בית המלך - סליחות דברים נפלאים - להורדה!

הלכות חג בחג, חקרי מנהג. מאמרים לעיון והורדה
ספרים וועלט
הודעות: 522
הצטרף: ו' פברואר 27, 2015 8:50 pm

בית המלך - סליחות דברים נפלאים - להורדה!

הודעהעל ידי ספרים וועלט » ג' ספטמבר 01, 2015 8:41 pm

להוריד מכאן:
https://drive.google.com/file/d/0B29Rll ... sp=sharing


לקראת ימי הסליחות המשמשים ובאים, הננו מתכבדים בזה להגיש לפניכם את 'חדר השני' מספר "בית המלך" שחובר ע"י הג"ר שלמה כהן זצ"ל אב"ד צילץ כדברי אגדה ומוסר וחיזוק על ימי הרחמים והסליחות.

קובץ זה מהוה נדבך נוסף בבנין 'בתי הנפש' להגרש"כ זצ"ל, לאחר שזכינו והו"ל על ר"ח אלול העעל"ט את 'חדר הראשון' מבית המלך, וכבר יצא על ידינו גם חלק "בית מועד" על פסח ושבועות העעל"ט, וחלק "בית המקדש" על ימי בין המצרים וט"ב. כל הנ"ל הם חלקים מיצירתו הגדולה הכללית הנקראה בשם "בתי נפש". כאשר בטח ידוע לכם, אנחנו מוציאים מידי שבת בשבתו את חלק "בית המדרש" – דרושים על פרשיות השבוע.

אין די מילים בלשונינו להודות את כל המתנדבים החשובים שהתנדבו מזמנם היקר, שעות ע"ג שעות עד שזכינו לאורו. כולם יתברכו ממקור הברכה בכל טוב וכולם יזכו לברכת כתיבה וחתימה טובה להם ולכל אשר להם.

בדעתינו להו"ל עוד מחלק זה על ראש השנה, על עשרת ימי תשובה ועל יו"כ. בנוסף לזה יש עוד דרוש ארוך וחשוב על ראש השנה, מן ספרו של הגרש"כ זצ"ל הנקרא "פני שלמה – פנים לאגדה", שיצורף אי"ה עם הבית מלך על ראש השנה.

כידוע לכם שהכל נעשה על ידי מתנדבים העוסקים במלאכת הקודש שלא ע"מ לקבל פרס, ע"כ אני מבקש בזה את כל מי שרק אפשר לו לסייע בכל שלב שהוא, הן בהעתקה הן בהגהה או בציון מ"מ, שיטה שכמו להשתתף בעבודתינו הקדושה, ושכרו כפול מאת ה'.

אנחנו מבקשים שתפיצו את הגליון לחבירים ומכירים, תדפיסו עותקים נוספים לבית-מדרשכם או תעלו את הגליון לאתרים שונים לזכות את הרבים, ותגרמו בזה נייח נפשא להמחבר זצ"ל ולך תהיה צדקה וזכות התורה.

הערות והארות ותגובות יתקבלו בשמחה.

בברכת כתיבה וחתימה טובה!
י.ק.

חזור אל “אלול וימים נוראים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים