מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

עריכה לספר שיעורים על מסכתות ישיבתיות

שיח עורכי ספרים והעוסקים במלאכת הקודש. שאלות, הצעות, עזרה בקריאת כת"י, פתרון וסיוע לבעיות טכניות הקשורות בהפעלת המחשב והתכנות הנלוות
דרומי

עריכה לספר שיעורים על מסכתות ישיבתיות

הודעהעל ידי דרומי » א' מרץ 10, 2024 7:37 pm

יהודי מבוגר לאויש"ט שבעבר שימש כר"מ והעמיד תלמידים הרבה מעוניין להוציא את שיעוריו.

במהלך השנים הוא נתן את זה לכמה אנשים, אך לא יצא משהו ברור. כרגע המחשב שעליו הוקלדו הדברים נעלם, יש רק דפים מודפסים וגם כתבי יד. צריך עריכה רצינית והכנה לספר.

למותר לציין שאין מטרת ההוצאה למטרת ריווח או פרסום, וב"ה פרנסתו בריווח והוא מוכן לשלם וכו'.

לפני שאני פונה לחפש את ה'גברא' המדוייק, אבקש טיפים והמלצות על סגנון העבודה והתשלום המקובל בכגון דא. אני אישית מעולם לא התעסקתי בתחום זה של הוצאה לאור ועריכה של שיעורים ישיבתיים, ולכן כל המלצה תעזור.

מחשב מסלול

Re: עריכה לספר שיעורים על מסכתות ישיבתיות

הודעהעל ידי מחשב מסלול » ג' אפריל 02, 2024 10:50 am

דרומי כתב:יהודי מבוגר לאויש"ט שבעבר שימש כר"מ והעמיד תלמידים הרבה מעוניין להוציא את שיעוריו.

במהלך השנים הוא נתן את זה לכמה אנשים, אך לא יצא משהו ברור. כרגע המחשב שעליו הוקלדו הדברים נעלם, יש רק דפים מודפסים וגם כתבי יד. צריך עריכה רצינית והכנה לספר.

למותר לציין שאין מטרת ההוצאה למטרת ריווח או פרסום, וב"ה פרנסתו בריווח והוא מוכן לשלם וכו'.

לפני שאני פונה לחפש את ה'גברא' המדוייק, אבקש טיפים והמלצות על סגנון העבודה והתשלום המקובל בכגון דא. אני אישית מעולם לא התעסקתי בתחום זה של הוצאה לאור ועריכה של שיעורים ישיבתיים, ולכן כל המלצה תעזור.

ביקשתי לבקש עורך לספר ב"סוגיות" לרמת גימור מלאה (שכר גבוה).

פרנקל תאומים

Re: עריכה לספר שיעורים על מסכתות ישיבתיות

הודעהעל ידי פרנקל תאומים » ד' אפריל 03, 2024 1:39 am

מחשב מסלול כתב:
דרומי כתב:יהודי מבוגר לאויש"ט שבעבר שימש כר"מ והעמיד תלמידים הרבה מעוניין להוציא את שיעוריו.

ביקשתי לבקש עורך לספר ב"סוגיות" לרמת גימור מלאה (שכר גבוה).

נא יגיה את הודעתו ע"מ שנוכל להבין את תוכנה ואת תכליתה.

חזור אל “לשכת הסופרים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 94 אורחים