תוכנת K9 להתנתק מהדפדפן בשעה שלומד מול המחשב

המערכה על השימוש בפיתוחי תקשורת פרי הטכנולוגיה המתחדשת
סמל אישי של המשתמש
רחמים
יצירת קשר:

Re: תוכנת K9 להתנתק מהדפדפן בשעה שלומד מול המחשב

הודעהעל ידי רחמים » א' אוקטובר 26, 2014 9:38 pm

לומד_בישיבה כתב:לזיכוי הרבים אני מעלה כאן תוכנת K9 לחסימת אתרים שאינם נוגעים ללמוד למנוע טירדה ולשמור על לימוד ברצף. תמיכה בשלב זה לא אוכל לתת.
--
העליתיו לבית המדרש, ולא מצאתי מקום אחר להעלותו.
שבוע טוב.
---
http://www1.k9webprotection.com/getk9/download-software
תחילה ללחוץ על click here ולהכניס כתובת אימייל.
ואז אתה מקבל לאימייל רישיון.
ולאחמ"כ אתה מוריד את התוכנה לwindows 7 הלחצן הבא שמופיע בלינק דלעיל.
מתקין את התוכנה, ומכניס את הרישיון שקיבלת במייל.
--
אין הכוונה תחליף לנתיב ואתרוג אלא כתוספת, ובשום פנים ואופן לא כתחליף, וכפי שנתבאר באשכול בארוכה.
המטרה היא לזכות את הרבים!!!

לומד_בישיבה כתב:מהתגובות שקיבלתי שמתי לב שהחכמים כאן לא בדיוק הבינו את כוונתי, בסה"כ לטובה היה כוונתי, וכל מי שקורא בעיון את האשכול מבין לנכון לשם מה נועד K9 ואם רחמים טוען שהוא יכול לעשות תוכנה כזו, אדרבא תבוא עליו ברכה, המטרה היא, שבשעה שאנו מבקשים ללמוד, שלא יהיה לנו גישה לאתרים חוץ מאתרים הנועדים ללומד להתקדם בלימוד, לא פורום ולא בנקים לימוד גרידה, ומניסיון כתבתי את שכתבתי. וכל מטרתי הייתה להועיל ולזכות את הרבים ואני בהחלט קורא לרחמים לפתח תוכנה מעין K9 - גם עולם הבא וגם עולם הזה.
אני מכיר כמה וכמה אברכים שעשו כמוני והתקינו K9 ופשוט מאז לא ניתן להכיר אותם.
כנלע"ד.

יישר כח על עריכת ראש האשכול ועל ההבהרה!
וגם ישר כח על הזיכוי הרבים בשמירת רצף בלימוד!

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 9:41 pm

אמר רבי חייא בר אבא: אפילו האב ובנו, הרב ותלמידו שעוסקין בתורה בשער אחד, נעשים אויבים זה את זה ואינם זזים משם עד שנעשים אוהבים זה את זה, שנאמר; "אֶת וָהֵב בְּסוּפָה", אל תקרי בְּסוּפָה, אלא בְּסוֹפָהּ.

אוהב אוצר

הודעהעל ידי אוהב אוצר » ה' אוקטובר 30, 2014 10:11 am

מישהו אמר לי שהיום ועדת הרבנים לענייני תקשורת לא ממליצה על נתיב אלא על נט-נקי האם זה נכון?
ומי עומד מאחורי נט נקי?

סמל אישי של המשתמש
רחמים
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רחמים » ה' אוקטובר 30, 2014 10:17 am

מכאן
שאלות ותשובות

מה זה בכלל "נט נקי"? למי זה מיועד?
"נט נקי" הוא פתרון גלישה באינטרנט המיועד לציבור החרדים לדבר ה', הנאלץ להשתמש באינטרנט לצורכי עבודתו. פתרון זה משתמש בטכנולוגיה מבית 'אינטרנט רימון', ומפוקח על-ידי ועדת רבנים שמאשרת את תכני הגלישה המותאמים לכל לקוח, על-פי תחומי עיסוקו.
באילו אתרים אוכל לגלוש?
ניתן לגלוש בכל אתר התואם או נצרך לתחום עיסוקך, ואושר על ידי הוועדה. כמובן שגם לאחר פתיחת האתר יעבדו מנגנוני הסינון הדינאמיים אשר יסננו תמונות ותכנים לא ראויים עד כמה שניתן. במהלך תהליך ההתחברות תתבקש לומר מהו תחום העיסוק שלך ותשויך לקבוצה הרלוונטית. בקבוצה זו תקבל מיד אתרים רבים מאותו תחום עיסוק. המערכת הינה מערכת לומדת ובמשך הזמן תוכל לגלוש גם בכל אתר אשר יתווסף לאותה קבוצה (גם אם לקוח אחר יהיה זה שיבקשו), ובתנאי כמובן שהוא בתחום עיסוקך.
מי היא הוועדה וכיצד היא מפקחת?
ועדת הרבנים אינה קבועה וחברים בה רבנים מהקהילות שהתעניינו במסלול. יתכן כי תוכל לקבל פרטים נוספים אודותיה דרך הקהילה דרכה הגעת למיזם זה. לפני ההצטרפות ל'נט נקי' חותם כל לקוח על מסמך בו הוא מאשר לוועדה לאשר או לפסול, עפ"י שיקול דעתה, את קבוצות האתרים בהן יוכל הלקוח לגלוש, ואת האתרים שיתווספו לו. הוועדה גם תקבל דיווח על כל חיבור או התנתקות מהמסלול וכדומה.
כיצד אדע אילו אתרים פתוחים לי ואילו סגורים?
על ידי ניסיון גלישה אל אותם אתרים. במידה והם תואמים את תחום עיסוקך הם אמורים להיות פתוחים. אם אתר התואם את תחום עיסוקך ייחסם – תוכל לבקש לפתוח אותו באמצעות דף החסימה ותקבל מענה מהיר לפתיחתו, בכפוף לאישור הוועדה. הודעות אודות אישור או אי-אישור לפתיחת אתר יגיעו לכתובת הדוא"ל שלך. אנו ממליצים תמיד לנסות ולגלוש לכל אתר בו אתה מעוניין, ובמידה ותיחסם – לבקש את פתיחת האתר באמצעות דף החסימה (אין בקשה טלפונית לפתיחת אתר).
האם מדובר בספק אינטרנט? בתוכנת חסימה?
נט נקי הוא מיזם אינטרנטי הכולל את החלפת ספק האינטרנט שלכם למסלול נט נקי (הפועל על התשתיות הטכנולוגיות שלרימון), ובנוסף דורש התקנת תוכנת חסימה מיוחדת (כדרישת הוועדה), המוודאת כי לא ניתן יהיה לגלוש באמצעות המחשב על רשתות אחרות ללא סינון.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » ה' אוקטובר 30, 2014 4:52 pm

הרב רחמים ממתינים לתוכנה שכבודו יעשה, אני אישית מוכן לארגן לך ועדת רבנים שקופה עם הכשר לכתחילה. (פנה אלי באישי).
--
אגב, ראיתי שהם מציעים שם תוכנה כדי שהטכנאי יוכל להיכנס למחשב, אבקש להודיע שהוא מסוכן מאוד, ולטכנאי מתוחכם נותר האפשרות גם להיכנס מבלי ידיעת הבעלים, כמו כן, כבר קרה לי מקרה שטכנאי של אתרוג נכנס לי למחשב להתקין תוכנת אנטי וירוס נוד32 והוא עשה לי שם חורבן, אין לתת למישהו להיכנס למחשב בשלט רחוק רק במידה ומכירים את האנשים כמו הטכנאים באוצר החכמה.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » ה' אוקטובר 30, 2014 5:08 pm

אבקש להוסיף עוד, שמה שהם כותבים שיש להם מסננת אוטומטית שקר וכזה הוא, ובאתרים דינמיים יושב טכנאי ושולף דפים לא צנועים כמו באתר וויינעט ועוד, ומטעם זה יש תמונות נשים באתר כיכר השבת למשל ועוד כהנה, כי טרם נולד התוכנה עם בינה מלאכותית שיודעת לחסום ולשלוף תמונות נשים.

חובב_ספרים

הודעהעל ידי חובב_ספרים » ה' אוקטובר 30, 2014 8:40 pm

ראיתי אתר של ארגון אמריקאי לסינון שיש להם הכשר מרבנים בחו"ל. אין לי שום ידיע עליהם הם מצד ההכשר והן מצד אופן פעולתם, אבל למי שעדיין אין לו פתרון הולם אולי כדי לברר.
www.webchaver.org

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » ה' אוקטובר 30, 2014 8:58 pm

לדעתי הפתרון הטוב ביותר הוא כפי שעשו בקהילה מפורסמת בארה"ב - שם כל אחד שרוצה לקבל עלייה וכדומה ולהיות שייך לקהילה חייב לחתום לרב שהוא מסכים שהרב יקבל מידי חודש מספקי האינטרנט השונים דו"ח עם כל ההיסטוריה של הדפדפן וכפי שהוא נרשם גם אצל ספקי האינטרנט, לאיזה אתר הוא נכנס ובאיזו שעה, וכך יוכל להיות נקי מאלוקים ומאדם.
בכל אחד מחברות החסימה ישנו באגים, ושקר הם דוברים כאילו יש להם מסננת אוטומטית ועוד כהנה, ברור שזה עוזר וכמו שכתב הרב רחמים, אך עם כל זאת צריך הרבה רחמים, כאשר מחזיקים בבית מכשיר אשר תאורטי ניתן להיחשף לתכנים הגרועים בעולם, ברגע שיש חתימה אם זה מאתרוג אם זה מנתיב ובנוסף על כך עין צופה, והוא חושש מהקהילה אליו הוא שייך - לכאו' מובטח הוא שלא יכשל, ויחשוב אלף פעם לפני שיבקר באתר של נייעס וכדומה.
גם ברגע שאתרי הנייעס יידעו שהציבור החרדי אינם מבקרים באתרים שלהם, הם יפסיקו להוציא דיבת החרדים רעה מידי יום ביומו, רק בשביל הרייטינג.
נערך לאחרונה על ידי לומד_בישיבה ב ה' אוקטובר 30, 2014 10:13 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
רחמים
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רחמים » ה' אוקטובר 30, 2014 9:43 pm

לגבי ה WebChaver
לפי מה שראיתי שם באתר זה לא סינון אלא תוכנה שעוקבת אחר הגלישה ושולחת את הדוח ל'משקיף' חיצוני ואז האדם בעצמו כביכול מתבייש מראש לגלוש איפה שלא צריך, כמובן שזה לא יקבל הכשר של אף רב בעולם...

סמל אישי של המשתמש
בוצינא

הודעהעל ידי בוצינא » ד' אוקטובר 21, 2015 3:00 pm

אני לא מצליח להתקין תוכנת k9 על ווינדוס 10
מי יכול לעזור לי?

חזור אל “הבה נתחכמה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים