מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

הבעיה חזרה!!!!????

סמל אישי של המשתמש
אשרי משכיל אל דל

הבעיה חזרה!!!!????

הודעהעל ידי אשרי משכיל אל דל » א' פברואר 28, 2016 1:19 am

כתבתי כאן באשכול אחר, כי יש לי בעיה אחרי שהמחשב היה במצב שינה, אני כותב בתיבת חיפוש הספר, והוא לא מציג לי כלום, מקסימום אחרי דקה הוא מביא לי את האות הראשונה שכתבתי, לדוגמא אם כתבתי ספר "מגיד מישרים", הוא מביא לי את תחילת הרשימה של אות מ. רק בערך אחרי 3 דקות הוא מביא לי את כל הספרים וגם את הספר שחפשתי. אני לוחץ "רענן" וכו' וכו', לא עוזר כלום.
התקנתי את הגרסא החדשה. משום מה היה נראה לי שהועיל. ואף כתבתי על זה "תודה" מקרב לב.
אבל עכשיו אחרי שבוע, הבעיה חזרה שוב, כלא הייתה. דיברתי עם עוד ת"ח שיש לו התוכנה גרסא 14, וגם לו יש את הבעיה הנ"ל.

בתקוה שיסודר הענין, ובהקדם, כי זה תוקע את התוכנה ולא שוה את יתרונותיה.

בברכה.

י. וינברג

אוהב אוצר

Re: הבעיה חזרה!!!!????

הודעהעל ידי אוהב אוצר » א' פברואר 28, 2016 1:28 am

אני הקטן הייתי מציע לכב' לפנות לתמיכה ממש בפועל מחר בבוקר. זה עיקר עיסוקם ולשם כך הם נמצאים ויטפלו בך אישית מאשר כאן שבודקים את הבעיה בכללותה [אע"פ שיש בזה מעלה]
הם יוכלו גם להתחבר אליך ולנסות לפתור את כל בעיותיך.
פשוט מדבר מנסיון.

סמל אישי של המשתמש
אשרי משכיל אל דל

הודעהעל ידי אשרי משכיל אל דל » א' פברואר 28, 2016 1:45 am

תודה. אבלי כפי שכתבתי, עוד ת"ח אחד אמר לי שיש אצלו בעיה זו. לכן באמת אנסה מה שכתבתם, אבל אינו מן הנמנע לכתוב כאן לתועלת הרבים.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » א' פברואר 28, 2016 8:01 am

אכן במשך השבוע שעבר גילינו שיש בעייה בגירסה החדשה, להערכתי לא מדובר בחזרה של הבעייה הקודמת אלא בבעייה אחרת ואנחנו אמורים לבדוק אותה.

1. האם לך היתה בעייה דווקא אחרי מצב שינה?
2. האם להרגשתך מדובר בבעייה שנוצרת? כלומר שבתחילה לא היתה לך בעייה ורק אחרי שימוש מסויים היא נוצרה (לפי השיקולים שלי לא נראה לי שבזה מדובר, אבל חשוב לי לדעת אם אני טועה). אם כן אשמח אם תציין את זה כי ייתכן שההסבר לבעייה שונה מהכיוון אותו אנו מחפשים.

אני רוצה להבהיר מה קרה בעצם, כי זה קשור לדרך הכללית בה העניינים מטופלים.

בגירסה 14 נוסף מנגנון חדש של חיפוש מורכב יותר. מתוך השאלה אם הדבר מעמיס ומאריך את זמן החיפוש, עשינו בדיקות שונות במחשבים שונים ולא נתקלנו בבעייה.
מספר שבועות אחרי שהגירסה יצאה התחלנו לקבל תלונות מעין התלונה שלך. זה דבר אפשרי, כי זה תלוי לפעמים במחשב בתצורה שלו ובתכניות הרצות בו. חכינו כדי לאסוף את המידע על הסיבה ואחרי שהתברר לנו שהבעייה אכן מטרידה מספר אנשים, כאמור ברוב המחשבים הבעייה לא קיימת, עשיתי שינוי שאמור לפתור את הבעייה. השינוי מבוסס על גישה שונה לפעולות מסויימות ולא על תיקון מקומי ולכן הוא מצריך בדיקה במיוחד. אחרי שבדקנו את הבדיקה הראשונית (נסיון ע"י מספר אנשים במשך זמן סביר) הודענו על התיקון. כמו תמיד בגירסאות ביניים אנחנו מוציאים את הגירסאות ואחרי בדיקה ראשונית קצרה מציעים למשתמשים הרוצים בכך להוריד את הגירסה.
נתתי הסבר על העניין הזה במקומו, ותמציתו היא שהמקום להורדת גירסאות חדשות זו מטרתו לתת למתנסים את האפשרות לבדוק גם לפני שאנחנו מסיימים את הבדיקות אצלנו.

עכשיו אנו מנסים לנתח את התלונות ולבדוק למה הן קשורות. (בשבוע שעבר היתה לנו הערכה שהבעייה קשורה לשינוי אחר בגירסה 14 אבל אתמול בלילה קיבלתי הודעה שכנראה שאין זה נכון. ) ולהביא לפתרון שבעז"ה יסדר את הבעייה.

אוהב אוצר

הודעהעל ידי אוהב אוצר » א' פברואר 28, 2016 10:18 am

וכבר ע"ז נאמר: עושה חדשות - בעל מלחמות...

סמל אישי של המשתמש
אשרי משכיל אל דל

הודעהעל ידי אשרי משכיל אל דל » ב' פברואר 29, 2016 2:47 am

תודה רבה על ההיענות, איזה נפלא.
ולגופן של דברים.
כפי אשר זכור לי, הבעיה קיימת רק אחרי מצב שינה. [מצב שינה פירושו סגירת הצג של המחשב לתפילת מנחה. ואחרי מנחה, הכל נתקע כנ"ל].
חשוב לי להבהיר (אולי משום שלא הבנתי), כי הבעיה שכתבתי היא ב"חיפוש ספר", ולא בחיפוש בתוכן הספרים.
עוד מידע. המחשב שלי הינו סביר במהירות. מעבד I5, 32 סיבי. והכל בתנאים סבירים ומצויינים. הוא לא עושה לי בעיות.

תודה עכ"פ על האיכפתיות. בתקוה שתעלו על הבעיה.

הוד_והדר

הודעהעל ידי הוד_והדר » ו' אפריל 01, 2016 9:33 am

הבעיה אינו רק במצב שינה

לי יש הבעיה באופן כזה

אני מחפש ספר ואחר העיון אני רוצה לחפש ספר אחר אני יכול להקליד וכלום לא קורה אני מרענן את הרשימה פעם פעמיים עד שתופס ואני יכול לחפש ספר חדש

האם יש פתרון

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ו' אפריל 01, 2016 12:17 pm

באיזה תת גירסה אתה משתמש?

הוד_והדר

הודעהעל ידי הוד_והדר » ו' אפריל 01, 2016 6:28 pm

אוצר החכמה כתב:באיזה תת גירסה אתה משתמש?

39

הוד_והדר

הודעהעל ידי הוד_והדר » ב' מאי 02, 2016 4:12 pm

[list=][/list]

האם יש כבר תיקון לבעיה זו

ממש עולה על העצבים ומקשה על העבודה

הוד_והדר

הודעהעל ידי הוד_והדר » ד' מאי 04, 2016 10:09 pm

הוד_והדר כתב:[list=][/list]

האם יש כבר תיקון לבעיה זו