מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

משניות מצויירות של הרב יוני גרשטיין

נתקלתם בספר החסר באוצר? הודיעו לנו על כך!
ראש

משניות מצויירות של הרב יוני גרשטיין

הודעהעל ידי ראש » ד' אפריל 29, 2020 6:38 pm

חסרים.

אשרי יושבי ביתך

Re: משניות מצויירות של הרב יוני גרשטיין

הודעהעל ידי אשרי יושבי ביתך » ד' אפריל 29, 2020 7:02 pm

רוב הספרים אשר מכניסים כסף ממכירתם, אינם נמצאים באוצר, כדוגמת ספרי מרן הגר"י זילברשטיין שליט"א
(לא מה שהוציא בעצמו כ"חשוקי חמד", אלא מה שהוציאו תלמידיו - כסדרת "ברכי נפשי", "והערב נא", "עלינו לשבח", "ופריו מתוק" - על התורה, והספרים "מצוות בשמחה", "חינוך בשמחה", "שבת בשמחה", ועוד רבים, ועוד היד נטויה בעזה"י לאויט"א).

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

Re: משניות מצויירות של הרב יוני גרשטיין

הודעהעל ידי צוות האוצר » ה' אפריל 30, 2020 8:54 pm

אשרי יושבי ביתך כתב:רוב הספרים אשר מכניסים כסף ממכירתם, אינם נמצאים באוצר, כדוגמת ספרי מרן הגר"י זילברשטיין שליט"א
(לא מה שהוציא בעצמו כ"חשוקי חמד", אלא מה שהוציאו תלמידיו - כסדרת "ברכי נפשי", "והערב נא", "עלינו לשבח", "ופריו מתוק" - על התורה, והספרים "מצוות בשמחה", "חינוך בשמחה", "שבת בשמחה", ועוד רבים, ועוד היד נטויה בעזה"י לאויט"א).

צר לי להעמיד אותך על טעותך. ממש א"א לתת הגדרה כפי שכב' מגדיר: רוב הספרים אשר מכניסים כסף ממכירתם
אפשר לראות באוצרנו הנכבד המון ספרים שמחבריהם מתפרנסים ממכירתם אע"פ שהם באוצר, [לפעמים להיפך, אני אישית קניתי ספרים בעקבות שראיתי אותם באוצר] ויכלתי להביא רשימה כנגד.
הדבר אינו נכון ואדרבא ואדרבא, היא הנותנת, הספרים הנ"ל נמכרים תמיד אע"פ שיהיו במאגר תורני כזה או אחר. והדברים אינם מעוד כיוונים וחששות המחברים שעדיין לא הכניסו את ספריהם הופרכו דוקא ע"י עדות המחברים שכן הכניסו את ספריהם וחיבוריהם.
איני בא לפתוח נושא זה מחדש, אם תחפש בפורום תראה שדשו כבר בנושא זה, רק מכיון שכב' כך כתב, הגבתי כי מילים 'חותכות' אלו נראים כאילו נכתבו ע"י אחד מהמערכת.

ואנא שוב, כאמור, הנושא לא נפתח לדיון מחדש, לא שאני 'אוסר' - אני מבקש.

חזור אל “אוצר החכמה - הצעות לספרים חדשים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים