גירסה 188 מסך הנושאים ושמור בחירה - פורום אוצר החכמה

גירסה 188 מסך הנושאים ושמור בחירה

פורם זה נועד למעקב אחר הבאגים בגירסה 11, ציון באגים בגירסה, ומעקב אחרי תת גירסאות.
חוקי הפורום
בפורום זה אין לפתוח נושאים חדשים רק להתייחס להודעות המועלות על ידי אוצר החכמה
סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר
שם מלא: משה דביר

גירסה 188 מסך הנושאים ושמור בחירה

הודעהעל ידי אוצר החכמה » א' ספטמבר 01, 2013 11:28 am

כהמשך לגירסה 187 תיקנתי עוד באג קטן שהיה בפתיחת מסך הנושאים בפעם השנייה.

התפריט המהיר החדש של שמור בחירה וטען בחירה עובד כעת באופן תקין אפשר דרכו לשמור בחירה גם מהפעלה להפעלה וממאגר למאגר.

בספרי האוניברסיטה בתצוגה מהירה אי אפשר היה לקבוע תצוגה מותאמת לגובה העמוד. העניין תוקן בגירסה זו.

אלמוני

Re: גירסה 188 מסך הנושאים ושמור בחירה

הודעהעל ידי אלמוני » א' ספטמבר 01, 2013 1:24 pm

אני מציע לך לעשות סקר קצר בין לקוחות האוצר, מה דחוף להם יותר:
גלילת עמודים בפתיחת הספר (view) - או תיקונים כאלה.
חבל שהלקוחות לא תופסים מקום בסדר העדיפויות שלך.
בכל אופן - תודה על ההשקעה ועל התיקון.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » א' ספטמבר 01, 2013 1:36 pm

אני לא עושה תיקונים לפי ההזמנה שלך, וחבל שנימוס לא עומד בסדרי העדיפויות שלך.
כל התיקונים שאנחנו עושים הם בהתאם לפנייה של לקוחות, ומעניין שאף אחד מלבדך לא פנה אלינו עם הבקשה שלך

אלמוני

הודעהעל ידי אלמוני » א' ספטמבר 01, 2013 1:52 pm

אף אחד מלבדי?
את הנושא הזה לא אני פתחתי:
viewtopic.php?f=11&t=1286
אכן גם אני פתחתי נושא בענין:
viewtopic.php?f=11&t=14452
מלבד זה, חברים שלי סיפרו לי כי פנו אליך אישית בענין הזה.
מלבד זה, הצעתי ואני מציע שוב, תשאל לקוחות בעצמך.

אלמוני

הודעהעל ידי אלמוני » א' ספטמבר 01, 2013 1:58 pm

נ.ב.
החברים שלי הם לקוחות מנומסים...
הם התרגלו שלא לפתוח את הספר, אלא לצרכי הדפסה...

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » א' ספטמבר 01, 2013 2:26 pm

א. שמנו תצוגה מקדימה כדי שלא יהיה צורך לפתוח את הספר, כך שאין בזה כבישת היצר גדולה מצידם בכך שהם לא פותחים את הספר.
ב. אולי תשאל את עצמך מדוע במשך שלוש שנים את אף אחד זה לא עניין. וההסבר לזה פשוט מאחר שזה נמצא בתצוגה המקדימה, כנראה זה לא חשוב כ"כ לאנשים.

ג. אני לא יודע מי הם החברים שלך שדברו אתי, אבל אני יכול לומר לך שאין כמעט משתמש של אוצר החכמה שאני פוגש שאני לא שואל אותו מה הוא מציע לשפר, איני יכול לומר בוודאות שאף אחד לא אמר לי את הבקשה הזאת, אבל לא מבקשים את זה.

אלמוני

הודעהעל ידי אלמוני » א' ספטמבר 01, 2013 3:03 pm

לגבי התצוגה המקדימה, אכן זה מועיל, אבל בתצוגה המקדימה אין אפשרות לפתוח חלונות מרובים, ניתן לעיין בספר אחד בלבד.

תצוגת עמודים ברצף היא דבר בסיסי מאד, אין תוכנה (מלבד אוצר החכמה) שלא מאפשרת את זה.
להלן דוגמאות בודדות:
כל התוכנות שאני מכיר לפתיחת מסמכי Word
כל התוכנות שאני מכיר לפתיחת מסמכי PDF
כל התוכנות שאני מכיר לפתיחת מסמכי DjVu

יש לציין שחלקן של התוכנות הנ"ל חינמיות, וחלקן עולה עשרות עד מאות שקלים.
אדרבה, תציג לי תוכנה אחת שנועדה לפתיחת מסמכים, שלא מסוגלת להציג 2 עמודים ברצף.

דרך אגב, התגובה האחרונה בנושא הנ"ל (אשר נפתח לפני 3 שנים), היא תגובה מימים אלה, והיא לא שלי. גם הוא לא נחשב?

אכן, במשך 3 שנים אף אחד לא הזכיר את זה. אם נניח שמדובר בסוג של יאוש מצד הלקוחות, כל מילה נוספת מיותרת.

אורח

הודעהעל ידי אורח » ב' ספטמבר 02, 2013 10:44 am

אני לא מבין מה היתרון הגדול בתצוגת שני עמודים. מצידי שיבטלו את זה גם בתצוגה המקדימה.
כל פעם שאני רוצה להתקדם עמוד קדימה אני צריך לגלגל את גלגלת העכבר ולגלגל ולגלגל ולגלגל, ועד שזה מתקדם זה מעייף מאד.
בשביל מה לראות שני עמודים יחד? גם בספר עצמו, כשאתה נמצא בעמוד השמאלי, ואתה מדפדף, אתה לא רואה יותר את העמוד הקודם. ואם אתה בכל אופן רוצה לראות, אז אתה מדפדף חזרה.
לדעתי אוצר החכמה הבינו את זה, ולכן לא נתנו את האופציה הזו מלכתחילה. וזה שבתוכנת וורד זה ככה, זה לא אומר כלום, כי וורד זו תוכנת עריכה והיות שכן זה דינים אחרים לגמרי.
ואקרובט ודה' ז'ה וו? עדיף שהיו לומדים מאוצר החכמה ולא מעייפים את המשתמשים שלהם לגלגל את העכבר באינטנסיביות שכזו.
רצית תוכנה שמביאה עמוד עמוד. לך להיברובוקס ותראה איך מעבירים שם עמודים בהצגת פידיאף של הדפדפן.

אלמוני

הודעהעל ידי אלמוני » ב' ספטמבר 02, 2013 12:12 pm

כמובן, האפשרות לגלול והאפשרות לדפדף לא סותרות אחת את השניה, כך שאינני מוצא את החסרון שהאפשרות הזאת תגרום לך (מתוך הנחה שהתגובה שלך תמימה).
רוב משתמשי האוצר נבונים דיים כדי להבין שאם אפשר לגלגל את העכבר, זה לא סותר את האפשרות ללחוץ על החץ ולהעביר דף, מה גם שבהרבה מקרים צריך לגלול בכל מקרה כדי לצפות בתחתית העמוד.
לגבי תוכנות צפיה בקבצי PDF - העובדה שאין אפילו תוכנה אחת שלא מספקת את הפונקציה הזאת - וישנן תוכנות צפיה רבות, מעידה משהו על נוחות רוב רובם של הקוראים.
לגבי HebrewBooks - אינני מכיר את התוכנה, אבל אין צורך להרחיב על 'איכות' התוכנה שלהם, כי הדברים ידועים ומפורסמים, והובילו לכל מיני תחליפים בחינם ובתשלום, המשתמשים במאגר שלהם ("ארון הספרים הדיגיטלי" לדוגמא).

לא לזה אני מצפה מתוכנה שאני משלם עליה אלפי שקלים.

אורח

הודעהעל ידי אורח » ב' ספטמבר 02, 2013 2:50 pm

אלמוני כתב:כמובן, האפשרות לגלול והאפשרות לדפדף לא סותרות אחת את השניה, כך שאינני מוצא את החסרון שהאפשרות הזאת תגרום לך (מתוך הנחה שהתגובה שלך תמימה).
רוב משתמשי האוצר נבונים דיים כדי להבין שאם אפשר לגלגל את העכבר, זה לא סותר את האפשרות ללחוץ על החץ ולהעביר דף, מה גם שבהרבה מקרים צריך לגלול בכל מקרה כדי לצפות בתחתית העמוד.
לגבי תוכנות צפיה בקבצי PDF - העובדה שאין אפילו תוכנה אחת שלא מספקת את הפונקציה הזאת - וישנן תוכנות צפיה רבות, מעידה משהו על נוחות רוב רובם של הקוראים.
לגבי HebrewBooks - אינני מכיר את התוכנה, אבל אין צורך להרחיב על 'איכות' התוכנה שלהם, כי הדברים ידועים ומפורסמים, והובילו לכל מיני תחליפים בחינם ובתשלום, המשתמשים במאגר שלהם ("ארון הספרים הדיגיטלי" לדוגמא).
לא לזה אני מצפה מתוכנה שאני משלם עליה אלפי שקלים.

עדיין לא הבנתי מה כל כך שיפור בזה. חוץ מזה בדקתי וראיתי בטאבלט אנדרואיד שלי כמה וכמה תוכנות צפיה שמעבירות עמוד שלם בלי "גלישה".
לא הבנתי את מאמרך בסוגריים (מתוך הנחה שהתגובה שלך תמימה). מה פירוש תגובה תמימה? התגובות שלך תמימות?

אלמוני

הודעהעל ידי אלמוני » ב' ספטמבר 02, 2013 6:03 pm

השיפור הוא לא רק שיפור - הוא תכונה בסיסית.
מיותר לציין שתחילת העמוד הבא הוא המשך של סוף העמוד הקודם, נכון?
לעיתים רוצים לעיין שוב בסוף העמוד הקודם, או לקרוא ברצף.
מלבד זה, בדרך כלל, מפאת אילוצי גודל, העמוד אינו מוצג בשלמותו.
אשר על כן, כדי לעיין שוב בסוף העמוד הקודם, צריך לחזור לעמוד הקודם ואז לגלול אותו כלפי מטה.

לגבי מסמכי PDF - אני משתמש במחשב רגיל, עם מערכת הפעלה חלונות.
להלן רשימה של התוכנות הכי פופולריות להצגת PDF - כולן תומכות בתצוגת עמודים ברצף.
Adobe Reader
Foxit Reader
PDF-XChange Viewer
Sumatra PDF

דרך אגב, גם אם תבחר שלא להציג עמודים ברצף, אם תגלול אחורה תגיע לסוף העמוד הקודם - אבל אוצר החכמה אפילו את זה לא נותן.

לגבי הסוגריים (מתוך הנחה שהתגובה שלך תמימה) - בדרך כלל התגובות שלי משקפות ציפיות שיש לי מן המפתחים או בקשות שיש לי אליהם.
אם מישהו מגיב שאין צורך בשיפור מסוים, וכותב כי מצידו אפשר לבטל שיפור כזה או אחר, קשה להבין מה מניע אותו לכתוב תגובה כזאת.

בכל אופן, הדיון הזה מיותר, כי המפתח כנראה לא יעשה את זה, גם אם אני ואתה ועוד 100 לקוחות יבקשו את זה, כי זה כנראה כרוך בטרחה יתרה מבחינתו.
הוא כתב קודם שאף אחד לא ביקש ממנו את זה, ומה אעשה, אני מאמין לחברים שלי שפנו אליו בנושא הזה.
יש לי חבר שהפסיק לשדרג בגירסה 10 בגלל זה.
יש לי חבר שיש לו גירסה 7 ובכל שדרוג הוא בוחן את הנקודה הזאת.
אני מחזיק בגירסה 11 ואני לא מתכוון לשדרג כאשר תצא הגירסה הבאה אם לא יתוקן הענין הזה, כי הוא דבר בסיסי לדעתי, כמו שציינתי קודם.

אורח

הודעהעל ידי אורח » ב' ספטמבר 02, 2013 7:32 pm

אלמוני כתב:יש לי חבר שהפסיק לשדרג בגירסה 10 בגלל זה.
יש לי חבר שיש לו גירסה 7 ובכל שדרוג הוא בוחן את הנקודה הזאת.
אני מחזיק בגירסה 11 ואני לא מתכוון לשדרג כאשר תצא הגירסה הבאה אם לא יתוקן הענין הזה, כי הוא דבר בסיסי לדעתי, כמו שציינתי קודם.

עכשיו אני מבין מה ששאלת "אם התגובה שלך תמימה".
כי באמת השורות האלו המצוטטות גובלות בתמימות מופרזת. אתה רוצה שנאמין שמישהו הפסיק לשדרג והיה מוכן להפסיד אלפי ספרים חדשים וגם שכלולים, בשל פרט שולי וזניח כל כך?
אולי הצלחת לשכנע אותי שיש בזה איזו נוחיות מסויימת, אבל נא לא להגזים.

אלמוני

הודעהעל ידי אלמוני » ב' ספטמבר 02, 2013 7:58 pm

אורח כתב:אתה רוצה שנאמין שמישהו הפסיק לשדרג והיה מוכן להפסיד אלפי ספרים חדשים וגם שכלולים, בשל פרט שולי וזניח כל כך?

אני נהנה מן התגובה שלך. באמת.
השדרוג בחינם? לפי מיטב זכרוני, לא.
כדי לשכנע מישהו להוציא כסף (והרבה כסף), ובפרט אם הוא אברך, צריך שיהיה לו נוח (מאד) להשתמש בתוכנה.
"להפסיד אלפי ספרים חדשים"... ספרים שאני נזקק להם?
"וגם שכלולים"... משהו מהותי יותר מאשר "פרט שולי וזניח כל כך"?
כמובן, במה שנוגע לחברים שלי, יתכן וישנן שיקולים נוספים, מלבד הבעיה הזאת. (או, כדי לסלק את ה'תמימות', אולי נחליף את המילה 'יתכן' במילה 'סביר').
באשר אלי, המוצר לא נוח לשימוש, נקודה. למה להשקיע בו כסף, בזמן שהמפתח מתעלם מן הבקשות להוסיף בו פונקציה מינימלית - פונקציה הקיימת בכל תוכנת צפייה חינמית?
ידוע כי ישנם משתמשים, המעבירים את הספרים הנמצאים אצלם בשימוש בתדירות גבוהה, לפורמט PDF - כדי לצפות בהם בתוכנה אחרת...

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ב' ספטמבר 02, 2013 8:22 pm

דרך אגב, גם אם תבחר שלא להציג עמודים ברצף, אם תגלול אחורה תגיע לסוף העמוד הקודם - אבל אוצר החכמה אפילו את זה לא נותן.

אתה באמת משתמש של אוצר החכמה? התכונה הזאת קיימת באוצר אאל"ט לפחות מגירסה 2 או 3.

אורח

הודעהעל ידי אורח » ב' ספטמבר 02, 2013 8:45 pm

אלמוני כתב:
אורח כתב:אתה רוצה שנאמין שמישהו הפסיק לשדרג והיה מוכן להפסיד אלפי ספרים חדשים וגם שכלולים, בשל פרט שולי וזניח כל כך?

אני נהנה מן התגובה שלך. באמת.
השדרוג בחינם? לפי מיטב זכרוני, לא.
כדי לשכנע מישהו להוציא כסף (והרבה כסף), ובפרט אם הוא אברך, צריך שיהיה לו נוח (מאד) להשתמש בתוכנה.
"להפסיד אלפי ספרים חדשים"... ספרים שאני נזקק להם?
"וגם שכלולים"... משהו מהותי יותר מאשר "פרט שולי וזניח כל כך"?
כמובן, במה שנוגע לחברים שלי, יתכן וישנן שיקולים נוספים, מלבד הבעיה הזאת. (או, כדי לסלק את ה'תמימות', אולי נחליף את המילה 'יתכן' במילה 'סביר').
באשר אלי, המוצר לא נוח לשימוש, נקודה. למה להשקיע בו כסף, בזמן שהמפתח מתעלם מן הבקשות להוסיף בו פונקציה מינימלית - פונקציה הקיימת בכל תוכנת צפייה חינמית?
ידוע כי ישנם משתמשים, המעבירים את הספרים הנמצאים אצלם בשימוש בתדירות גבוהה, לפורמט PDF - כדי לצפות בהם בתוכנה אחרת...

אף אחד לא דיבר על חינם. אף אחד לא חייב לך דבר בחינם. אבל מה זה משנה, התגובה שלך פשוט קטנונית.
תמשיך לא לעדכן, ואנחנו נמשיך להתענג על אלפי ספרים חדשים, על התוכנה הנפלאה ועל השירות הנפלא.

אלמוני

הודעהעל ידי אלמוני » ב' ספטמבר 02, 2013 9:21 pm

אורח כתב:תמשיך לא לעדכן, ואנחנו נמשיך להתענג על אלפי ספרים חדשים, על התוכנה הנפלאה ועל השירות הנפלא.

בעונג רב. אגב, אני מקוה שאתה מקבל תשלום על התגובה, או שאתה אחד מן הצוות של האוצר. אם לא, רפואה שלמה.
אוצר החכמה כתב:אתה באמת משתמש של אוצר החכמה? התכונה הזאת קיימת באוצר אאל"ט לפחות מגירסה 2 או 3.

אכן בדקתי כעת וכנראה טעיתי בפרט הזה. כפי שציינתי, בשל העדר תצוגה רציפה של עמודים, אני ממעט לפתוח ספרים באוצר החכמה (view), וכמעט אינני משתמש בגלילה אחורה.

דניאל

הודעהעל ידי דניאל » ב' ספטמבר 02, 2013 11:20 pm

לא כל כך נעים לי להכניס את ראשי בין ההרים הגדולים, אבל ברצוני לציין שאני משתמש באוצר כמה וכמה שנים ולא עלה בדעתי צורך בתצוגת עמודים ברצף.
גם באקרובט אני גולל עד שאני רואה מולי עמוד שלם. ככה נח לי.
גם אני מסכים שכמה שיותר אפשרויות תצוגה זה יותר טוב, אבל אינני יודע אם הכצעקתה...
(ולפני שתשאל: אני לא מצוות האוצר וגם לא מקבל תשלום)

הוגה ומעיין

הודעהעל ידי הוגה ומעיין » ב' ספטמבר 02, 2013 11:39 pm

אני רואה שהנושא עליו הערתי לפני מעט יותר מחודש, התפתח כאן והפך רוויי אמוציות. אינני יודע אם ולמה יש כאן היבטים אישיים, וארשה לעצמי להתעלם מהם, ולהעיר רק זאת: לי חשובה הגלילה, ואני בודק את התפתחותה בכל עדכון (כמו גם עדכוני תוכנה וספרים), ובהחלט בכובד ראש - שכר עדכון כנגד הפסדו, וכל פרט נלקח בחשבון.
אסביר גם את סיבת החשיבות בעיני - כשאני קורא ספר על המסך אני רגיל לטווח דילוג קבוע בלחיצה על המקשים המעבירים את הדף קדימה (חץ כלפי מטה או Page Down). כשיש גלילה רציפה, המרווח המדולג הוא קבוע. כשאין גלילה רציפה, העמוד יורד עד סופו במרווחים קבועים, ואז בבת אחת מדלג דילוג גדול לעמוד הבא - כנראה שיש אנשים שהמוח שלהם מתוכנת להתבלבל מזה, ואני ביניהם.
זכורני גם שלפני צאת העדכון בו התאפשרה גלילה זו במסך התצוגה המקדימה, סיפר לי עליה אחד המשתמשים הכבדים של האוצר, כמעלה בת-משמעות.
לפני כחודש גם פניתי באישי להרב בעל הניק "אוצר החכמה", שכתב לי שאי"ה יבדוק שוב את הענין.
אני בטוח שכמי שאזניו כרויות לבקשות הפיתוח מאת המשתמשים - וידוע לי על כך מ"מקורות חיצוניים" ולא רק מעדות עצמו - ידאג הרב הנ"ל גם לפיתוח תכונה זו (ואני מקווה שלא יצא לו החשק מכך...)

אלמוני

הודעהעל ידי אלמוני » ג' ספטמבר 03, 2013 1:54 am

דניאל כתב:גם אני מסכים שכמה שיותר אפשרויות תצוגה זה יותר טוב
ראוי לציין, כי אוצר החכמה היא תכנה שמטרתה הראשונה ומטרתה האחרונה היא צפייה, כך שאפשרויות התצוגה בה חשובות לא פחות מאשר בתוכנות לקריאת PDF שציינתי קודם.

דניאל כתב:(ולפני שתשאל: אני לא מצוות האוצר וגם לא מקבל תשלום)
לא חשדתי בך...
אבל אם מישהו יגיב על בקשת שיפור בתוכנה באופן הבא:
אורח כתב:מצידי שיבטלו את זה גם בתצוגה המקדימה
אורח כתב:לדעתי אוצר החכמה הבינו את זה, ולכן לא נתנו את האופציה הזו מלכתחילה
אורח כתב:עדיף שהיו לומדים מאוצר החכמה
(זה משפט המחץ: עדיף כי תוכנות התצוגה ילמדו מאוצר החכמה ויסירו את אפשרויות התצוגה...)
אורח כתב:תמשיך לא לעדכן, ואנחנו נמשיך להתענג על אלפי ספרים חדשים, על התוכנה הנפלאה ועל השירות הנפלא.
אז אני אניח שהוא עובד, בתשלום או בהתנדבות, באוצר החכמה, ולא במחלקת הפיתוח, אלא במחלקת השיווק.

הוגה ומעיין כתב:לפני כחודש גם פניתי באישי להרב בעל הניק "אוצר החכמה", שכתב לי שאי"ה יבדוק שוב את הענין.

כבר העיר לי הרב "אוצר החכמה" על הנימוסים הגרועים שלי, ולכן לא אתאפק מלהוסיף כאן 2 ציטוטים מדבריו.
אוצר החכמה כתב:כל התיקונים שאנחנו עושים הם בהתאם לפנייה של לקוחות, ומעניין שאף אחד מלבדך לא פנה אלינו עם הבקשה שלך
אוצר החכמה כתב:איני יכול לומר בוודאות שאף אחד לא אמר לי את הבקשה הזאת, אבל לא מבקשים את זה
עד כאן.

בכל אופן, מבחינתי הדיון הזה נסגר, כבר נכתב כאן כל מה שיש לטעון בענין.
צר לי שנאלצתי להעלות את הדיון הזה דוקא כתגובה על שיפור שנעשה בתוכנה. מטרתי היתה לעורר את הנושא הזה, ולא לזלזל בשיפורים אחרים: אדרבה, כל שיפור בתוכנה זוכה להערכתי.
לא נותר לי אלא לאחל לרב "אוצר החכמה" (משה דביר?) כתיבה וחתימה טובה, ולאחל לו שיהיה לו את החשק ואת הפנאי לשפר את אפשרויות התצוגה, לתועלתם של משתמשים רבים באוצר החכמה, ובתוכם אני.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ג' ספטמבר 03, 2013 8:02 am

הוגה ומעיין כתב:לפני כחודש גם פניתי באישי להרב בעל הניק "אוצר החכמה", שכתב לי שאי"ה יבדוק שוב את הענין.

כבר העיר לי הרב "אוצר החכמה" על הנימוסים הגרועים שלי, ולכן לא אתאפק מלהוסיף כאן 2 ציטוטים מדבריו.

אוצר החכמה כתב:כל התיקונים שאנחנו עושים הם בהתאם לפנייה של לקוחות, ומעניין שאף אחד מלבדך לא פנה אלינו עם הבקשה שלך

אוצר החכמה כתב:איני יכול לומר בוודאות שאף אחד לא אמר לי את הבקשה הזאת, אבל לא מבקשים את זה

עד כאן.

לא הייתי מתייחס לדברים אבל להסיר ממני לזות שפתיים (בפרט שכתבת את שמי, ואני אכן משה דביר ואגב לי לא איכפת שאומרים את שמי כאן ואני כותבו במפורש וכו"ע ידעי ליה, אבל לא מקובל לציין בפורום את שם בעל הניק, כך שביחס לאחרים נא להמנע מכך) בדקתי שוב אולי כיזב לי זכרוני. (זה גם יכול לקרות אבל כנראה שלא קרה כאן)
הוגה ומעיין כתב בפורום הודעה כזאת
האם הגלילה הרצופה אכן נוספה החל מגירסה 9? או שלא הגיעו לפיתוחה? ואולי הכוונה למה שיש בתצוגה מתוך תוכנת האוצר, אבל ב"view" אין את זה?

והנ הכתובת שלה http://www.otzar.org/forums/viewtopic.php?p=7845#p135695

בהקשר להודעה הזאת שלח לי הודעה באישית וזה נוסחה
על-ידי הוגה ומעיין
נושא: גלילה ברצף עמוד צמוד לעמוד בדיסק של האוצר, ועוד

אוצר החכמה כתב:כפי שכבר כתבתי במקום אחר
בעדכון 9 בעז"ה תהיה גלילה רצופה

ראית את שאלתי שם למטה? אשמח מאוד לקבל תשובה.
תודה וסליחה על ההפרעה.

ו
השבתי לו
אכן הכוונה היתה לגלילה ברצף בתצוגה מקדימה.
אבדוק בעז"ה שוב את העניין.

וע"ז ענה לי
יישר כח!

כך שלא נראה לי שמה שכתבתי לא היה דברי אמת. והיזמה לבדוק שוב את העניין היתה מצדי ואני אכן עושה זאת

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ג' ספטמבר 03, 2013 8:10 am

לעצם העניין, אין כאן מבחינתי שום עניין אישי, חרה לי על האמירה שלא מתייחסים ללקוחות, ולא מצדי אלא מצד אוצר החכמה, שכן כל הצוות שם מההנהלה ועד אחרון העובדים, אוספים כל הזמן את בקשות המשתמשים, ואנו מנהלים את הנושא הן במערכת ממוחשבת והן בפגישות במשרד. כמובן שנקבעים סדרי עדיפויות אבל יש התייחסות קבועה ומרכזית ביותר להערות ובקשות המשתמשים.
שנה טובה וכתיבה וחתימה טובה לכולם.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ד' ספטמבר 04, 2013 8:18 am

אכן הכוונה היתה לגלילה ברצף בתצוגה מקדימה.
אבדוק בעז"ה שוב את העניין.

בדקתי שוב את העניין. ושילבתי אפשרות גלילה ברצף, הצגת שני עמודים ויותר, וגלילה ברצף מימין לשמאל גם ב VIEW. המערכת צריכה בדיקה ויש עוד מספר דברים שצריכים להתאים בה כך שזו תכנס רק בגירסה 12 בעז"ה. ותוכל להבחן בגירסאות הביתא הקודמות לה.

אלמוני

הודעהעל ידי אלמוני » ב' ספטמבר 09, 2013 9:58 pm

תודה רבה רבה רבה

חזקי

הודעהעל ידי חזקי » ב' ספטמבר 09, 2013 11:32 pm

אני מזכיר שנושא האשכול הוא גירסה 188, ובקשר לזה, עד היום התקנתי בהצלחה ובחדוות התחדשות את הגרסאות המתחדשות כאן, אבל הפעם - לאחר ההתקנה התכנה מסרבת לעלות ("ozar הפסיק לעבוד..."), ולא זו בלבד אלא שגם חזרה לגירסה 177 לא עוזרת והתכנה מסרבת לעלות! ואני אנה אני בא?

נ.ב. לאלמוני, אני לא אמור להפריע לך להמשיך בהודעות של תודה, במחילה ממך על שאני מעיר על כך, אך כפי הנראה לפי כמות ההתקפות שמקודם שנמצאות לעיני כולנו כאן ברשות הרבים, צריך לפחות לאזן מעט וליישר את ההדורים. ערב יום כיפור לפנינו.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ב' ספטמבר 09, 2013 11:48 pm

נסה למחוק את התיקייה MCASH
אם זה עזר תכתוב בבקשה

חזקי

הודעהעל ידי חזקי » ג' ספטמבר 10, 2013 1:18 am

לצערי לא.

אלמוני

הודעהעל ידי אלמוני » ג' ספטמבר 10, 2013 4:07 am

כיון שהוזכר כאן נושא האשכול, הערתי בעבר שהגירסאות האחרונות לא פועלות על חלונות XP, ולאחר מכן תיקנתי את עצמי.
לאחרונה מישהו ניסה להתקין על מחשב שלי אשר מותקנת בו מערכת XP את תוכנת 'ארון הספרים הדיגיטלי' (וזה לא פעל), ולאחר מכן הגירסאות האחרונות של האוצר חדלו לפעול (קוד שגיאה: 0x0eedfade), ונאלצתי לשוב (במחשב הנ"ל) לגירסה 69.
יש לציין שתוכנות נוספות במחשב הנ"ל המבוססות על מסדי נתונים של DAO חדלו לפעול באופן תקין אף הן.
זאת התוכנה שהתקינו אצלי: http://www.aronsfarim.co.il/setup2.exe
ציינתי את כל הנ"ל רק כדי לתת אינדיקציה כלשהי לבעיה.

חזקי כתב:ולא זו בלבד אלא שגם חזרה לגירסה 177 לא עוזרת והתכנה מסרבת לעלות! ואני אנה אני בא?

כאשר היתה לי בעיה כזאת, ביצעתי התקנה מחדש. זה עשוי לפתור את הבעיה שלך (אם "אוצר החכמה" יאשר את הכדאיות של הענין).

חזקי כתב:נ.ב. לאלמוני, אני לא אמור להפריע לך להמשיך בהודעות של תודה, במחילה ממך על שאני מעיר על כך, אך כפי הנראה לפי כמות ההתקפות שמקודם שנמצאות לעיני כולנו כאן ברשות הרבים, צריך לפחות לאזן מעט וליישר את ההדורים. ערב יום כיפור לפנינו.

אני לא רציתי למתוח את הנושא. אם לדעתך ראוי לערוך (או למחוק) את תוכן ההודעות שלי, אני נכון לעשות את זה, אם כי חלקן מצוטטות. יתכן ו"אוצר החכמה" יכול להסיר את כל ההודעות שאינן נוגעות לנושא האשכול. יעשה נא את הנכון בעיניו, וימחל נא על ביטויים לא ראויים שנפלטו כלפיו.
אכן, כגודל ההשקעה אשר מושקעת כדי להשביע את רצונו של כל לקוח (כפי שהתרשמתי בסופו של דבר), כך גודל הפגיעה כאשר לקוח מזלזל בה. הבנתי את זה כעת, וצר לי שהגעתי לכך.
דרך אגב, לעצם הענין, סיפר לי גבאי של בית כנסת, אשר מותקנת בו תוכנת אוצר החכמה גירסה 10, כי פנה היום לתמיכה, ובירר אם ישנה אפשרות להציג עמודים ברצף בפתיחת הספר, כי אם אכן ישנה אפשרות כזאת, הוא רוצה לשדרג את התוכנה.
אין לי ספק, כי לקוחות רבים ישמחו בשיפור הזה. אני משער במה זה כרוך, ורב תודות על כך.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ג' ספטמבר 10, 2013 8:19 am

אני לא חושב שצריכה להיות בעייה בהתקנה מחדש.

אני כשלעצמי מעוניין לבחון את סיבת הדבר (אני לא משתמש באוצר במסדי נתונים מלבד זה של SQLITE שעובד בצורה שונה). כדי להבין את סיבת הבעייה ולמונעה. אפשר ליצור אתי קשר בפרטי.
אם זה אפשרי הייתי מעדיף שתעשו העתק של ספריית האוצר לפני ההתקנה מחדש כדי שאוכל להבין את הסיבה.

חזור אל “גירסה 11 מעקב באגים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 127 אורחים