מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

תמיכה בארה"ב???

חבצלת

תמיכה בארה"ב???

הודעהעל ידי חבצלת » ה' אפריל 11, 2024 8:18 pm

אחרי העדכון האחרון נתקלתי בבעיה. כדרכי שלחתי הודעת טקסט אל דוד רבינוביץ, בידעי ומכירי, כי תוך דקות(!) הוא יתקשר אלי בחזרה ותיכף יתקן את הבעיה.

לצערי כי רב קבלתי בחזרה את ההודעה דלהבא:

לידיעתכם! בלית ברירה נאלצנו להפסיק לעבוד עם אוצר החכמה.

להמשך מכירות עדכונים ותמיכה טכנית בכל הנוגע לאוצר החכמה אפשר לפנות ישירות למשרדי אוצר החכמה בארץ ישראל 02-5866078.

דרך אגב !!! היינו מעריכים מאד כי בהזדמנות שיחתכם איתם לתאר את שביעות רצונכם מהשירות המסור והאדיב בכל לב ונפש שהייתם מקבלים דרכינו במרוצת השנים וחבל מאד על הפסקת שירות יעיל ולבבי זה שהיינו מקבלים דרך דוד רבינוביץ.

עלינו לציין כי עדיין ממשיכים אנו למכור ולתת תמיכה לאוצרות התורה, התקליטור התורני DBS, בר אילן, ארכיון היהודי, מתוק מדבש ועוד ועוד.

בכבוד רב
דוד רבינוביץ

חבל חבל מאוד מאוד מאוד! ההפסד הוא של משתמשי התוכנה! (ואין לי ספק שמומחיותו של ר' דוד הועילה וסייעה להתוכנה ולהמשתמשים בכל רחבי תבל, ולא בארה"ב בלבד!) האם אפשר לבטל רוע הגזירה?

זה אכן תואם את הודעת האימייל שנתקבל לפני חודש!
Dear valued customers,

We hope this message finds you well, and we wish you a happy Purim.

We would like to inform you that in the near future, we are planning to make changes to the support and upgrade process for the "Otzar HaHochma" software in the United States.

We will make every effort to ensure that the transition is as smooth as possible. During the transition period, there may be some delays in receiving updates and support, but we are working with all our strength to provide you with efficient, fast, and dedicated service within a short time.

Soon, we will update you with further details regarding the new support and communication channels that will be available to you. We thank you for your patience and look forward to providing you with the best service possible.

Sincerely,

The "Otzar HaHochma" team, Jerusalem

למעיישה, לעת עתה אין תמיכה בארה"ב כלל!!!

ואגב, אמש המתנתי בארה"ב עד לשעה 1:30 שעה מקומית 8:30 בבוקר שעון אר"י בתקוה שמישהו ירים את הטלפון לתמיכה, ואין קול ואין עונה (אודה, המוסיקה היתה יפה, מאיזו הקלטה היא?)

בגולה

Re: תמיכה בארה"ב???

הודעהעל ידי בגולה » ג' אפריל 16, 2024 3:23 am

הודעה זו ראית?

קוד: בחר הכל

We would like to remind you of the recent update regarding our customer service operations.
Effective immediately, customer service and technical support are available at 845-316-0112 between 9 AM to 4 PM Eastern Time.
For assistance via email within the United States, please contact support@otzar.biz.

עדיין זקוק לתמיכה? אם כן תפנה אליי באישי

בלום

הודעהעל ידי בלום » ג' אפריל 16, 2024 4:12 am

יש לי גירסא 21, אבל כנראה לא אעשה עדכון לעת עתה לכאורה עד שיתנו תמיכה באידיש בארה"ב.

אראל

הודעהעל ידי אראל » ג' אפריל 16, 2024 5:50 am

בלום כתב:יש לי גירסא 21, אבל כנראה לא אעשה עדכון לעת עתה לכאורה עד שיתנו תמיכה באידיש בארה"ב.

גא"מ

הוד_והדר

הודעהעל ידי הוד_והדר » ג' אפריל 16, 2024 3:52 pm

חבצלת כתב:אחרי העדכון האחרון נתקלתי בבעיה. כדרכי שלחתי הודעת טקסט אל דוד רבינוביץ, בידעי ומכירי, כי תוך דקות(!) הוא יתקשר אלי בחזרה ותיכף יתקן את הבעיה.

לצערי כי רב קבלתי בחזרה את ההודעה דלהבא:

לידיעתכם! בלית ברירה נאלצנו להפסיק לעבוד עם אוצר החכמה.

להמשך מכירות עדכונים ותמיכה טכנית בכל הנוגע לאוצר החכמה אפשר לפנות ישירות למשרדי אוצר החכמה בארץ ישראל 02-5866078.

דרך אגב !!! היינו מעריכים מאד כי בהזדמנות שיחתכם איתם לתאר את שביעות רצונכם מהשירות המסור והאדיב בכל לב ונפש שהייתם מקבלים דרכינו במרוצת השנים וחבל מאד על הפסקת שירות יעיל ולבבי זה שהיינו מקבלים דרך דוד רבינוביץ.

עלינו לציין כי עדיין ממשיכים אנו למכור ולתת תמיכה לאוצרות התורה, התקליטור התורני DBS, בר אילן, ארכיון היהודי, מתוק מדבש ועוד ועוד.

בכבוד רב
דוד רבינוביץ

חבל חבל מאוד מאוד מאוד! ההפסד הוא של משתמשי התוכנה! (ואין לי ספק שמומחיותו של ר' דוד הועילה וסייעה להתוכנה ולהמשתמשים בכל רחבי תבל, ולא בארה"ב בלבד!) האם אפשר לבטל רוע הגזירה?

זה אכן תואם את הודעת האימייל שנתקבל לפני חודש!
Dear valued customers,

We hope this message finds you well, and we wish you a happy Purim.

We would like to inform you that in the near future, we are planning to make changes to the support and upgrade process for the "Otzar HaHochma" software in the United States.

We will make every effort to ensure that the transition is as smooth as possible. During the transition period, there may be some delays in receiving updates and support, but we are working with all our strength to provide you with efficient, fast, and dedicated service within a short time.

Soon, we will update you with further details regarding the new support and communication channels that will be available to you. We thank you for your patience and look forward to providing you with the best service possible.

Sincerely,

The "Otzar HaHochma" team, Jerusalem

למעיישה, לעת עתה אין תמיכה בארה"ב כלל!!!

ואגב, אמש המתנתי בארה"ב עד לשעה 1:30 שעה מקומית 8:30 בבוקר שעון אר"י בתקוה שמישהו ירים את הטלפון לתמיכה, ואין קול ואין עונה (אודה, המוסיקה היתה יפה, מאיזו הקלטה היא?)

לא צריך להמתין, תעשה כמו שאני עשיתי, אתה יכול להכניס את הטלפון שלך לטלפון חוזר, והם חוזרים עליך, והם חזרו אלי שלשום פעמיים, ותקנו את הבעיה עצהיו"ט.

בגולה

הודעהעל ידי בגולה » ג' אפריל 16, 2024 5:10 pm

אגב, במשרד בארץ, יושבים גם בתמיכה עובדים דוברי אידיש

א סופר

הודעהעל ידי א סופר » ג' אפריל 16, 2024 5:47 pm

אראל כתב:
בלום כתב:יש לי גירסא 21, אבל כנראה לא אעשה עדכון לעת עתה לכאורה עד שיתנו תמיכה באידיש בארה"ב.

גא"מ

גא״מ. מקווה שעדיין אפשר לבטל הגזירה

אראל

הודעהעל ידי אראל » ג' אפריל 16, 2024 7:41 pm

בגולה כתב:אגב, במשרד בארץ, יושבים גם בתמיכה עובדים דוברי אידיש

ומה לי שיש להם מי שמדבר באידיש???
בשעת הדחק אפשר לי לשבור השינים ולדבר עברית או אנגלית......
זה לא הבעיה....
הלא אין לי האפשרות לי להוריד 500 ג"ב לעדכן, אלא א"כ אשלח להם במשלוח הדיסק עצמו, מה שאמור לבטל אותי מן התוכנה למשך שבועיים לכה"פ.....

פלוני אלמוני

הודעהעל ידי פלוני אלמוני » ג' אפריל 16, 2024 7:54 pm

גם אני בתומי עשיתי כעת עדכון מארה"ב, וא"א לי לפתוח את התוכנה?!

נתקשרתי לדוד רבינוביץ וענה לי שאין לו עסק אם אוצה"ח! מה עלי לעשות כעת?! התקשרתי לארה"ק, וכמובן אין עת זמני עבודה.

כעת מימי הכנה לחג, הכנת שיעורים וכדומה, בזמן הכי עמוס עבודה וטירדות!

מה עלי לעשות?

למה הם מציעים עדכון, אם העדכון עושה תקלות?!

בגולה

הודעהעל ידי בגולה » ג' אפריל 16, 2024 8:32 pm

פלוני אלמוני כתב:גם אני בתומי עשיתי כעת עדכון מארה"ב, וא"א לי לפתוח את התוכנה?!

נתקשרתי לדוד רבינוביץ וענה לי שאין לו עסק אם אוצה"ח! מה עלי לעשות כעת?! התקשרתי לארה"ק, וכמובן אין עת זמני עבודה.

כעת מימי הכנה לחג, הכנת שיעורים וכדומה, בזמן הכי עמוס עבודה וטירדות!

מה עלי לעשות?

למה הם מציעים עדכון, אם העדכון עושה תקלות?!

ניסית להתקשר למספר 845-316-0112 ?
יש שם תמיכה עד 4 אחה"צ.

בגולה

הודעהעל ידי בגולה » ג' אפריל 16, 2024 8:33 pm

אראל כתב:

זה לא הבעיה....
הלא אין לי האפשרות לי להוריד 500 ג"ב לעדכן, אלא א"כ אשלח להם במשלוח הדיסק עצמו, מה שאמור לבטל אותי מן התוכנה למשך שבועיים לכה"פ.....

יש היכן לעדכן גם בארה"ב ובקנדה.

הוד_והדר

הודעהעל ידי הוד_והדר » ג' אפריל 16, 2024 8:45 pm

אראל כתב:

זה לא הבעיה....

לא צריך לצעוק. אתה יכול לעדכן בב"פ. בלייקווד, אין צורך לשלוח למדינת הציונים.

אראל

הודעהעל ידי אראל » ג' אפריל 16, 2024 9:35 pm

הוד_והדר כתב:
אראל כתב:

זה לא הבעיה....

לא צריך לצעוק. אתה יכול לעדכן בב"פ. בלייקווד, אין צורך לשלוח למדינת הציונים.

תקרא בניחותא, עי' ערך טאטע שיק מיר הויזן...

איה ואיפה בבארא פארק???

זה סוד?

הוד_והדר

הודעהעל ידי הוד_והדר » ג' אפריל 16, 2024 9:51 pm

בכלל לא סוד, אגלה לך איך שנודעתי לזה.

מן הסתם קיבלת מייל בשבוע האחרון אודות העדכון, ויש שם לינק שאתה פותח וזה מראה לך הגירסה שיש לך וכל האופציות שקנית, וכמה יעלה לשדרג, ואתה בוחר מה אתה רוצה לשדרג, ואח"כ נותן לך אופציה איפה לשדרג, מונסי, מונטריאל לייקוד, טורונטו
ואתה בוחר, ומשלם, ואומר לך איפה ומתי להשאיר וכו'.

אני מעלה צילום מסך, ויש שם הכתובת בב"פ ברחוב 47

OTZAR.JPG
OTZAR.JPG (133.71 KiB) נצפה 1461 פעמים

חזור אל “אוצר החכמה - תמיכה טכנית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים