מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

וואטסאפ למייל

גליונות שבועיים להורדה. עצה ותושיה בעניינים טכניים
זרע הארץ

וואטסאפ למייל

הודעהעל ידי זרע הארץ » ג' אפריל 02, 2019 10:32 pm

ברוך ה' אין לנו איפון כלל.
דא עקא, שפעמים הרבה אני נצרך לקבל הודעות וואטסאפ.
האם ישנה אפשרות כל שהיא לקבל את זה למייל?
אודה מאד למשיבים

פרי יצחק

Re: וואטסאפ למייל

הודעהעל ידי פרי יצחק » ד' אפריל 03, 2019 1:53 am

יש תוכנה הנקראת bluestcks אשר מדמה אנדרואיד בתוך המחשב. הנה קישור: https://www.bluestacks.com/

חלק מתוכנות הסינון האינטרנטי אינם מאפשרות להתחבר לאתר הנ"ל. יש אפשרות לכבות את הסינון לכמה דקות, להוריד את התוכנה, לחפש את תוכנת הוואצאפ, להתחבר עם מס' הטלפון שלך, לעשות קיצור דרך של הוואצאפ לשולחן עבודה, ואז להחזיר את הסינון לקדמותו. מכאן ואילך הסינון לא יאפשר גישה לתוכנה, אך יאפשר שימוש בוואצאפ דרך הקיצור דרך שבשולחן עבודה.

לענין

הודעהעל ידי לענין » ד' אפריל 03, 2019 2:02 am

פרי יצחק כתב:יש תוכנה הנקראת bluestcks אשר מדמה אנדרואיד בתוך המחשב. הנה קישור: https://www.bluestacks.com/

חלק מתוכנות הסינון האינטרנטי אינם מאפשרות להתחבר לאתר הנ"ל. יש אפשרות לכבות את הסינון לכמה דקות, להוריד את התוכנה, לחפש את תוכנת הוואצאפ, להתחבר עם מס' הטלפון שלך, לעשות קיצור דרך של הוואצאפ לשולחן עבודה, ואז להחזיר את הסינון לקדמותו. מכאן ואילך הסינון לא יאפשר גישה לתוכנה, אך יאפשר שימוש בוואצאפ דרך הקיצור דרך שבשולחן עבודה.

הנייד הכשר שלי?

פרי יצחק

הודעהעל ידי פרי יצחק » ד' אפריל 03, 2019 10:18 am

כן.
אתה מזין את מס' הטלפון הכשר, ואז וואטאפ מבקש לשלוח לך sms או הודעה קולית עם קוד, לוודא שזה אכן הטלפון שלך. אתה בוחר באפשרות של הודעה קולית, מקבל קוד ומזין אותו בוואטסאפ, לאחר מכן הוואסאפ נפתח לך לשימוש.

חיימשה

הודעהעל ידי חיימשה » ד' אפריל 03, 2019 5:39 pm

אפשרות של התקנת וואטסאפ על מחשב היא לא אפשרות מומלצת. כך אמר לי מומחה. זה מושך ומאמץ את כל הכח של המחשב וכדומה

לענין

הודעהעל ידי לענין » ה' אפריל 04, 2019 1:01 am

פרי יצחק כתב:כן.
אתה מזין את מס' הטלפון הכשר, ואז וואטאפ מבקש לשלוח לך sms או הודעה קולית עם קוד, לוודא שזה אכן הטלפון שלך. אתה בוחר באפשרות של הודעה קולית, מקבל קוד ומזין אותו בוואטסאפ, לאחר מכן הוואסאפ נפתח לך לשימוש.

אני מאד מאד מודה לך!!!!!!
עריכה: לאחר כל ההתקנה הארוכה וכו' וכו' לא הצלחתי להסתדר עם זה כלום. כצפוי... אחכה שהילדים יגדלו ויסבירו לי...

חיימשה כתב:אפשרות של התקנת וואטסאפ על מחשב היא לא אפשרות מומלצת. כך אמר לי מומחה. זה מושך ומאמץ את כל הכח של המחשב וכדומה

תודה על ההערה
בעז''ה אעשה זאת במחשב שאינו בשימוש כ''כ.

חזור אל “עזר אחים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 62 אורחים