מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

תקלה בדבר תיקיית "דואר יוצא"?

בן_אליעזר

תקלה בדבר תיקיית "דואר יוצא"?

הודעהעל ידי בן_אליעזר » ג' פברואר 02, 2016 8:49 pm

שלום. אולי הענין דלהלן נדוש וגם תורץ כאן וכו' וכו' - אך עוד לא ראיתי בכל ההודעות.

הנה אני רואה, שבתיקיית "דואר יוצר" שלי, אפילו כשאני שלוח הדברים במרחק של חצי שעה (או יותר?) כל א' ממשנהו - עדיין תקועים שם [מבין כ10 הודעות שאכן נשלחו באותו תקופה] איזה 2 או 3 הודעות ישנות. ואפילו שאערוך אותו מחדש, או שאעשה "ציטוט" וכך להוסיף עוד איזה תיבות ולשלחו בשנית -- הדבר לא נשלח.

האם זה קורה לאחרים? מה העצה שסוף סוף כל הדברים יושלחו?

מההערות שקיבלתי ז"ע מן הצד, משמע שלא הובנתי כראוי. וע"כ אחזור בזה: הבעי' היא - [לא שהודעות הללו הועברו משם ל"הודעות שנשלחו" (כיתר ההודעות שלי שאכן מצאו מקומם לנכון, ואפילו קיבלתי תגובות תשובה מנעמניהם), אלא] שעדיין רשום אצלי בתיקיית 'דואר יוצא' כך:
"דואר יוצא (4)" -- דהיינו, ש4 מההודעות עוד לא נשלחו (ומדובר בהודעות מלפני כחודשיים.., ואפי' שרציתי ל"רענן" אותם באופן של ציטוט או עריכה מחדש - זה לא עבד לשלחם, וגם ההודעה ה"מחודשת" לא הופיע בתיקיית "הודעות שנשלחו"..).
מה אוכל לעשות בנידון?
נערך לאחרונה על ידי בן_אליעזר ב ג' פברואר 02, 2016 9:02 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

Re: תקלה בדבר תיקיית "דואר יוצא"?

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ג' פברואר 02, 2016 9:02 pm

השיטה כאן במערכת שונה מאשר במייל. ההודעות נשארות בתיקיית הדאר היוצא עד שהנמען נכנס לדאר הנכנס שלו ו"מושך" אותם אליו. כך שאם הם נשארות בדאר היוצא זה אומר שהנמען לא קרא אותם. (זה גם מאפשר להתחרט ולשנות או למחוק אחרי ששלחת לפני שהנמען קרא)

בן_אליעזר

Re: תקלה בדבר תיקיית "דואר יוצא"?

הודעהעל ידי בן_אליעזר » ג' פברואר 02, 2016 9:04 pm

אוצר החכמה כתב:השיטה כאן במערכת שונה מאשר במייל. ההודעות נשארות בתיקיית הדאר היוצא עד שהנמען נכנס לדאר הנכנס שלו ו"מושך" אותם אליו. כך שאם הם נשארות בדאר היוצא זה אומר שהנמען לא קרא אותם. (זה גם מפאשר להתחרט ולשנות או למחוק אחרי ששלחת לפני שהנמען קרא)

תודה רבה על ההארה!

חזור אל “אוצר החכמה - תמיכה טכנית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 68 אורחים