תוכנת K9 להתנתק מהדפדפן בשעה שלומד מול המחשב

המערכה על השימוש בפיתוחי תקשורת פרי הטכנולוגיה המתחדשת
לומד_בישיבה

תוכנת K9 להתנתק מהדפדפן בשעה שלומד מול המחשב

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » ש' אוקטובר 25, 2014 11:29 pm

לזיכוי הרבים אני מעלה כאן תוכנת K9 לחסימת אתרים שאינם נוגעים ללמוד למנוע טירדה ולשמור על לימוד ברצף. תמיכה בשלב זה לא אוכל לתת.
--
העליתיו לבית המדרש, ולא מצאתי מקום אחר להעלותו.
שבוע טוב.
---
http://www1.k9webprotection.com/getk9/download-software
תחילה ללחוץ על click here ולהכניס כתובת אימייל.
ואז אתה מקבל לאימייל רישיון.
ולאחמ"כ אתה מוריד את התוכנה לwindows 7 הלחצן הבא שמופיע בלינק דלעיל.
מתקין את התוכנה, ומכניס את הרישיון שקיבלת במייל.
--
אין הכוונה תחליף לנתיב ואתרוג אלא כתוספת, ובשום פנים ואופן לא כתחליף, וכפי שנתבאר באשכול בארוכה.
המטרה היא לזכות את הרבים!!!
נערך לאחרונה על ידי לומד_בישיבה ב א' אוקטובר 26, 2014 8:48 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חובב_ספרים

Re: תוכנת K9 לחסימת אתרים לא צנועים

הודעהעל ידי חובב_ספרים » ש' אוקטובר 25, 2014 11:53 pm

יש מגבלה אחת גדולה לשימוש עם K9, והוא מושגי הגוים העושים אותו. מה שנחשב נקי אצלם עלול להיות איסור דאורייתא להסתכל בו.
בכל זאת יש דרך להשתמש בו. יש בו כמה רמות של סינון ואחד מהם הוא שהכל חתום חוץ ממה שפותחים באופן פרטי. כדי לפתוח אתר צריך קוד [סיסמא]. אפשר ליתן לאדם אחר להזין הקוד בשעת ההתקנה ולפתוח כל האתרים המבוקשים, באופן שהשתמש אין לו שום אפשרות לעשות שינוים.
יש העושים זה ביחד עם נשותיהם באופן שכל אחד מהם ידוע רק חצי מהקוד. הם אינם חוששים שאחד מהם יפתח אתר שאינו ראוי בפני השני.
עוד מגבלה. בשעת התקנה נותנים כותבת מייל ואפשר לבקש קוד זמני הנשלח להמייל ואז אפשר לפתוח מה שרוצים באופן קובע או זמני. כדי שזה יעבוד צריך שהמשתמש לא יהיה לו גישה להחשבון מייל שנקבע. [גם בזה אפשר לפתוח חשבון מיוחד בgmail שבעל הקוד יהיה לו הקוד של החשבון מייל, ואפשר שהבעל והאשה יהיה לכל אחד חצי מהקוד.]

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 12:01 am

לאלו המבינים יודעים לעשות בזה חסימה טוב יותר מכל החסימות כמובן שמישהו אחר מבני המשפחה צריך להזין את הקוד ואז לא ניתן לפרוץ את זה בשום אופן, אצלי למשל חסום כיכר השבת למרות שאתרוג לא חוסמים את זה, ועוד אתרים של חדשות נייעס. זה ממש מעולה מניסיון.
ולאלו שפני אלי באישי.
מצורף כאן תמונה.
קבצים מצורפים
לאלו שפנו אלו באישי ראו היכן שסימנתי בצהוב.png
לאלו שפנו אלו באישי ראו היכן שסימנתי בצהוב.png (38.8 KiB) נצפה 4514 פעמים

הוא היה אומר

הודעהעל ידי הוא היה אומר » א' אוקטובר 26, 2014 12:20 am

לומד_בישיבה כתב: אצלי למשל חסום כיכר השבת למרות שאתרוג לא חוסמים את זה, ועוד אתרים של חדשות נייעס. זה ממש מעולה מניסיון.

להוי ידוע שבאתרוג יש אפשרות לחסום את כל אתרי הנייעס. כמדומה שצריך לבקש להירשם ל:קבוצה ''ללא חדשות''.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 12:27 am

פניתי אליהם כמה וכמה פעמים, והם מציעים לי נטו שלי, שזה הרבה יותר גרוע, כי אז אתה יכול לפתוח לעצמך כל אתר שאתה רוצה, גם יום אחד הם סוגרים את זה ולמחרת הם פותחים את זה שוב, ואני כבר מתעסק עם זה הרבה זמן, עד אשר גליתי את K9 וזה הכי טוב, פי אלף יותר טוב מנתיב, אצל נתיב ניתן לפרוץ את הקוד תוך שניה, בזה לא ניתן לעשות שום שינויים, חסום הרמטי.
ברור שאם מישהו עושה רשימה לבנה כפי שכותב הרב חובב ספרים תבוא עליו ברכה, אך ניתן גם בלי רשימה לבנה, וצריך לנסות שוב ושוב עד שתופסים את זה.
לדעתי אם אחד רוצה ללמוד ויש לך על שולחן העבודה דפדפן הדבר הכי טוב שיעשה, זה להתקין K9 וככה יהיה מנותק רק ללמוד, אחרת כל שנייה הוא ייצא מהריכוז.
בהצלחה.

אוהב אוצר

הודעהעל ידי אוהב אוצר » א' אוקטובר 26, 2014 12:37 am

לא הבנתי למה לא להיות תחת סינון עם 'הכשר' - לא משנה איזה אבל תחת הסכמה של ת"ח.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 12:51 am

כפי שכתבתי נתיב לא שווה אגורה וגם איני יודע איזה הכשר יש להם הם הוציאו לשוק גם סמרטפון כשר ואין לזה שום הכשר, איני יודע מי נתן הכשר לנתיב, אין טעם לגלות כאן, אך כל התוכנה שלהם עם הקוד שווה לזבל.
לאתרוג חסום, תוכל לנסות, אתרים כמו כיכר השבת ועוד כל מיני אתרים שרק עושים חילול השם, וכל המטרה שלהם זה הרייטינג ותו לא בשיתוף עם רדיו קול חי וקול ברמה, מלבים אש בציבור החרדי, הכל למטרת רייטינג, אז אולי תוכל להצביע לי על מה הרבנים נותנים הכשר, והרי יש שם אתרים שניתן לראות תמונות נשים והם פתוחים באתרוג, אלא אם כן תחסום את הכל חוץ מ על ידי נטו שלי, אך אז תוכל גם לפתוח כל אתר, על ידי הנטו שלי, בקיצור הכל בלוף, צריך משהו, שיש לך רק כמה אתרים שאתה צריך אותם ברגע שאתה לומד, וזה ניתן לעשות על ידי K9 בלבד, וכל החרדים לדבר השם בחו"ל משתמשים עם K9 תוכל לעשות את זה יחד עם יונתך תמתך וכפי שכבר נכתב לעיל ואז יהיה לך יישוב הדעת בזמן החורף לשבת וללמוד, ללא פיתויים של נייעס וכדו'.
--
שמעתי שאוצר החכמה מתכננים להוציא טאבלטים עם תוכנת האוצר, אני לא משתמש עם נטבוק, או טאבלט, אני משתמש רק עם שולחני, ובמידה ויש שם דפדפן אין כל ספק שיהיה כדאי שהם יתקינו שם תוכנה K9 עם אתרים כשרים בלבד, ואולי לעשות רשימה לבנה כפי שהציע חובב ספרים. לשיקול דעתם כמובן.

אוהב אוצר

הודעהעל ידי אוהב אוצר » א' אוקטובר 26, 2014 1:35 am

'נתיב לא שווה אגורה' זה משפט בד"כ לאלה שמתלוננים שנתיב חוסמים המון אתרים [ואני בתוכם] אבל אתה נראה שדווקא אתה לא מחפש הרבה.
וגם אני מבין מדבריך שאתה רוצה משהו נקי באמת ללא תמונות וללא נייעס וכד' רק מה שצריך באמת וזה עושה נתיב בצורה מעולה עם הכשר שנתנו גדולי הדור. בלוף או לא - יש חתימות.

הוא היה אומר

הודעהעל ידי הוא היה אומר » א' אוקטובר 26, 2014 6:49 am

לומד_בישיבה כתב:פניתי אליהם כמה וכמה פעמים, והם מציעים לי נטו שלי, שזה הרבה יותר גרוע, כי אז אתה יכול לפתוח לעצמך כל אתר שאתה רוצה, גם יום אחד הם סוגרים את זה ולמחרת הם פותחים את זה שוב, ואני כבר מתעסק עם זה הרבה זמן, עד אשר גליתי את K9 וזה הכי טוב, פי אלף יותר טוב מנתיב, אצל נתיב ניתן לפרוץ את הקוד תוך שניה, בזה לא ניתן לעשות שום שינויים, חסום הרמטי.
ברור שאם מישהו עושה רשימה לבנה כפי שכותב הרב חובב ספרים תבוא עליו ברכה, אך ניתן גם בלי רשימה לבנה, וצריך לנסות שוב ושוב עד שתופסים את זה.
לדעתי אם אחד רוצה ללמוד ויש לך על שולחן העבודה דפדפן הדבר הכי טוב שיעשה, זה להתקין K9 וככה יהיה מנותק רק ללמוד, אחרת כל שנייה הוא ייצא מהריכוז.
בהצלחה.

חבל שלא פנית למנהל ישירות. אין צורך בחוסר ריכוז...וכדומה. יש אפשרות לקבל אתרוג מסלול רגיל [ לא נטו שלי] אלא שהם מוסיפים על זה שאתרי חדשות יהיו סגורים. ומנסיון אני אומר לך שזה מצויין.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 7:06 am

כבר פניתי ויש להם גם פורום תקופה אכן היה חסום לי כל אתרי החדשות והנייעס ופתאום הם נפתחו, וכיכר השבת למשל ואתר לדעת נפתחו לפתע פתאום, ואין לי כוח לרדוף אחריהם כל פעם.
וראה בתגובה הבא מה שכתבתי.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 7:07 am

אוהב אוצר כתב:'נתיב לא שווה אגורה' זה משפט בד"כ לאלה שמתלוננים שנתיב חוסמים המון אתרים [ואני בתוכם] אבל אתה נראה שדווקא אתה לא מחפש הרבה.
וגם אני מבין מדבריך שאתה רוצה משהו נקי באמת ללא תמונות וללא נייעס וכד' רק מה שצריך באמת וזה עושה נתיב בצורה מעולה עם הכשר שנתנו גדולי הדור. בלוף או לא - יש חתימות.

בס"ד:.
הרב אוהב אוצר אכן נתיב יש להם הכשר מגדולי ישראל ראה קישור
http://www.enativ.com/certificates.aspx
http://www.enativ.com/kn_paths.aspx?path=4
א. הפלא הוא שהם הוציאו סמארספון ללא כל הכשר, וסוכן של נתיב פנה אלי לאחרונה שאקנה את זה, ובדקתי ואין לזה שום הכשר, ולאחר בירור קצר נודע לי שהרבנים הזהירו אותם שלא יפרצו גדר ואעפ"כ הוציאו סמארטפון.
ב. ביודעי קאמינא שכל מי שקצת מבין בתוכנה יודע לפרק את הסינון שלהם, כן, גם ילדים קטנים שמבינים קצת בתוכנה!!!. והיום זה כבר סוד גלוי איך להתגבר על הקוד שהוא מבקש שוב, ואנשים שהחזיקו נתיב מבקשים היום גם את K9, אגב, גם בדפדפן של מיקרוסקופ ניתן לעשות רשימה לבנה עם קוד אך לא בכרום כמדומני, ולכן כדאי מאוד להתקין K9.
א. לסיכומו של דבר. נתיב עובד נכון להיום עם רשימה שחורה, כלומר הכל פתוח חוץ מ והוא הדין אתרוג, בניגוד לK9 שניתן לבנות בזה רשימה לבנה, כלומר הכל חסום חוץ מ
ב. אני אישית בשום לא הייתי סומך על נתיב כאשר בדקתי ותוך שניות ראיתי שפרצו את התוכנה. ובהחלט כדאי להתקין גם K9 אם רוצים לשמור על הבית.
ג. אם אתה צריך למשל את אופיס לצורך הלימוד, וכתיבת חידושי תורה, אינך רוצה להיות חשוף לשום אתר, כי זה מוציא אותך מהריכוז, אלא למאגרים השונים אם זה במקוון אם זה בדיסקים, ולכן לדעתי הדבר המועדף, לעשות במחשב כמה מערכות ובאחד מהם למשל אתה לומד בלבד, מקסימום פתוח לאתרי מאגרים תורניים בלבד, ובשאר המערכות חשוף גם לבנקים וכדו' לכל מה שנצרך לצורך פרנסה, ולדעתי, עדיף לבצע פעולות בבנק דרך הרשת מאשר לעמוד בתור בבנק הדואר למשל עם כל הפריצות.
בהצלחה רבה.
והבוחר יבחר.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 7:11 am

פורום אתרוג ראה כאן.
וכמו שכתבתי כשאתה רוצה להתרכז וללמוד לא יתכן להיות חשוף גם לא לבנקים וכו', ובשביל זה צריך K9
http://forum.etrog.net.il/index.php
http://forum.etrog.net.il/viewtopic.php?f=30&t=1189

אוהב אוצר

הודעהעל ידי אוהב אוצר » א' אוקטובר 26, 2014 8:41 am

לומד_בישיבה כתב:א. הפלא הוא שהם הוציאו סמארספון ללא כל הכשר, וסוכן של נתיב פנה אלי לאחרונה שאקנה את זה, ובדקתי ואין לזה שום הכשר

מה זה קשור לסינון האינט'?

לומד_בישיבה כתב:נתיב עובד נכון להיום עם רשימה שחורה, כלומר הכל פתוח חוץ מ

ממש לא, בדיוק להיפך: הכל סגור חוץ מ..
אין מצב שהאתרים שהזכרת לעיל יהיו פתוחים אצלם בכל דרך שהיא.
אני לא אוהד של נתיב ויש לי תלונות [לא ברמת הכשרות] אבל אני מתפלא כי כל מה שאתה אומר אצל נתיב לא קיים, ואיך יכול להיות שתוכנה חיצונית תהיה יותר טובה?
באמצע הלילה אני מחליט להוריד את K9 ועושה מה שאני רוצה ב"מ. בנתיב אתה צריך להתקשר ולשלוח פקס כדי שינתקו אותך וכו' כך שצריך לחשוב פעמיים אם אתה רוצה ל'פרוץ' את הסינון
כבר אמר לי מישהו גרפיקאי שמשתמש עם משהו אחר, שבשעה שנחסם לו משהו, הוא מיד מסיר את רמת הסינון ועובר הלאה וזה לא קיים בנתיב, ואם אתה אומר שנתיב זו תוכנה שקלה לפריצה
[אני ממש לא מבין איך] אז תוכנה חיצונית עאכ"ו.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 8:46 am

א. אם הם הוציאו סמרטפון והם לא שואלים את הרבנים אז לא ניתן לסמוך עליהם, חנות שמוכר גם חזיר לא אקנה שם בשר כשר.
ב. בשתי שורות אני מסביר לך איך לפרוץ את נתיב, ואיך מתגברים על כך שהוא מבקש קוד נוסף, כפי שאמרתי לכבודו, ההגנה שלהם, ציון אפס. ואני לא משקר.
ג. על K9 לא ניתן להתגבר בשום פנים בעולם, ראה כמה מליוני הורדות יש להם.
תשאל את המבינים.

אוהב אוצר

הודעהעל ידי אוהב אוצר » א' אוקטובר 26, 2014 9:02 am

שמעתי.
מי עומד אחרי K9? שיום אחד לא יקרה משהו שם? מחר נפתח אתר חדש פרוץ, איך הוא נחסם? מי פיתח את זה?
אני שואל ברצינות, באמת אני מעוניין לדעת.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 9:20 am

לא אוכל כרגע לתת הדרכה אני פשוט עסוק מידי.
הרב אוהב אוצר יש כאן מספיק חברים שיודעים טוב אנגלית.
השיטה הטובה ביותר בנוסף לכל החסימות במידה וכבודו רוצה להספיק משהו במשך זמן החורף ושלא יילך לאיבוד.
א. לעשות שתי מערכות במחשב, ניתן לעשות שתי חלונות 7 או למשל, אחד חלונות XP ואחד חלונות 7. על אחד מהם שיהיה לך אתרוג או נתיב אני אישית ממליץ על אתרוג ולא על נתיב, ובחלונות שאתה רוצה להספיק ללמוד, שים את K9 עם המינימום שלא תוכל לעבור בשום פנים ואופן לאתרים שיכולים להוציא אותך מהריכוז, אצלי במקום שאני לומד, איני גם יכול לעבור לפורום של אוצה"ח, רק כולו תורה וכך אני מסוגל להספיק משהו, אחרת כבודו עלול למצוא את עצמו בסוף הזמן ללא שום הספק.
בברכה, יתכן שכאשר יהיה לי פנאי אתן הדרכה לK9 וזה תוכנה הכי בדוקה בעולם, וכפי שכתבתי בחו"ל כל החרדים משתמשים עם זה.

איש רגיל

הודעהעל ידי איש רגיל » א' אוקטובר 26, 2014 9:29 am

ההשמצות נגד נתיב מכוערות ולא נכונות.

את k9 לא ניתן להוריד ללא הסיסמה.

k9 מזהה בכל אתר חדש כישן אם הוא מתאים לך או לא.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 10:08 am

K9 זה מסנן אתרים לפי קטגוריות.
עומד מאחורי זה חברה גויית, ויש להם מעל 5 מליון משתמשים.
באמריקה, כל החרדים משתמשים בk9 וזה מאוד מאוד פופולארי שם.
זה עובד פיצוץ, כשברגע אחד אתה חוסם את כל האתרי חדשות, רשתות חברתיות וכו' וכו'.
חוץ מזה, שיש שם רשימה שחורה ולבנה.
בנוסף אפשר לחסום לפי שעות, למשל שבלילות יהיה סגור וכו'.

את נתיב אפשר לפרוץ תוך 3 שניות, אבל קיבלתי על עצמי בנדר שלא לגלות איך.

ראיתי פעם בעבר מדריך מצויין, אני חושב שבלינק הבא:
venishmartem.co.il/he/guides

כרגע אתר זה חסום לי, ובגלל k9
מקור: טכנאי בכיר.

אוהב אוצר

הודעהעל ידי אוהב אוצר » א' אוקטובר 26, 2014 10:14 am

אשאל שאלה:
חיפשתי איך עושים 'אירגוז' בדקלים.
ישנם אתרים של גינון שבטוח אינם פרוצים, נתיב-לא איפשר כניסה , K9 במקרה כזה נותן?

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 10:20 am

http://venishmartem.co.il/he/guides
כמו כן אפרסם בל"נ כתובת אימייל לכל השאלות ואשלח אותם לטכנאי, הוא אינו רגיל להתווכח בפורום'ס מדובר באיש חרדי משלנו, אחד האלופים הגדולים במדינה לחומרת מחשב, לבינתיים כנסו לאתר שפרסמתי ראו שם.
וכל המפריע הריהו בגדר חוטא ומחטיא את הרבים!!!

אוהב אוצר

הודעהעל ידי אוהב אוצר » א' אוקטובר 26, 2014 10:39 am

נתיב חוסם....

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 11:11 am

אוהב אוצר

הודעהעל ידי אוהב אוצר » א' אוקטובר 26, 2014 11:26 am

הדפים ירדו ללא הדרכה עם קישור שהוא חסום, אנא נסה שוב.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 11:29 am

הוא הבטיח לי בל"נ שהוא ישתדל לעזור במידת האפשר.
ezra.leshm.shomiim@gmail.com
קבצים מצורפים
My Documents.rar
(210.3 KiB) הורד 121 פעמים

עזרה

הודעהעל ידי עזרה » א' אוקטובר 26, 2014 2:02 pm

קיבלתי קישור להורדת כל האתר.
לזיכוי הרבים.
https://drive.google.com/file/d/0B9aSS0 ... sp=sharing

זרח

הודעהעל ידי זרח » א' אוקטובר 26, 2014 2:19 pm

מצו''ב המדריך לK9
קבצים מצורפים
k9.pdf
(1.91 MiB) הורד 1025 פעמים

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 3:18 pm

אבקש להבהיר.
א. הטכנאי עושה את זה לשם שמים ממש, ללא כל תמורה, וכל הנותן לו להיכנס אליו למחשב, הוא מסדר לו את זה פיקס כולל שתי מערכות.
ב. בקישור שהועלה לכאן, ניתן להוריד את כל האתר לטובת החסומים, אין הטכנאי עוקב אחר ההורדות, וזה לא מעניין אותו.
ג. אין לי שום דבר נגד נתיב, אך ברור שלאחר שאתה רואה שניתן להסיר את הקוד מנתיב תוך שניה, ובמו עיני ראיתי, שגם לאחר שהוא מבקש קוד חדש, ניתן להזין לו קוד, הרי זה קצת מפחיד להשאיר את זה בבית.
ד. גם אם מישהו מחובר לנתיב או לאתרוג, הרי כל הזמן הוא מוטרד במידה ויש לו על שולחן העבודה, דפדפן, בשעה שמישהו לומד, עדיף שלא יהיה לו גישה לשום אתר, בלעדי מאגר תורני שעם זה הוא עובד, כמו אוצה"ח וה.ב. לא בנקים ולא שום דבר, ואת זה ניתן לעשות רק עם K9 שניתן לעשות אותו לפי שעות וכו' וכו'. בפרט כאשר מישהו יש לו שתי מערכות איתחול על המחשב, הרי על מערכת אחד, הוא יכול לעשות עם בנקים וכדומה, ועל המערכת השנייה, נטו לקדושה.
ודומני שתיקון גדול נעשה כאן.
--
כמו כן אבקש להבהיר חד משמעי, האימייל שהבאתי לכאן, אינו קשור אלי כלל, והוא שייך לטכנאי, הוא עשה את זה רק כדי לעזור ולי אין גישה לחשבון.

סמל אישי של המשתמש
רחמים
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רחמים » א' אוקטובר 26, 2014 5:07 pm

לומד_בישיבה כתב:ב. ביודעי קאמינא שכל מי שקצת מבין בתוכנה יודע לפרק את הסינון שלהם, כן, גם ילדים קטנים שמבינים קצת בתוכנה!!!. והיום זה כבר סוד גלוי איך להתגבר על הקוד שהוא מבקש שוב, ואנשים שהחזיקו נתיב מבקשים היום גם את K9, אגב, גם בדפדפן של מיקרוסקופ ניתן לעשות רשימה לבנה עם קוד אך לא בכרום כמדומני, ולכן כדאי מאוד להתקין K9.
א. לסיכומו של דבר. נתיב עובד נכון להיום עם רשימה שחורה, כלומר הכל פתוח חוץ מ והוא הדין אתרוג, בניגוד לK9 שניתן לבנות בזה רשימה לבנה, כלומר הכל חסום חוץ מ
ב. אני אישית בשום לא הייתי סומך על נתיב כאשר בדקתי ותוך שניות ראיתי שפרצו את התוכנה. ובהחלט כדאי להתקין גם K9 אם רוצים לשמור על הבית.

א. לי יש נתיב וכאשר נחסם אתר לא מבקש שום קוד [נתיב לא עובד עם קודים...], אלא צריך להגיש בקשה לפתיחה
ב. נתיב עובד בשיטה שהכל חסום חוץ ממה שפתוח.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 6:05 pm

בס"ד
אני דיברתי על חסימה מוחלטת של האינטרנט שמתבצע על ידי תוכנה של חברת נתיב, הם גובים על תוכנה זו 100 ש"ח
חסימה זו ניתנת לפריצה תוך מספר שניות.
כאשר אני ירצה להתקין שוב את התוכנת חסימה, תתבקש שוב להקיש קוד, שנמסר אך ורק ע"י חברת נתיב.
לעומת הk9 שזה חברה בינלאומית, שזה כבר הרבה יותר מורכב לפרוץ.
ובk9 גם כן יש אפשרות לחסימה מוחלטת של האינטרנט, והיא חינמית.
מקור: טכנאי בכיר

סמל אישי של המשתמש
רחמים
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רחמים » א' אוקטובר 26, 2014 6:24 pm

טכנאי נכבד
חבל שאינך מקפיד לדייק ובכך גורם לשם רע לנתיב...
אבל עכ"פ לא דיברת על מנויי נתיב אלא על מי שמתקין תוכנה לחסימה בלבד בלא אפשרות בקשת אתרים לפתיחה.
אז לידיעתך כדי להתקין את התוכנה לא צריך לשלם כלל והיא חינמית, ורק אם רוצים להסיר אותה מאיזו סיבה צריך לשלם 100 ש"ח
ובוודאי שאין מה להשוות בין תוכנה זו שנועדה לחסימה מוחלטת לנידון האשכול שמדבר על סינון ולא על חסימה מוחלטת.

וכאן אנו מגיעים לנקודה:
1. המעלה של נתיב ואתרוג שכל אתר שרוצים לגשת צריך להגיש בקשה כך שפתיחת האתרים לא נתונה ביד האדם וממילא אין לו יצר הרע להרשות לעצמו את זה או את זה ולכן יש להם הסכמה של רבנים, אבל אם האדם יכול להחליט לעצמו מה מותר ומה אסור הרי שבוודאי היצר משגע אותו ומטריד אותו וזה לא נקרא סינון.
2. אלא מה תגיד יש מישהו שפותח וההחלטה נתונה בידיו? מאיפה מי שפותח יודע איזה אתר נקי ואיזה לא [הרי אינו גויה שיכולה לבדוק...]? ודבר נוסף בנתיב הרבה פעמים פותחים אתרים לאחר סינון, כלומר חוסמים רק את התמונות ומאפשרים כניסה לאתר, ויש הרבה אתרים הכרחיים שרק כך אפשר להכנס אליהם בלא להכשל.
3. ולגבי בני חו"ל פשוט אין להם את נתיב ובלית ברירה הם משתמשים ב K9, כך שאין להביא ראיה מהם.
4. ומי שמפחד על בני הבית פשוט שינתק את התשתיות ואת כל הקולטים האלחוטיים במחשבים הניידים וישתמש רק לעצמו בנטסטיק מסונן.
ואם רוצים שעות עם גישה ובלא גישה אפשר להשתמש בדבר המובנה במערכת ההפעלה הנקרא בקרת הורים.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 6:29 pm

רחמים חבל שאתה מתקיף אותו בשעה שחסום אצלו כל הפורומס' והוא לא משקר. ביקשתי לשלוח לו קישור והוא דחה אותי שכל הפורום חסום אצלו.
לעצם העניין.
אני שואל אותך, מה אני אמור לעשות כדי שלא יהיה לי גישה לדפדפן באמצע שאני עסוק בלימוד, אם יש לך פתרון בלעדי K9 אתן לך צל"ש, מה שהוא עושה, הוא מתקין שתי מערכות במחשב, באחד, יש לך סינון מאתרוג או מנתיב וכו' במערכת שאתה לומר, אין לך דפדף כי זה חסום עם K9 והוא פתוח רק לאתר כמו אוצר החכמה וה.ב.
מה לא מובן.
--
מה לעשות שלא אתרוג ולא נתיב חשבו על כך, אלא א"כ בנטו שלי ובכל מחשב שיהיה לך אתרים אחרים, הבעיה היא, שאם יש לך נטו שלי, אתה יכול לפתוח גם ראפיטשער וכל מיני מרעין בישין.
בכנות שמדובר בירא שמים, ואין לו בזה כל אינטרס כספי. הוא חשב על הבעיה והוא יודע את העבודה.
נערך לאחרונה על ידי לומד_בישיבה ב א' אוקטובר 26, 2014 6:33 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.

ברקים רב

הודעהעל ידי ברקים רב » א' אוקטובר 26, 2014 6:33 pm

כל דברי 'לומד בישיבה' על נתיב הם קשקוש והבל מוחלט.
[לא הייתי טורח לומר זאת, אחר שכבר נתבררו שמועותיו בכל הנושאים והתחומים, אלא שיש כאן ממש משום החטאת הרבים].

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 6:38 pm

הרב רחמים אדרבא אם אני לא צודק בזה, ויש לך פתרון אחר כבודו מתבקש להמשיך לכתוב. ואני בעזרת השם יעביר לו.
מוקירך לומד.
--
אני גם לא בטוח שניתן לעשות שתי סוגי חסימות, כלומר, בכל מערכת להזמין חסימה אחרת, כי זה עובד על אי פי ועוד כהנה, גם אאל"ט מערכת נוסף יושבת בעצם על הבסיס וזה לא ממש כמו מחשב אחר.

סמל אישי של המשתמש
רחמים
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רחמים » א' אוקטובר 26, 2014 6:57 pm

אז קודם כל צריך לשנות את כותרת האשכול, K9 לא מתאימה לחסימת אתרים. רק נתיב או אתרוג.
אם הבעיה שלך שאינך רוצה גישה לדפדפן זה ענין אחר, תקרא לאשכול 'תוכנת K9 לחסימת הדפדפן בעת הלימוד'

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 7:02 pm

הטכנאי טוען שזה הכי טוב, ואני ראיתי איך שהוא פורץ את נתיב תוך שנייה, גם ניתן לעשות פ.סי וירטואל כל אחד שקצת מבין במחשבים יודע שהחסימה של נתיב זה לא בשביל מייבינים, הטכנאי בעבר בעיקר עבד עם מה שכתבת ו
אם רוצים שעות עם גישה ובלא גישה אפשר להשתמש בדבר המובנה במערכת ההפעלה הנקרא בקרת הורים.
אך לטענתו זה מסובך מידי, ועובדה היא שאנשים לא עושים את זה, וזה רק לטכנאים - משא"כ K9 - לגבי שינוי הכותרת יתכן שאתה צודק!!!
תוכנת K9 לחסימת הדפדפן בעת הלימוד

זה לא ממש חסימת הדפדפן כי אתה יכול להשאיר למשל את האוצר המקוון בעת הלימוד, או אתר אחר, שזה משמש אותך ללימוד, ומחכים אותך.

סמל אישי של המשתמש
רחמים
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רחמים » א' אוקטובר 26, 2014 7:11 pm

נגד VM גם K9 לא יעזור כי צריך להתקין על כל מכונה מחדש [אגב לי יש כמה VM שבהם אני בודק איך התוכנות שלי פועלות בכל מיני מערכות, ועל כל אחד התקנתי נתיב], רק מי שיש לו סינון על הספק לעולם יהיה מוגן עד שיתחבר לספק אחר.
אני לא יודע על איזה נתיב הוא דיבר אני מנוי נתיב והוא חסון מאוד, ועכ"פ K9 לא נועד להיות חסון, ונתיב כן, K9 נועד בעיקרו עבור ההורים שישימו חסימה עם קוד שהילדים לא יודעים, אבל נתיב בנוי בצורה שההורה עצמו יהיה מוגן.

בכל מקרה כדי שלא תצא תקלה על ידך תכתוב בגדול שK9 מתאים רק למי שרוצה לחסום הדפדפן בעת הלימוד אבל אי אפשר בלא נתיב או אתרוג.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 7:15 pm

רחמים קצת שכחת שאתה בעצמך טכנאי מחשבים, ואתה יודע לעשות כמה וכמה מערכות וכו' וכו' אני מדבר על עמך, וכבר כתבתי לעיל K9 הוא בנוסף לנתיב או אתרוג, למרות שאני אישית מעדיף את אתרוג מסיבות שונות ואולי אני לא צודק, אבל לא זה הנידון כאן.
אדרבא אם תוכל לעשות תוכנה פשוטה בעברית במקום K9 לדעתי עשית את זה!!!
ראה באתר שלהם כמה מליונים של הורדות....
בהצלחה.
אני סיימתי כמדומני בנוגע לאשכול הזה. ואין טעם להאריך בזה עוד.
נערך לאחרונה על ידי לומד_בישיבה ב א' אוקטובר 26, 2014 7:18 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
רחמים
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רחמים » א' אוקטובר 26, 2014 7:18 pm

אם יש לך נתיב או אתרוג וכך המחשב שלך נקי בעצם, וכל מה שאתה צריך שבעת הלימוד תהיה לך גישה רק לאתרים נבחרים ולא לכל מה שפתוח לך בנתיב או אתרוג אפשר לעשות תוכנה קטנה שתשמש כדפדפן חסום חלקית ושלום על ישראל.

לומד_בישיבה

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 7:21 pm

שים לב מי שמציע את זה אינו מתכנת הוא טכנאי מחשבים והוא למד את זה ויש לו תואר. ברור שגם למתכנתים יש מקום וניתן להוסיף כהנה וכהנה לזיכוי הרבים ופרותיהם בעולם הזה.

לומד_בישיבה

Re: תוכנת K9 להתנתק מהדפדפן בשעה שלומד מול המחשב

הודעהעל ידי לומד_בישיבה » א' אוקטובר 26, 2014 9:05 pm

מהתגובות שקיבלתי שמתי לב שהחכמים כאן לא בדיוק הבינו את כוונתי, בסה"כ לטובה היה כוונתי, וכל מי שקורא בעיון את האשכול מבין לנכון לשם מה נועד K9 ואם רחמים טוען שהוא יכול לעשות תוכנה כזו, אדרבא תבוא עליו ברכה, המטרה היא, שבשעה שאנו מבקשים ללמוד, שלא יהיה לנו גישה לאתרים חוץ מאתרים הנועדים ללומד להתקדם בלימוד, לא פורום ולא בנקים לימוד גרידה, ומניסיון כתבתי את שכתבתי. וכל מטרתי הייתה להועיל ולזכות את הרבים ואני בהחלט קורא לרחמים לפתח תוכנה מעין K9 - גם עולם הבא וגם עולם הזה.
אני מכיר כמה וכמה אברכים שעשו כמוני והתקינו K9 ופשוט מאז לא ניתן להכיר אותם.
כנלע"ד.

חזור אל “הבה נתחכמה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים