מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

מבצע 50% חודש הספר - האם אכן לא יהיה?

מילתא דתמיהא, בשורת ספרים חדשים, עיטורי סופרים ומטפחת ספרים.
סמל אישי של המשתמש
כתב ומכתב

מבצע 50% חודש הספר - האם אכן לא יהיה?

הודעהעל ידי כתב ומכתב » ג' יולי 02, 2019 11:17 am

אל חברי ביהמ"ד דהכא,
אודה לייעוצכם הדחוף.

בכל שנה, אני חולם בשבוע הספר על רכישת 'אוצר החכמה'. המחיר לא זול, אבל בהזדמנות של ההנחה השנתית אני מנסה כל פעם לארגן קבוצת רכישה וכדו'.
תמיד לקראת סוף חודש הספר אני מתייאש ומסתמך על המכירה של השנה הבאה, ובינתיים שורד את השנה: נעזר פה ושם בחברים בשביל דברים דחופים, ומוותר בדברים פחות דחופים.

בשבועות האחרונים פורסם שהשנה יש מחיר הנחה מיוחד ש"לא היה ולא יהיה" וכו' וכו'.
היות שגם השנה אני כ-מ-ע-ט מאורגן עם הסכום, ועוד ראיתי שפרסמו שהם מאריכים מעט את המבצע, למרות שרשמית הוא הסתיים - על כן אבקש עזרתכם בתיעוד ההיסטוריה: האם אכן השנה מדובר במחיר חריג, או שמא זה משהו פרסומי.

במובן מסוים, נמאס לי לבקש טובות מחברים או לקנות כרטיסיות למקוון, ובאיזשהו מקום אני יודע שבסוף אקנה. אז אם באמת המחיר מיוחד, יש מצב שאתארגן בכח לרכישה במסגרת המבצע הזה.
אנא ואנא תשובות מוסמכות יותר מ"ראיתי בפרסומת", זה ממש למעשה, ואם אחליט שכן אני מעדיף לעשות את זה כמה שיותר מהר.

בן מיכאל

Re: מבצע 50% חודש הספר - האם אכן לא יהיה?

הודעהעל ידי בן מיכאל » ג' יולי 02, 2019 11:30 am

מסתבר שכך, כמובן שלעולם לא ניתן לדעת.

חד ברנש

הודעהעל ידי חד ברנש » ג' יולי 02, 2019 11:52 am

שמעתי מאחורי הפרגוד, ואני מאוד מקווה שזה בסדר שאני מגלה סוד, שבמלאות מאה שנה לאוצר החכמה, הם ימכרו את התוכנה ב-90 אחוז הנחה.
עדיף לך להמתין עוד "כמה שנים", לא הרבה. משהו בסביבות כ-83 שנה. בינתיים תסתדר איכשהו, כמו שהסתדרת עד עכשיו. תבקש מחברים, בפורום וכו'. חבל לפספס כזה מבצע עתידי.

ארזי הלבנון

הודעהעל ידי ארזי הלבנון » ג' יולי 02, 2019 12:51 pm

חד ברנש כתב:שמעתי מאחורי הפרגוד, ואני מאוד מקווה שזה בסדר שאני מגלה סוד, שבמלאות מאה שנה לאוצר החכמה, הם ימכרו את התוכנה ב-90 אחוז הנחה.
עדיף לך להמתין עוד "כמה שנים", לא הרבה. משהו בסביבות כ-83 שנה. בינתיים תסתדר איכשהו, כמו שהסתדרת עד עכשיו. תבקש מחברים, בפורום וכו'. חבל לפספס כזה מבצע עתידי.

השאלה שלו מאד לגיטימית.
"לא היה ולא יהיה" - מילות שיווק ואכן יהיה שנה הבאה 50 אחוז, או שכפשוטו, וייתכן שיהיה במלאת שנים עגולות לאןצה"ח,אאך נראה שהוא מדבר על השנה שנתיים הקרובות.
שאלה תמימה וחסרת מאכעריות, אך אמיתית...

קלונימוס הזקן

הודעהעל ידי קלונימוס הזקן » ד' יולי 03, 2019 2:35 pm

כתב ומכתב כתב:אל חברי ביהמ"ד דהכא,
אודה לייעוצכם הדחוף.

בכל שנה, אני חולם בשבוע הספר על רכישת 'אוצר החכמה'.[/b]

אנא ואנא תשובות מוסמכות יותר מ"ראיתי בפרסומת", זה ממש למעשה, ואם אחליט שכן אני מעדיף לעשות את זה כמה שיותר מהר.

רחימאי, בוא קח עצה של איש קשיש.
לחלומות טובים לא עושים הטבת חלום. הולכים לממש. באמת חבל לך להשתקע בדמיונות רעים של "נעזר פה ושם בחברים בשביל דברים דחופים, ומוותר בדברים פחות דחופים". השיקול האמיתי בנושא הזה בכלל אינו נע על הקו שבין דחוף ללא דחוף: אם אתה לומד תורה ברצינות וגם משתמש במחשב, זו רק שאלה של in/off, קיים או לא קיים. אין לי מילים כדי להמחיש את הטענה שלי. אולי במילים רחוביות: בוא לשחק במגרש של הגדולים. ויפה שעה אחת קודם, זה מעלה את הלימוד שלך לליגה אחרת, אתה מתחיל את העיון בנושא שלפניך אחרי מה שכבר נאמר. הרי שולחן והרי בשר והרי סכין.

לגוף שאלתך: בדקתי עבור קרוב משפחתי, נאמר לי מפי גורם מוסמך, הכי מוסמך, שהמבצע הזה חריג, הוא נעשה לכבוד מעבר קו ה-100,000 ולא יחזור על עצמו בטווח הנראה לעין. כלומר: כמה שהדבר תלוי בידי מקבלי ההחלטות כעת, לא יחזור מבצע כזה.

פרנקל תאומים

הודעהעל ידי פרנקל תאומים » ד' יולי 03, 2019 3:03 pm

קלונימוס הזקן כתב:
כתב ומכתב כתב:אל חברי ביהמ"ד דהכא,
אודה לייעוצכם הדחוף.

בכל שנה, אני חולם בשבוע הספר על רכישת 'אוצר החכמה'.[/b]

רחימאי, בוא קח עצה של איש קשיש.
לחלומות טובים לא עושים הטבת חלום. הולכים לממש. באמת חבל לך להשתקע בדמיונות רעים של "נעזר פה ושם בחברים בשביל דברים דחופים, ומוותר בדברים פחות דחופים". השיקול האמיתי בנושא הזה בכלל אינו נע על הקו שבין דחוף ללא דחוף: אם אתה לומד תורה ברצינות וגם משתמש במחשב, זו רק שאלה של in/off, קיים או לא קיים. אין לי מילים כדי להמחיש את הטענה שלי. אולי במילים רחוביות: בוא לשחק במגרש של הגדולים. ויפה שעה אחת קודם, זה מעלה את הלימוד שלך לליגה אחרת, אתה מתחיל את העיון בנושא שלפניך אחרי מה שכבר נאמר. הרי שולחן והרי בשר והרי סכין.

לגוף שאלתך: בדקתי עבור קרוב משפחתי, נאמר לי מפי גורם מוסמך, הכי מוסמך, שהמבצע הזה חריג, הוא נעשה לכבוד מעבר קו ה-100,000 ולא יחזור על עצמו בטווח הנראה לעין. כלומר: כמה שהדבר תלוי בידי מקבלי ההחלטות כעת, לא יחזור מבצע כזה.

יש''כ ותשוח''ח למוה''ר ר' קלונימוס קשישא על דבריו, אשר טעם זקנים להם וניחוח של יין ישן ומשומר נודף מהם.
יש לציין כי העברית של מעכ''ת עדכנית למדי ביחס לגילו המתקדם...

סגי נהור

הודעהעל ידי סגי נהור » ד' יולי 03, 2019 3:13 pm

האם המחיר חריג גם בהשוואה לקבוצות הרכישה?

סמל אישי של המשתמש
כתב ומכתב

הודעהעל ידי כתב ומכתב » ד' יולי 03, 2019 5:55 pm

סגי נהור כתב:האם המחיר חריג גם בהשוואה לקבוצות הרכישה?

יישר כח לכל המגיבים והמייעצים, הן בפורום והן בפרטי.
ב"ה, בעוד כמה שעות אחזיק בין אצבעותיי כונן קשיח של "אוצר החכמה", ובכך אני מקווה שעניתי גם ל"סגי נהור" - המחיר חריג ביחס לקבוצות שהגיעו עד מקסימום 40% הנחה, ועד כמה שביררתי ונודע לי, זה כנראה לא ישוב על עצמו לאור שדרוג הרמה והחוויה של התוכנה במצבה כיום.

קלונימוס הזקן

הודעהעל ידי קלונימוס הזקן » ד' יולי 03, 2019 6:18 pm

תתחדש. אני מבין שלא הספקתי כבר להשפיע עליך, והפסדתי מי שיברך אותי פעמיים בכל יום בסוף תפילת ר' נחוניא בן הקנה. לא נורא, נקווה שיבואו אחרים ויברכוני.

קלונימוס הזקן

הודעהעל ידי קלונימוס הזקן » ד' יולי 03, 2019 6:20 pm

סגי נהור כתב:האם המחיר חריג גם בהשוואה לקבוצות הרכישה?

לגמרי, לפי מה שאני זוכר. כלומר לא זכור לי שקבוצה כלשהי הציעה הנחה של 50% אי פעם. אבל פה כבר יכול להיות שזכרוני בגד בי. על כל פנים לגבי מה שהיה: "מאי דהוה הוה" ולגבי מה שיהיה בשנת היובל (או יובל המאה) לאוצר החכמה: "הלכתא למשיחא".

בן מיכאל

הודעהעל ידי בן מיכאל » ד' יולי 03, 2019 6:40 pm

המבצע לא כולל את חבילות התוספת, אכן?

סמל אישי של המשתמש
כתב ומכתב

הודעהעל ידי כתב ומכתב » ד' יולי 03, 2019 10:01 pm

קלונימוס הזקן כתב:תתחדש. אני מבין שלא הספקתי כבר להשפיע עליך, והפסדתי מי שיברך אותי פעמיים בכל יום בסוף תפילת ר' נחוניא בן הקנה. לא נורא, נקווה שיבואו אחרים ויברכוני.

במחכ"ת, דבריך היו ה"מכה בפטיש", משום סברתם הפשוטה.
אכן היטבת להגדיר את ההבדל בין הפעמים שאני מתארח בתוכנה של חבר, אחרי שוטטות של 5 שעות באוצרי הספרים, לבין שימוש ראשוני היישר בתוכנה.
ברכות יחולו ל ראשך, תזכה לזַכוֹת.

אם בתפילת רנב"ה עסקינן - אולי כדאי שבחלון פתיחת התוכנה תופיע התפילה לפני הלימוד (לפי בחירה), כפי המצוי בגמרות... וכן על זה הדרך...

חזור אל “מטפחת ספרים ועיטור סופרים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 288 אורחים