מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

בחירות - בריחות

דיונים ועניינים בענייני השקפה, מצוות מתחדשות, ארץ ציון וירושלים.
משולש

Re: בחירות - בריחות

הודעהעל ידי משולש » ג' אוקטובר 02, 2018 4:40 pm

אישצפת כתב:אבל מה לעשות שזה לא בדיוק עובד...
נאמר שהצבעת פעמיים לאותם נציגים וכשנצרכת להם לא קבלת שום סיוע. לעומת פעמים אחרות בהם פנית לנציג שלא בחרת ודוקא הוא זה שמקדם את הדברים.
זאת אומרת אחת מהשניים או שהרצון שלהם לעזור לא מספיק חזק או שאין להם את הכלים לכך. והבוחר שוקל לתת את קולו למי שהוכיח את עצמו.

האמת שאנחנו מסיטים את האשכול בדיוק לפינה שממנה ניסה לברוח פותח האשכול, ולכן אתנסח בזהירות:
אני איני נמנה על מעגלי המקורבים של הנציגים של המפלגה שאליה מורים רבותי להצביע, ולכן הנציגים שלהם הצבעתי תמיד לא עוזרים לי. לעומת זאת ישנם נציגים אחרים שכן עוזרים לי, ואני בע"ה אפעל למענם, כי אני רוצה שירבו כמותם חברי עירייה. וכך יהיו יותר אנשים שיוכלו לעזור לי. (וגם לשאר הציבור שאינו משתייך למעגל המקורבים).

אוהב עמו

הודעהעל ידי אוהב עמו » ג' אוקטובר 02, 2018 8:56 pm

לענ"ד יש פה גיבובי דמגוגיה
הרי ברוב מוחלט של המקרים הרב בוזגלו שאליו הצבעת ולא עזר לך או הרב מוסקוביץ שלא הצבעת אליו ועזר לך שניהם ייכנסו לעירייה כי הם מוצבים במקומות הריאליים והבטוחים בלאו הכי.
וגם תפקידם וכוחם נסגר בדיל עם ראש העיר כבר קודם הבחירות, אם יעמוד בראש אגף התברואה או באגף תכנון ובנייה.

אז כל השאלה בהצבעה או בפעילות הנמרצת שמן הסתם כוללת שעות של ויכוחים ונייעס בכולל או הסעת חולים וזקנים לקלפי היא האם להכניס את הפנים חדשות ואין דרך לדעת הזה ייכשר או זה ואם כן מה לך לעבוד בשביל הספק?
אלא מאי הגענו לשאלה האם יש מ"ע של ועשית או לא, אז הסוברים שיש יעשו מ"ע, והסוברים שאין יעשו כרצונם.....

ובדידי הוי עובדא, כאבא לילד נכה הייתי צריך עזרה מוצדקת מעיריית ירושלים, שלא הצליחה להגיע דרך הפקידים והייתה צריכה התערבות של חבר עירייה, ועשיתי חשבון בנפשי שחברי המועצה החרדיים עסוקים עד למעלה מראש לזה בהקצאה לבית כנסת לזה בביטול קנס ארנונה וכדו', ולכן פניתי לחבר עירייה חילוני בשם מר עופר ברקוביץ, הלה נרתם בכל כוחו לעזור לי והתכתב רבות במייל עם מנהלת המחלקה הרלוונטית ועם המחלקה המשפטית עד שהעניין בא על מקומו הטוב
האם לפי האנלוגיה של אשכול זה עליי לעבוד במלוא המרץ למען היבחרו לראשות העיר?!

משולש

הודעהעל ידי משולש » ג' אוקטובר 02, 2018 9:15 pm

אוהב עמו כתב:לענ"ד יש פה גיבובי דמגוגיה
הרי ברוב מוחלט של המקרים הרב בוזגלו שאליו הצבעת ולא עזר לך או הרב מוסקוביץ שלא הצבעת אליו ועזר לך שניהם ייכנסו לעירייה כי הם מוצבים במקומות הריאליים והבטוחים בלאו הכי.
וגם תפקידם וכוחם נסגר בדיל עם ראש העיר כבר קודם הבחירות, אם יעמוד בראש אגף התברואה או באגף תכנון ובנייה.

אז כל השאלה בהצבעה או בפעילות הנמרצת שמן הסתם כוללת שעות של ויכוחים ונייעס בכולל או הסעת חולים וזקנים לקלפי היא האם להכניס את הפנים חדשות ואין דרך לדעת הזה ייכשר או זה ואם כן מה לך לעבוד בשביל הספק?
אלא מאי הגעמו לשאלה האם יש מ"ע של ועשית או לא, אז הסוברים שיש יעשו מ"ע, והסוברים שאין יעשו כרצונם.....

ואם הרב בוזגלו הוא מקום אחרון? אז מספיק כמה עשרות/מאות קולות בשביל שהוא יהיה בחוץ.
ובנוסף המפלגה של מוסקוביץ חרתה על דגלה לדאוג בדיוק לאלו שמפלגות הממסד לא דואגות להם (במקרה הטוב). ולכן כל נציג בשבילם זה עוד תועלת לאלפי תושבים בעיר.

כמובן שאין שום טעם בויכוחים בכולל וכ"ש לא בנייעס. אבל כן לומר ברור למתנדנדים שיבדקו לבד מי עזר להם במשך חמש שנים ומי דאג לדברים אחרים.

חזור אל “אספקלריא”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 205 אורחים