ספר שתולים בבית ה' (חוב' דוגמא להורדה)

הרהורים ולבטים בחינוך הילדים
סמל אישי של המשתמש
גבאי האוצר

ספר שתולים בבית ה' (חוב' דוגמא להורדה)

הודעהעל ידי גבאי האוצר » ב' ספטמבר 26, 2016 1:14 pm

מתוך פורום בשורת ספרים חדשים:

ספר מדהים בענייני חינוך
שתולים בבית השם - הרב יחיאל פליסקין
זה ספר מיוחד במינו, הוא מציג באופן ישיר וברור, את מגוון הבעיות המורכבות של בני הנעורים בזמננו.
ובמקום לבכות על המצב - מציע פתרונות מעשיים, פרקטיים, ויעילים.
בין הדברים שזורים עשרות סיפורים מרתקים להמחשת הנושאים.
מחנכים שקראו את הספר ציינו שמדובר בספר מיוחד במינו, הן מבחינת התוכן המועיל והן מבחינת ההגשה הענינית, ללא מלל מטשטש מסביב.
נכתב ע"י הרב יחיאל פליסקין, בעל נסיון רב בחינוך, בפרט לגבי נערים מתמודדים.

חוברת לדוגמא:
download/file.php?id=22964

ראש

Re: ספר שתולים בבית ה'

הודעהעל ידי ראש » ב' ספטמבר 26, 2016 2:02 pm

זה מה שכתבתי לו אחרי קריאת החוברת של חלק ב' וקניית חלק א' וקריאתו, ואני עומד מאחורי כל מילה שלי-

לכבוד הרב פליסקין שליט''א.
קראתי את כל החוברת בשקיקה. לא יכולתי עוד לעצור בעצמי, וקניתי גם את חלק א'.ובלעתי אותו בעודו בכפי.

ומה אומר, לא ראיתי כדבר הזה עוד. כ''כ ברור, כ''כ ריאלי, כ''כ מציאותי, וכ''כ מעודד ונותן תקווה.
ההשקעה המרובה שהושקעה בכתיבת הספר ניכרת היטב, כתיבה משובחת, בהירה וברורה, מעודדת ונהדרת. הריאליות וההתאמה לזמנינו נפלאים. אין התחמקות מאחורי מילים מעורפלות שמשאירות אותך בסופו של דבר בהרגשה ש'אתה תמיד לא בסדר'. כשנוסף לכך הניסיון המעשי שלא נותן סתם תיאוריות באוויר, וגם הביטחון המופגן בכל הספר בצדקת הדרך הרי זו יצירת מופת.
חילך לאורייתא. יה''ר שתראה נחת בעמלך. עמלינו אלו הבנים. וכל המלמד בן חבירו תורה כאילו ילדו.

בהערכה (וכמעט בהערצה...)

עובדיה חן

Re: ספר שתולים בבית ה' (חוב' דוגמא להורדה)

הודעהעל ידי עובדיה חן » ה' מאי 17, 2018 9:12 pm

נקלע לידי היום הספר,ומאוד נהניתי מדבריו החכמים והנבונים ובעיקר מהחומר המוגש בגובה העניים אם עצות פרקטיות מהשטח .חובה לכל מחנך או הורה שאכפת לו.ממליץ בחום.

מה ידידות

Re: ספר שתולים בבית ה' (חוב' דוגמא להורדה)

הודעהעל ידי מה ידידות » ג' מאי 22, 2018 6:37 pm

גם אני מצטרף לכל הנ"ל, קניתי את הספר, קראתי את רובו, מאד נהניתי, ומביא לי בס"ד המון תועלת.

חזור אל “ויתהלך חנוך את האלקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים