מפרשי האוצר - גירסת נסיון
חיפוש גוגל בפורום:

מלבשתו

גליונות שבועיים להורדה. עצה ותושיה בעניינים טכניים
יאיר
הודעות: 10043
הצטרף: א' מאי 23, 2010 11:54 pm

מלבשתו

הודעהעל ידי יאיר » ג' אוקטובר 16, 2018 9:26 pm

המכירה הסינית - מלבשתו!

https://m.sinit.org.il/?af=VM5L01052

הגרלות מיוחדות עד היום בחצות! בנוסף לשאר ההגרלות

קרן מלבשתו הוקמה לפני כשנתיים על ידי חבורת גבאי צדקה בארץ ישראל, שלבם לא הפסיק לכאוב את חרפתם של חלק נרחב ממשפחות ברוכות הילדים כ"י, אשר למרות הסיוע שהם מקבלים מידי פעם מקופות הצדקה השכונתיות, עדיין לבושים הם בבלואי סחבות ובמלבושים אשר קשה לראות בדורנו ילדי חמד ותינוקות של בית רבן עם אחיהם בני הישיבות ואבותיהם האברכים החשובים שליט"א, שלא כראוי לבני מלכים.

בעצה אחת עם מרנן ורבנן עיני העדה שליט"א, הוחלט על הקמת קרן מיוחדת אשר כל עיקרה ותכליתה יהא לסייע למשפחות ברוכות הילדים בהלבשה מכובדת ותואמת ובפרט במלבושי שבת וחג, שעל כל התורמים נאמר בני לוו עלי ואני פורע.

ואכן כבר בחודשים הראשונים לפעילות הענפה, התוודעו יותר ויותר הגבאים המסורים שליט"א, לבעיה המאיימת על כל המפעל הקדוש הזה: חוסר התבססות איתנה בסכומים מתאימים למסת הבקשות שבאה מהציבור הקדוש.

וחסד ה' גבר עלינו בהיאזר אנשי חיל ומנכבדי הגבאים בארץ הקודש בעצה עמוקה למען החזק במפעל הקדוש הזה, ויתבסס וירחיב מפעלות הקודש, באמצעות התגייסות המונית מכל שכבות הציבור, באמצעות הגרלה יוקרתית שטרם נשמע כמותה, בתרומתם ואדיבותם של הנדיבים אשר בעם אשר כרו והיטו אזנם לצעקת הדלים, והזילו מהונם להצלחת המכירה שתרים את קרן כבוד המשפחות ברוכות הילדים כרצון כולנו.

https://m.sinit.org.il/?af=VM5L01052

הגרלות על רכב, חצי קופה (מאות אלפי שקלים), חדר שינה, חדר ילדים, טיסה לחו"ל, כרטיסי קניה טעונים בכסף, אופניים חשמליים, ספרית קודש, סלון, מטבח יוקרתי, חבילת מוצרי חשמל, חדר אמבטיה, תכשיטים ומה לא!

חזור אל “עזר אחים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים