למחקר לא לאתרי פרסומת של הומאופתים (שאחד מודה שתוצאות המחקרים לא לטובתם ורק מסביר למה ואחר מצטט מחקרים משנות השמונים שנערכו על קבוצות של 50 איש... וכן הלאה...).

באתרים האלה יש לינקים

יהושעבנמי

הודעהעל ידי יהושעבנמי » ג' יולי 04, 2017 9:56 pm

עוד מחקרים באתר הזה http://www.homeopatomer.co.il/category/מחקרים

יהושעבנמי

הודעהעל ידי יהושעבנמי » ד' יולי 05, 2017 1:53 pm

ווידוי של דר' ג'ון רנגן וירפן
שהיה בעל תפקיד בכיר ביותר בחברת תרופות בין לאומית.
על השקרים והאשליות של תעשיית התרופות. על הונאה והסתרת האמת מאיתנו

להלן חלק קטן מדבריו בכנס שנערך בגרמניה:

"מה שאני עומד לספר לכם היום אינו משהו שחלמתי או ששמעתי עליו. זהו משהו שביצעתי בעצמי. ביצעתי פשעים. ידיי מלוכלכות כמו ידיהם”.

"היו לי סיוטים בלילה. אנשים מתים מהתרופות המאושרות. כי אני שיחדתי את ממשלת שבדיה, כדי לקבל את אישורה לפרוזק. אתם מבינים?”

"לא אוכל לפרט כאן את כל מעשי השחיתות שהייתי מעורב בהם. זה יותר מידי. אצטרך לבלות כאן על הבמה כמה שבועות.”

"תעשיית התרופות היא התעשייה החזקה ביותר בעולם. אנשי חברות התרופות ישנים באותה מיטה עם הממשלות. הם משתמשים בשיטות נפשעות כדי לקבל מה שהם רוצים שחיתות שמעורב בה הרבה רבה הרבה מאוד כסף. הם הורגים אנשים.”

"תעשיות התרופות הורגות יותר אנשים מכל המלחמות שהיו בעולם במשך תקופות ארוכות.
הם אינם רוצים לרפא מחלות הם רוצים להפוך אותנו לחולים. הם מעוניינים לתת טיפולים סימפטומטיים. הם רוצים חולים. סוכרתיים, חולי לב, חולי פרקינסון, חולי מחלות ראומטיות - כי אלה חולים תקופה ארוכה והתרופות ניתנות כל החיים.”

"האם מישהו כאן יכול להגיד לי מתי פעם האחרונה שמעתם על חברת תרופות שפיתחה תרופה המרפאת מחלה?
אני יודע את זה כי בזבזתי מחצית מימי חיי על עולם הרפואה.”

"התעשייה הזאת משתמשת ברופאים כדי להחדיר לשוק את התוצרת המזוהמת שלה.
אתם אינכם זוכים לדעת את האמת. אתם יודעים אותה כאשר מאוחר מידי.
עליכם להעלות את רמת המודעות והידע שלכם!”

הסרט המקורי (באנגלית עם תרגום סימולטני לגרמנית): Korruption in der Pharma Industrie
Dr. John Rengen Virapen - Nebenwirkung Tod – Korruption in der Pharma Industrie Die Pharma Industrie verschweigt gefahrliche Nebenwirkungen ihrer Medikamente. Ein Ex-Manager berichtet uber dunkle Flecken auf der weissen Weste der "Gesundmacher".

פלגינן

הודעהעל ידי פלגינן » ד' יולי 05, 2017 4:12 pm

יהושעבנמי כתב:ווידוי של דר' ג'ון רנגן וירפן
שהיה בעל תפקיד בכיר ביותר בחברת תרופות בין לאומית.
על השקרים והאשליות של תעשיית התרופות. על הונאה והסתרת האמת מאיתנו

להלן חלק קטן מדבריו בכנס שנערך בגרמניה:

"מה שאני עומד לספר לכם היום אינו משהו שחלמתי או ששמעתי עליו. זהו משהו שביצעתי בעצמי. ביצעתי פשעים. ידיי מלוכלכות כמו ידיהם”.

"היו לי סיוטים בלילה. אנשים מתים מהתרופות המאושרות. כי אני שיחדתי את ממשלת שבדיה, כדי לקבל את אישורה לפרוזק. אתם מבינים?”

"לא אוכל לפרט כאן את כל מעשי השחיתות שהייתי מעורב בהם. זה יותר מידי. אצטרך לבלות כאן על הבמה כמה שבועות.”

מזכיר את יששכרוף.

יהושעבנמי

הודעהעל ידי יהושעבנמי » ד' יולי 05, 2017 5:09 pm

מי זה יששכרוף?

חזור אל “אספקלריא”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 79 אורחים