סינון אינטרנט ע"י יהודים לצורך הצלת אחרים

המערכה על השימוש בפיתוחי תקשורת פרי הטכנולוגיה המתחדשת
דברים על דיוקם

Re: סינון אינטרנט ע"י יהודים לצורך הצלת אחרים

הודעהעל ידי דברים על דיוקם » ו' אוקטובר 04, 2013 5:55 pm

רחמים כתב:
הוא היה אומר כתב:2. יש לחזק את אלה שיש להם סינון על הקו, משום האלחוטי שמכשיל שכנים.

אפשר לחסום את האלחוטי עם סיסמה, וטוב לו (שלא מאיטים לו את הגלישה) וטוב לעולם (שלא נכשלים).

אפשר לעשות חסד עם שכן שצריך את שירותי האינטרנט. בכך שיש לו את הסינון על הקו ואינו צריך לחסום את האחלוטי.

דברים על דיוקם

הודעהעל ידי דברים על דיוקם » ו' אוקטובר 04, 2013 5:58 pm

אוהב אוצר כתב:מפרסמים עושי מצוה:
שלחו לי מייל ורציתי להסיר את עצמי מרשימת התפוצה, אולם גם לדף זה [של אותו אתר] הוא חסום ע"י נתיב.
מה עושים? שולחים מייל למנהל והוא מסיר.
כעת ממש בשעה כזו שלחתי לו, ותוך 2-3 דקות קיבלתי תשובה שבוצע.

מפרסמים עושי מצוה:
בטח העלית חיוך על כמה וכמה קוראים ושימחת אותם על ידי המצוה הגדולה שפרסמת כאן באמצע הלילה, ובפרט את המצוה הגדולה שהמנהל עשה במסירות נפש של ממש בשעות הקטנות של הלילה.
וכבר אמר רבינו: מצוה גדולה להיות בשמחה תמיד. אין ספק שעשית בכך מצוה גדולה ששימחת אותם.

חרבונה

הודעהעל ידי חרבונה » א' אוקטובר 06, 2013 12:05 am

דברים על דיוקם כתב:
אוהב אוצר כתב:מפרסמים עושי מצוה:
שלחו לי מייל ורציתי להסיר את עצמי מרשימת התפוצה, אולם גם לדף זה [של אותו אתר] הוא חסום ע"י נתיב.
מה עושים? שולחים מייל למנהל והוא מסיר.
כעת ממש בשעה כזו שלחתי לו, ותוך 2-3 דקות קיבלתי תשובה שבוצע.

מפרסמים עושי מצוה:
בטח העלית חיוך על כמה וכמה קוראים ושימחת אותם על ידי המצוה הגדולה שפרסמת כאן באמצע הלילה, ובפרט את המצוה הגדולה שהמנהל עשה במסירות נפש של ממש בשעות הקטנות של הלילה.
וכבר אמר רבינו: מצוה גדולה להיות בשמחה תמיד. אין ספק שעשית בכך מצוה גדולה ששימחת אותם.

אתה סתם שונא, לי הוא עשה את אותו שירות ב11 בלילה.
הוא היה אומר כתב:2. יש לחזק את אלה שיש להם סינון על הקו, משום האלחוטי שמכשיל שכנים.

כידוע שנתיב כבר מזמן מספקת גם קו וגם חסימה על המחשב, וכ"ז ללא תוספת תשלום.

סמל אישי של המשתמש
רחמים
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רחמים » א' אוקטובר 06, 2013 12:14 am

רבותי!
נושא האשכול הוא האם יש היתר שיהודים יסננו את האינטרנט, לפי מה שכתבו פה למעלה, הרי שאת הלכלוך הגס כבר מורידים ע''י תכונות סינון אבל את המשך הסינון יש כאלה שעושים ע''י יהודים האם יש למישהו שם של רב שהתיר להם דבר כזה? או שבאמת כל חברות הסינון ללא יוצא מן הכלל מסננים רק ע''י גויים ורק בדברים דקים מאוד מתעסקים היהודים?

מזמור שיר

הודעהעל ידי מזמור שיר » א' אוקטובר 06, 2013 12:54 am

אני לא מצליח להבין מה זה כל כך מעסיק אותך אם יש להם רב שמתיר להם?
זה עסק שלהם, לא שלך.
זו נשמעת שאלה קנטרנית.

דברים על דיוקם

הודעהעל ידי דברים על דיוקם » א' אוקטובר 06, 2013 1:49 am

כידוע שנתיב כבר מזמן מספקת גם קו וגם חסימה על המחשב, וכ"ז ללא תוספת תשלום.[/quote]

נו, באמת, כמה אפשר להיות נאיבי.
"הוא היה אומר" מי שקונה את תוכנת נתיב, מקבל קו בחינם.
זה אומר, שאם אני מחובר לבזק בינלאומי ומשלם על התשתית לדוגמא: 40 ש"ח ואח"כ אני קונה את תוכנת נתיב לחסימה. אני יכול לבטל את בזק בינלאומי ולקבל תשתית של נתיב ללא תוספת תשלום.
אם זה כך, אני מתחבר מחר שוב לנתיב (בל"נ).

לפי האמת. רוב רובם של לקוחות נתיב מחוברים לאינטרנט פרוץ ומתקינים את התוכנה לסינון מחשב בודד (ואם יש במשרד עוד מחשבים. כל המחשבים האחרים פרוצים לגמרי ר"ל.)

וזה מה שנקרא: להעמיד דברים על דיוקם

שבוע טוב

דברים על דיוקם

הודעהעל ידי דברים על דיוקם » א' אוקטובר 06, 2013 1:54 am

מזמור שיר כתב:אני לא מצליח להבין מה זה כל כך מעסיק אותך אם יש להם רב שמתיר להם?
זה עסק שלהם, לא שלך.
זו נשמעת שאלה קנטרנית.

מה זה שונה מכל פלפול הלכתי?
כל דבר שיש לו פסק רבני, האם אסור לפלפל ולישא וליתן בענין?
דרוש וקבל שכר.

אוהב אוצר

הודעהעל ידי אוהב אוצר » א' אוקטובר 06, 2013 2:33 am

בוא ונעמיד דברים על דיוקם 'תרתי משמע':
הזלזול, הקנטור, הלעג והבזות שיש כאן לנתיב, ממש ראויה להוקעה.
אולי תגיד כבר את האמת מה יש לך נגדם?
מילא שניסית להשוות בין החברות, נו, אבל מה הציק לך בנשמה שפירגנתי קצת? למה כואב לך שמדברים טוב עליהם?

לא פלא שהיית צריך לפתוח ניק חדש עבור המטרה הקדושה הזו.

דברים על דיוקם

הודעהעל ידי דברים על דיוקם » א' אוקטובר 06, 2013 9:21 am

אוהב אוצר כתב:בוא ונעמיד דברים על דיוקם 'תרתי משמע':
הזלזול, הקנטור, הלעג והבזות שיש כאן לנתיב, ממש ראויה להוקעה.
אולי תגיד כבר את האמת מה יש לך נגדם?
מילא שניסית להשוות בין החברות, נו, אבל מה הציק לך בנשמה שפירגנתי קצת? למה כואב לך שמדברים טוב עליהם?
לא פלא שהיית צריך לפתוח ניק חדש עבור המטרה הקדושה הזו.

לאוהב אוצר, היימישער, מזמור שיר, יאיר, ולכל חברי בית המדרש, שלום רב

ח"ו וח"ו אם מישהו ששמע בתוך דברי זלזול, קינטור או ח"ו לעג על נתיב, אני משתטח ארצה ומבקש סליחתם, וסליחת כל אחד ואחד אם נפגע ח"ו.

ברשותכם ולטובת הענין בואו ונחזור קצת אחרונית להשתלשלות העניינים באשכול החשוב הזה.

האשכול המבורך נפתח על ידי רחמים ומדבר בענין הסינון, האם מותר לחטוא כדי לזכות את חברך. וכאן נכנסתי לעובי הקורה. רציתי להישאר נטרלי ופתחתי ניק חדש. הבהרתי את הדברים כפי שנוכחתי בתוך המערכות השונות. מה לעשות שלפעמים האמת כואבת ולא נעימה. ובשלב זה הגיעה התגובה הראשונה של היימישער, ומי אומר שאינך נציג של אתרוג? ניסיתי להסביר שאני לא נכנס לענין הסינון עצמו אלא לענין ההלכתי הספיציפי. האם עובדי הסינון נכשלים בתועבה ובאיסורים גמורים בגלל הצלת הדור. לצערי זה לא עזר לי, וכאן נכנס אוהב אוצר היקר ומיד צעק: איני מבין דבר אחד: מדוע אתרוג לא דואגים שיהיה להם רב אחד [לפחות] מכל הרשימה של הרבנים שנותנים הכשר לנתיב. אולי הם לא מצליחים, השאלה - למה?, ניסיתי - עבדך הנאמן - לחזור לנושא המקורי של חטוא בשביל להציל את הדור. וקפץ שוב "הימיישער" ושוב נכנס לעניינים שאינם שייכים לנושא האשכול אלא לנושא של מי יותר כשר. ושוב קפץ אוהב אוצר היקר ושוב הסיט את הנושא לנושא השד העדתי, שכאילו כל הנושא הוא כשרותו של נתיב מול אתרוג, (דבר שאין לו שום קשר לנושא האשכול). המשכתי להגיב שאני לא נכנס לנושא הסינון ומבחינתי מי שמחובר לאינטרנט המסונן יבורך וכו'. והוסיף דוב בער להביא הסכמות של עוד רבנים לאתרוג. ובשלב זה נכנס "מזמור שיר" לזמר ולהתקיף שכאילו אני אישית נגד נתיב, כשבאמת כתבתי שוב ושוב שאין לי כלום נגד אינטרנט מסונן, אני מתייחס רק לענין חטוא בשביל לזכות את חברך. מזמור שיר ממשיך להתעלם מהאמת (בלשון המעטה) ולכתוב שאין לאתרוג הסכמת רבנים. וכאן הביא יאיר קישור לאתר אתרוג ששם מופיעים הסכמות של כ- 30 רבנים ומוצ"ים לאתרוג. ואז הכדור נכנס לנושא האם אתרוג פתוח לנתיב, האם יש להם טכנולגיה חדשנית או מיושנת וכו'. בהמשך התגלגל הכדור ועבר לנושאים שוליים ומצחיקים.

אני שוב מצהיר בשער בת רבים: אין לי כלום נגד נתיב. ונושא האשכול הוא בכלל לא נתיב מול אתרוג. אני מתייחס לעצם השאלה של חטוא בשביל לזכות אחרים. וזה שבמקום להתייחס בצורה מכובדת בענין הזה, מנסים להסיט את הנושא בענייני כשרות, הסכמת רבנים וכו'. מראה שאין להם מה לענות בעניין הישיר והמקורי שלמענו נפתח האשכול.

חבל רק "אוהב אוצר" היקר שאתה מרגיש שיש לי משהו נגד נתיב, (עד כדי כך שחשדת שעבדתי אצלם וכו') כשבאמת שאתה זה שתוקף אותי כל הזמן ודרך אגב גם את "אתרוג" שאני סך הכל מנוי שלהם ואין לי מניות שם, אבל אני כותב בגלל שכואב לי שכדי להכפיש משקרים פעם אחר פעם.
עסקנים אמרנו, לא.? הנה דוגמא חיה...

ארי במסתרים

הודעהעל ידי ארי במסתרים » א' אוקטובר 06, 2013 9:26 am

דברים על דיוקם כתב:זה אומר, שאם אני מחובר לבזק בינלאומי ומשלם על התשתית לדוגמא: 40 ש"ח ואח"כ אני קונה את תוכנת נתיב לחסימה. אני יכול לבטל את בזק בינלאומי ולקבל תשתית של נתיב ללא תוספת תשלום.
וכשאתה מתחבר לאתרוג אתה מקבל תשתית של אתרוג?!

חרבונה

הודעהעל ידי חרבונה » א' אוקטובר 06, 2013 11:57 am

דברים על דיוקם כתב:
חרבונה כתב:כידוע שנתיב כבר מזמן מספקת גם קו וגם חסימה על המחשב, וכ"ז ללא תוספת תשלום.

זה אומר, שאם אני מחובר לבזק בינלאומי ומשלם על התשתית לדוגמא: 40 ש"ח ואח"כ אני קונה את תוכנת נתיב לחסימה. אני יכול לבטל את בזק בינלאומי ולקבל תשתית של נתיב ללא תוספת תשלום.

על תשתית אתה משלם לבזק או להוט, ולא לבזק בינלאומי. דברים על דיוקם!
מלבד התשתית אתה צריך לשלם לספק אינטרנט על הקו, ואם אתה מזמין את הקו אצל נתיב (המספקים קו של אקספון), אתה מקבל את החסימה ללא תוספת תשלום. וכך אתה מרויח גם קו מסונן וגם מחשב מוגן. אתה מוזמן להתקשר ולבדוק, ולקיים את הבטחתך לחזור לנתיב...

אוהב אוצר

הודעהעל ידי אוהב אוצר » א' אוקטובר 06, 2013 1:32 pm

דברים על דיוקם כתב: (עד כדי כך שחשדת שעבדתי אצלם וכו') כשבאמת שאתה זה שתוקף אותי כל הזמן

א. אני לא חשדתי אותך בזה, לא כתבתי דבר כזה ועוד:
ב. אני לא תוקף אותך כל הזמן - זה הניק היחיד שלי פה, אני לא מסתתר ופותח ניקים.[קאי גם על א']
ג. אתה הראשון שהסטת את הנושא מדיון הלכתי לדיון טכני.

מזמור שיר

הודעהעל ידי מזמור שיר » א' אוקטובר 06, 2013 3:48 pm

דברים על דיוקם כתב: ובשלב זה נכנס "מזמור שיר" לזמר ולהתקיף שכאילו אני אישית נגד נתיב, כשבאמת כתבתי שוב ושוב שאין לי כלום נגד אינטרנט מסונן, אני מתייחס רק לענין חטוא בשביל לזכות את חברך. מזמור שיר ממשיך להתעלם מהאמת (בלשון המעטה) ולכתוב שאין לאתרוג הסכמת רבנים. וכאן הביא יאיר קישור לאתר אתרוג ששם מופיעים הסכמות של כ- 30 רבנים ומוצ"ים לאתרוג. ואז הכדור נכנס לנושא האם אתרוג פתוח לנתיב, האם יש להם טכנולגיה חדשנית או מיושנת וכו'. בהמשך התגלגל הכדור ועבר לנושאים שוליים ומצחיקים.

אני שוב מצהיר בשער בת רבים: אין לי כלום נגד נתיב. ונושא האשכול הוא בכלל לא נתיב מול אתרוג. אני מתייחס לעצם השאלה של חטוא בשביל לזכות אחרים. וזה שבמקום להתייחס בצורה מכובדת בענין הזה, מנסים להסיט את הנושא בענייני כשרות, הסכמת רבנים וכו'. מראה שאין להם מה לענות בעניין הישיר והמקורי שלמענו נפתח האשכול.

דברים על דיוקם. לא פחות.
לפחות תכבד את הניק שבחרת.
מעולם לא כתבתי שלאתרוג אין הכשר מרבנים. התיחסתי רק ל"הכשר" של רבני ביתר. [כפי שהופיע באתר שלהם לפני מעל שנה, אז בדקתי פעם אחרונה.]
זה שכתבת שאין לך כלום נגד אינטרנט מסונן, אין בזה כלום, כמובן.
לעיקר דברי, שהנקיון של נתיב טוב עשרת מונים משל אתרוג, לא התיחסת, גם כמובן.
הנושא ההלכתי הוא באמת מענין, אחרי שנדע את העובדות לאשורן, שבאמת בנתיב יושבים חרדים ומסננים את האתרים המלוכלכים. הבעיה היא בהצגת השאלה בנוסח "מי הרבנים שמתירים להם", שזה נוסח קנטרני, לעניות דעתי.

דברים על דיוקם

הודעהעל ידי דברים על דיוקם » ב' אוקטובר 07, 2013 12:50 am

חרבונה כתב:
דברים על דיוקם כתב:
חרבונה כתב:כידוע שנתיב כבר מזמן מספקת גם קו וגם חסימה על המחשב, וכ"ז ללא תוספת תשלום.

על תשתית אתה משלם לבזק או להוט, ולא לבזק בינלאומי. דברים על דיוקם!
מלבד התשתית אתה צריך לשלם לספק אינטרנט על הקו, ואם אתה מזמין את הקו אצל נתיב (המספקים קו של אקספון), אתה מקבל את החסימה ללא תוספת תשלום. וכך אתה מרויח גם קו מסונן וגם מחשב מוגן. אתה מוזמן להתקשר ולבדוק, ולקיים את הבטחתך לחזור לנתיב...

הבטחתי וקיימתי...
ניסיתי במשך כמה שעות בשעות אחה"צ להתקשר לנתיב כדי לבדוק את הדברים על דיוקם. (הגם שאין סברה כזאת שאקספון בלי נתיב נמכר באותו מחיר כמו אקספון עם נתיב). האמנתי לדבריך ורציתי לבדוק את הדברים. דא עקא שבמשך כל השעות האלה לא היה להם מוקד מכירות פעיל והופניתי למוקד חיצוני. ענתה שם גב' שלא ידעה כלום על נתיב מלבד לקבל את הפרטים ולהבטיח שיחזרו אלי. (נכון לרגע זה עדיין לא חזרו).

עצוב שזה מצחיק...

חרבונה

הודעהעל ידי חרבונה » ב' אוקטובר 07, 2013 1:11 am

דברים על דיוקם כתב:
חרבונה כתב:על תשתית אתה משלם לבזק או להוט, ולא לבזק בינלאומי. דברים על דיוקם!

הבטחתי וקיימתי...
ניסיתי במשך כמה שעות בשעות אחה"צ להתקשר לנתיב כדי לבדוק את הדברים על דיוקם. (הגם שאין סברה כזאת שאקספון בלי נתיב נמכר באותו מחיר כמו אקספון עם נתיב). האמנתי לדבריך ורציתי לבדוק את הדברים. דא עקא שבמשך כל השעות האלה לא היה להם מוקד מכירות פעיל והופניתי למוקד חיצוני. ענתה שם גב' שלא ידעה כלום על נתיב מלבד לקבל את הפרטים ולהבטיח שיחזרו אלי. (נכון לרגע זה עדיין לא חזרו).

עצוב שזה מצחיק...

עצוב שזה מצחיק, מצחיק שזה עצוב, עצוב שזה עצוב, מצחיק שזה מצחיק, לישועתך קויתי ה', קויתי ה' לישועתך, ה' לישועתך קויתי, גד גדוד יגודנו והוא יגוד עקב, עקב יגוד והוא יגודנו גדוד גד.
לא חדשת לנו כלום חוץ מזה שנתיב לא ענו לך אחר הצהריים. לא יאומן!
נחכה למחר שיחזרו אליך, ונראה מה עצוב ומה מצחיק, ואולי נגלה שעצוב לראות עד כמה מצחיק יכול להיות אדם אחד.

דברים על דיוקם

הודעהעל ידי דברים על דיוקם » ב' אוקטובר 07, 2013 1:16 am

וגם חרבונה זכור לטוב...

חזור אל “הבה נתחכמה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים