מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

גירסאות ושיפורים

פורום לתיאור והתייחסות לשינויי ושיפוריהתוכנה העומדים על השולחן והמוכנסים בגירסאות השונות
סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

גירסאות ושיפורים

הודעהעל ידי אוצר החכמה » א' נובמבר 27, 2011 5:52 pm

בפורום זה אני רוצה לשתף אתכם בדברים המונחים על שולחן הפיתוח שלנו, גם בדברים העומדים להכנס באופן מיידי, וגם בחידושים העומדים להכנס בקרוב. (את התכניות לטווח רחוק והחלומות נשאיר בינתיים בצד)

אשתדל לתת כאן הסברים, על התנהלות הדברים מבחינת ביצועי התכנה, מעבר להוראות שימוש בלבד.

פורום זה יהיה מוקדש להודעות ולהסברים בלבד. כדי למנוע התרחבות שלו ובלבול לא יהיה אפשר להגיב בפורום זה על הכתוב בו.

במקביל אני פותח פורום בשם על שולחן האוצר -תגובות להתייחסות ותגובות. ואשמח מאד אם תפתחו נושאים ובהם תתייחסו להודעות המופיעות כאן, ותעירו את הערותיכם, וגם אני אעשה כן במקום הצורך.

גם אם לא תמיד אגיב אני משתדל תמיד לקרא את ההערות, ומנסיוני הערות המשתמשים הם אחד הדברים הבונים ביותר, והדברים אמורים הן ביחס לביקורת בונה, והן ביחס לרעיונות חדשים וצרכים שלא עמדנו עליהם.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

Re: גירסאות ושיפורים

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ד' נובמבר 30, 2011 7:48 am

יש שיפורים שכבר הכנסנו בגירסה 10 והייתי שמח לשתף אתכם בכולם אולם עקב העומס אוכל להכניס את הדברים מעט מעט והרבה פעמים רק באופן חלקי ועמכם הסליחה. עם הזמן בעז"ה ייכנסו כל הדברים וגם הפירוט ישתפר.

חזור אל “על שולחן האוצר”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים