שדרוג הפורום

ארזי ביתר

שדרוג הפורום

הודעהעל ידי ארזי ביתר » ה' יוני 21, 2018 2:51 pm

האם לא הגיעה העת לשדרוג הפורום?

בפורומים חרדיים אחרים ברשת, ישנן אופציות רבות המקלות את השימוש באופן משמעותי ביותר. האם לא הגיע הזמן לשדרג את פורומנו ולהוסיף לו את האופציות הללו?

לשם דוגמא:

- בפורומים רבים, כאשר כותבים @ ומיד לאחריו שם של ניק, אותו ניק מקבל התראה על כך. באופן זה, ניתן יהיה 'לקרוא' לניקים מסוימים להגיב באשכולות מסוימים.

- תחום ההודעות וההתראות משודרג מאוד. למשל, ניתן לקבל התראה על כל פתיחת נושא חדש בפורום מסוים. ובאופן כללי, ניתן לבחור על כל התראה, אם תגיע רק בהתראות שבפורום עצמו, או שתגיע גם למייל [התראות למייל לא מקבלים מפורום האוצר מזה עידן ועידנים... למה באמת?].

מנהלי האוצר בכלל ומנהלי הפורום בפרט, מה דעתכם בעניין?

אגב, בפורום מסוים המשמש אנשים רבים, רצו לשדרג אך לא רצו להוציא על כך כספים מקופתם האישית. לשם כך, הם גייסו מהמשתתפים בפורום סכום זעיר, שהצטבר ממאות/אלפי/רבבות המשתמשים בפורום, לסכום נכבד מספיק כדי לשדרג. וכפי הנראה, גם השאיר סכום משמעותי נוסף לשדרוגים הבאים.

מענה איש

Re: שדרוג הפורום

הודעהעל ידי מענה איש » ה' יוני 21, 2018 3:31 pm

מתוך הנחה שרוב המשמשים פה מעדיפים שתהיה להם שליטה באופני השימוש שלהם בפורום, דווקא אני הייתי מעדיף להישאר בצורה הנוכחית, הוספת כל מיני אפשרויות אף שהם משפרות את מה שמכונה 'חווית המשתמש' בסופו של דבר גורמת לשוטטות מיותרת ולא מביא הרבה תועלת.

ארזי ביתר

הודעהעל ידי ארזי ביתר » ה' יוני 21, 2018 4:30 pm

מענה איש כתב:מתוך הנחה שרוב המשמשים פה מעדיפים שתהיה להם שליטה באופני השימוש שלהם בפורום, דווקא אני הייתי מעדיף להישאר בצורה הנוכחית, הוספת כל מיני אפשרויות אף שהם משפרות את מה שמכונה 'חווית המשתמש' בסופו של דבר גורמת לשוטטות מיותרת ולא מביא הרבה תועלת.

על מה כבודו מדבר?

כאשר משדרגים פורום, אין זה אומר שמישהו מאבד את השליטה על אופן השימוש שלו בפורום. זה רק אומר, שכל אחד יוכל לבחור לעצמו עוד כמה 'פיצ'רים' מועילים לשימוש שלו בפורום.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר
שם מלא: משה דביר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ה' יוני 21, 2018 4:46 pm

הסיבה העיקרית שאנו לא משדרגים הוא מחסור בכח אדם פנוי לעסוק בזה.

הייתי רצה לשדרג בעיקר בתחומי החיפוש והמיפתוח.
כי אני עניין ההודעות וההתראות לא מדבר אל לבי.
אני לא חושב שאם מישהו יושב ולומד או אפילו עוסק באיזה עניין הוא צריך שתהיה לו הודעה קרה משהו בפורום.. יש לך התראה! מישהו מחפש אותך!. אפשר להרגע ולא לדעת מה שכתבו בפורום ולהמשיך לחיות.

ארזי ביתר

הודעהעל ידי ארזי ביתר » ה' יוני 21, 2018 4:54 pm

אוצר החכמה כתב:הסיבה העיקרית שאנו לא משדרגים הוא מחסור בכח אדם פנוי לעסוק בזה.

יש תקציב לכוח אדם?

אוצר החכמה כתב:אני לא חושב שאם מישהו יושב ולומד או אפילו עוסק באיזה עניין הוא צריך שתהיה לו הודעה קרה משהו בפורום.. יש לך התראה! מישהו מחפש אותך!. אפשר להרגע ולא לדעת מה שכתבו בפורום ולהמשיך לחיות.

בוודאי. אבל כאשר אני עוסק בנושא כלשהו ומתעוררת לי שאלה קשה מאוד, הייתי שמח אם הייתה לי האפשרות 'לקרוא' למשל לידידנו הבקי הרב מה שנכון נכון, או כל אחד אחר. הוא יכול להגדיר שלא לקבל הודעות לדוא"ל בענין, וכך זה לא יפריע לו. אבל כשהוא ייכנס לפורום, הוא יוכל לראות שאני מחפש את תגובתו-תשובתו.

לגבי הידיעה אודות מה שכתבו בפורום, כבודו ודאי צודק.

יאיר

הודעהעל ידי יאיר » ה' יוני 21, 2018 9:29 pm

התקציב ל'פורום לתורה' לא היה על מנת לשדרג את הפורום.
שדרוג לא עולה כסף, זה קבצים שמורידים ומתקינים גרסה חדשה (בחינם).

פלגינן

הודעהעל ידי פלגינן » ה' יוני 21, 2018 10:24 pm

ארזי ביתר כתב:- בפורומים רבים, כאשר כותבים @ ומיד לאחריו שם של ניק, אותו ניק מקבל התראה על כך. באופן זה, ניתן יהיה 'לקרוא' לניקים מסוימים להגיב באשכולות מסוימים.

כמה זה "רבים"?

יאיר

הודעהעל ידי יאיר » ה' יוני 21, 2018 10:26 pm

מיעוט רבים שניים..אני מכיר רק אחד.
[מיעוט אחר מיעוט בא לרבות כמ"ש בשפ"ח על 'פרה אדומה תמימה']
נערך לאחרונה על ידי יאיר ב א' יוני 24, 2018 12:24 am, נערך פעם 1 בסך הכל.

החושב

הודעהעל ידי החושב » ה' יוני 21, 2018 11:49 pm

גם כאן אפשר לעשות שניק מסוים יקבל התראה.

ארזי ביתר כתב:.

ארזי ביתר

הודעהעל ידי ארזי ביתר » ו' יוני 22, 2018 10:14 am

לא הצלחתי להבין את ההתקפה. לא מעוניינים בשדרוג? אוקיי.

חזור אל “ניהול הפורום”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים