מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

ישועות יעקב על הש"ס מועד א

דווחו לנו על דפים חסרים או בלתי קריאים, ספרים שלא נפתחים, נשמח לתקן ולשפר!
שמואל בן שחר

ישועות יעקב על הש"ס מועד א

הודעהעל ידי שמואל בן שחר » א' פברואר 26, 2017 4:04 am

בספר ישועות יעקב על הש"ס מועד ח"א, הקובץ ריק!

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

Re: ישועות יעקב על הש"ס מועד א

הודעהעל ידי צוות האוצר » א' פברואר 26, 2017 11:13 am

לכאורה הבעיה היא אישית אצל כב'.
בדקנו וזה לא קיים בדיסק אחר או במקוון [אפ' אין איזו הערה שהספר תוקן/טופל אי פעם]
כדאי לפנות ישירות תמיכה.

שמואל בן שחר

הודעהעל ידי שמואל בן שחר » ב' פברואר 27, 2017 10:32 pm

אני מתפלא עליכם.
אני מדבר על קובץ מספר 174687
בדקתי גם בגירסה 14 וגם ב-15 וגם במקוון, והקובץ מכיל רק 4 עמודים, 3 מתוכם ריקים ואחד משבת דף ע"ה.

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

הודעהעל ידי צוות האוצר » ב' פברואר 27, 2017 11:28 pm

מדובר על הספר הזה? או שלא לזה כוונתך?
בעת כתיבת התגובה הראשונה - שבדקתי במקוון - הספר היה תקין.
משום מה כעת, במקוון, הצדק עם כב', אכן צריך לבדוק הענין.
בכל אופן בדיסק כמו שעיניך רואות זה תקין.
קבצים מצורפים
ישועות יעקב דיסק.jpg
ישועות יעקב דיסק.jpg (284.74 KiB) נצפה 6107 פעמים

שמואל בן שחר

הודעהעל ידי שמואל בן שחר » ב' פברואר 27, 2017 11:41 pm

לכאורה הוא אותו ספר, אבל איך אתה מסביר את התמונות שאצרף אני?
קבצים מצורפים
ישועות יעקב - האוצר המקוון.png
ישועות יעקב - האוצר המקוון.png (83.92 KiB) נצפה 6103 פעמים
ישועות יעקב - בגירסה 14.png
ישועות יעקב - בגירסה 14.png (62.28 KiB) נצפה 6103 פעמים

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

הודעהעל ידי צוות האוצר » ב' פברואר 27, 2017 11:59 pm

לגבי המקוון - כתבתי מפורש -עיין.
ואת הבעיה בדיסק של כב', ג"כ כתבתי בתחילה, שאין לי איך להסביר אלא רק בתמיכה אישית.
בשעה כזאת, הדבר היחיד שאני יכול לנסות לעזור לכב' זה עם הקובץ המצורף.
הורד אותו, שנה את הסיומת לOCD מדוייק, שים אותו בתיקיית ZIP [במקום הישן] והפעל את התוכנה מחדש.
קבצים מצורפים
174687.rar
(9.42 MiB) הורד 260 פעמים

שמואל בן שחר

הודעהעל ידי שמואל בן שחר » ג' פברואר 28, 2017 7:20 am

תודה.
כפי שציינתי בדקתי את זה גם בדיסק גירסה 15, שאינו בהשג ידי כרגע בשביל לצרף תמונה.
כנראה שהבעיה לא רק בדיסק שלי.
מ"מ העיקר שהספר יתוקן בע"ה.

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

הודעהעל ידי צוות האוצר » ג' פברואר 28, 2017 10:01 am

אז רק שנבין את המצב:
הקובץ שצרפתי, לא פתר לך את הבעיה, או שאתה דואג שיתוקן לכלל הציבור?

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

הודעהעל ידי צוות האוצר » ג' פברואר 28, 2017 10:52 am

הספר במקוון - תוקן.
הקובץ שצרפתי תקין ואמור לפתור את הבעיה, נא לעדכן.

הים הגדול

הודעהעל ידי הים הגדול » ג' פברואר 28, 2017 4:47 pm

מענין.
אני מחזיק בגירסה 13 (אני כבר אינני משדרג את התוכנה, בעיקר בעקבות התנהלות הצוות/המתכנת מול הערות שהערתי בעבר בפורום הזה, שאינה ראויה אפילו לביקורת).
אצלי הקובץ תקין, ואצל חברים ששדרגו לגירסה 14/15 הקובץ לא תקין.
כנראה חלק מן השירות של אוצר החכמה.

שמואל בן שחר

הודעהעל ידי שמואל בן שחר » ג' פברואר 28, 2017 9:05 pm

כן. הקובץ ששלחתם לי פתר את הבעיה הנקודתית שלי. תודה רבה.
חשבתי שלדאוג לכלל הציבור זה דבר טוב, אצלכם לא?

רק כדי להשלים את הדברים אני מצרף כאן צילום מסך מגירסה 15 של מישהו אחר, הבעיה גם שם, ומצורפת גם הודעת השגיאה המופיעה כשמנסים לפתוח את הספר.
מההודעה שלפני אני מבין שבגירסה 13 הספר היה תקין? אז מה קרה אח"כ? ולמה אתם חושבים שהבעיה היא דוקא אצלי?
קבצים מצורפים
Capture1.PNG
Capture1.PNG (54.69 KiB) נצפה 6047 פעמים
Capture.PNG
Capture.PNG (109 KiB) נצפה 6047 פעמים

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

הודעהעל ידי צוות האוצר » ד' מרץ 01, 2017 10:01 am

בודאי שאנו דואגים לכלל הציבור, אבל טכנית, התמקדתי בשאלה אם אצלך הבעיה נפתרה.
קצת קשה להסביר מה בדיוק ארע, בתחילה חשבנו שהבעיה אכן אצלך, אבל זאת נוכל לספר לך שאחרי בדיקה שערכנו אצל מס' תוכנות של 15 [של משתמשים] היה מישהו שגם אצלו הספר היה פגום ואצל אחר היה תקין.
ב"ה טיפלנו בבעיה במקוון וגם בדיסק.
בהצלחה.

שמואל בן שחר

הודעהעל ידי שמואל בן שחר » ד' מרץ 01, 2017 1:03 pm

תודה על הכל

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ד' מרץ 01, 2017 1:15 pm

הים הגדול כתב:מענין.
אני מחזיק בגירסה 13 (אני כבר אינני משדרג את התוכנה, בעיקר בעקבות התנהלות הצוות/המתכנת מול הערות שהערתי בעבר בפורום הזה, שאינה ראויה אפילו לביקורת).
אצלי הקובץ תקין, ואצל חברים ששדרגו לגירסה 14/15 הקובץ לא תקין.
כנראה חלק מן השירות של אוצר החכמה.

בהתאם לבקשתך, ובניגוד להערכות הצוות אצלנו השקענו הרבה מאד זמן בפיתוח שטענת שיש לו ביקוש גדול, והתברר שאינו מעניין כמעט אף אחד. וחבל על הזמן שהשקענו.

אני מניח שתטען שאם היה כך וכך כולם היו רוצים את זה והסיבה שאין ביקוש היא כי זה לא כך וכך. אני לא אכנס איתך לויכוח על כך למעשה העובדות הן כפי שכתבתי.

הים הגדול

הודעהעל ידי הים הגדול » ד' מרץ 01, 2017 4:07 pm

לא זאת הנקודה, על אף שלעניות דעתי, אם תעשה סקר בין כלל הלקוחות, תמצא שלרוב הלקוחות יש משמעות רבה לגלילה חלקה.
הנקודה היא ההתעלמות המוחלטת מנושא שלקוח מעיר עליו, גם בפרטים הקטנים, כאלה שאפשר לסדר בלחיצת כפתור.
התלוננתי, לדוגמא, שבתצוגה מרובת עמודים הספר נפתח בעמוד הראשון, ולא בעמוד בו הוא פתוח בתצוגה המקדימה.
כמה השקעה צריך כדי לתקן דבר כזה?
הצעתי, לדוגמא, שבתצוגה מרובת עמודים, העמוד שבו בחר המשתמש יוצג תמיד בצד ימין. כמה השקעה צריך בשביל זה?
מלבד זאת, אילו כתבת לי שהדבר מצריך השקעה, ניחא. אתה הוא המתכנת, ואתה יודע מה דורש השקעה ומה לא.
הבעיה היא שגם להגיב ללקוח שמעיר, זאת כנראה השקעה גדולה מדי אצלכם.

שברי לוחות

הודעהעל ידי שברי לוחות » ד' מרץ 01, 2017 4:41 pm

צוות האוצר כתב:לגבי המקוון - כתבתי מפורש -עיין.
ואת הבעיה בדיסק של כב', ג"כ כתבתי בתחילה, שאין לי איך להסביר אלא רק בתמיכה אישית.
בשעה כזאת, הדבר היחיד שאני יכול לנסות לעזור לכב' זה עם הקובץ המצורף.
הורד אותו, שנה את הסיומת לOCD מדוייק, שים אותו בתיקיית ZIP [במקום הישן] והפעל את התוכנה מחדש.

אפשר הסבר מפורט יותר, כי ניסיתי לעשות מה שכתוב כאן ולא עזר לי, כנראה שלא הבנתי נכון מה בדיוק צריך לעשות

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

הודעהעל ידי צוות האוצר » ד' מרץ 01, 2017 5:04 pm

צריך להוריד את הקובץ מאשכול זה.
לכל שם קובץ יש סיומת, במקרה כאן זה: 174687 - שם הקובץ, סיומת: rar.
יש לשנות ולתת שם לקובץ: 174687 אח"כ בצמוד ללא רווחים ocd.
בתוך הדיסק של האוצר יש תיקיית ZIP, יש להכניס אותו לשם במקום הקיים
לסגור את התוכנה ולהפעיל מחדש.

שברי לוחות

הודעהעל ידי שברי לוחות » ד' מרץ 01, 2017 6:03 pm

אני משנה את השם אבל הוא נשאר בתבנית ZIP
זאת אומרת שרשום עליו שהסיומת הוא OCD
אבל הוא עדיין קובץ ZIP
איך אני יכול לשנות את זה?

הים הגדול

הודעהעל ידי הים הגדול » ד' מרץ 01, 2017 7:44 pm

אני אעזור לך.
קודם כל, כנראה לא שינית את הסיומת, אלא הוספת סיומת משלך לפני הסיומת האמיתית, שהיא קובעת את סוג הקובץ.
בכל אופן, העליתי בשבילך מן הגירסה שלי את הקובץ, דחוס בקובץ rar אמיתי, מצורף להודעה זאת.
תחלץ אותו לתוך התיקיה zip בדיסק הקשיח של אוצר החכמה.
קבצים מצורפים
174687.rar
(9.42 MiB) הורד 133 פעמים

שברי לוחות

הודעהעל ידי שברי לוחות » ד' מרץ 01, 2017 7:56 pm

תודה רבה~!

הים הגדול

הודעהעל ידי הים הגדול » ה' מרץ 02, 2017 1:07 am

אוצר החכמה כתב:בהתאם לבקשתך, ובניגוד להערכות הצוות אצלנו השקענו הרבה מאד זמן בפיתוח שטענת שיש לו ביקוש גדול, והתברר שאינו מעניין כמעט אף אחד. וחבל על הזמן שהשקענו.

אני מניח שתטען שאם היה כך וכך כולם היו רוצים את זה והסיבה שאין ביקוש היא כי זה לא כך וכך. אני לא אכנס איתך לויכוח על כך למעשה העובדות הן כפי שכתבתי.

בנוסף לדברים שכתבתי כבר לעיל, אני אוסיף שאלה פשוטה, שתצטרך לשאול את עצמך.
האם אתה משתמש בתוכנה כמו Acrobat/Sumatra/Foxit/PDF-XChange/Nitro וכד'?
האם אתה מעדיף להשתמש בגלילה, או שאתה מעדיף לקפוץ מסוף העמוד הקודם לתחילת העמוד הבא?
האם רוב המשתמשים בתוכנות הנ"ל מעדיפים להשתמש בגלילה?
האם כן הוא באוצר החכמה? ואם לא, מה נשתנה אוצר החכמה?...
ודי למבין.

אולי אין לזה ביקוש כתכונה נוספת, מפני שזאת אינה תכונה נוספת. זה הבסיס. אבל חבל גם לי להכנס לויכוח איתך.

פלתי

הודעהעל ידי פלתי » ה' מרץ 02, 2017 7:58 pm

הים הגדול כתב:
אוצר החכמה כתב:בהתאם לבקשתך, ובניגוד להערכות הצוות אצלנו השקענו הרבה מאד זמן בפיתוח שטענת שיש לו ביקוש גדול, והתברר שאינו מעניין כמעט אף אחד. וחבל על הזמן שהשקענו.

בנוסף לדברים שכתבתי כבר לעיל, אני אוסיף שאלה פשוטה, שתצטרך לשאול את עצמך.
האם אתה משתמש בתוכנה כמו Acrobat/Sumatra/Foxit/PDF-XChange/Nitro וכד'?
האם אתה מעדיף להשתמש בגלילה, או שאתה מעדיף לקפוץ מסוף העמוד הקודם לתחילת העמוד הבא?
האם רוב המשתמשים בתוכנות הנ"ל מעדיפים להשתמש בגלילה?
האם כן הוא באוצר החכמה? ואם לא, מה נשתנה אוצר החכמה?...
ודי למבין.

אולי אין לזה ביקוש כתכונה נוספת, מפני שזאת אינה תכונה נוספת. זה הבסיס. אבל חבל גם לי להכנס לויכוח איתך.

אני לא מבין, הרי יש לך אפשרות לגלול בתצוגה המקדימה. לשם מה אתה בכלל צריך לפתוח ספר. לדעתי כל ענין פתיחת ספר מיותר לחלוטין. מה הוא מוסיף, ולשם מה צריך להוסיף לו תכונות מיותרות?
לשאלתך לגבי פידיאף? אני חושב שאתה טועה באבחנה. הרי גם באוצר החכמה אתה יכול לגלול את הדף. כל ההבדל בינו לבין אקרובט הוא שברגע שאתה מגיע לסוף העמוד אזי מופיע לך בבת אחת כל העמוד החדש.
אני חושב שאוצר החכמה עשו בשכל רב את הענין הזה. כי זה פותר בעיה שמעצבנת מאד באקרובט. הבעיה היא שהרבה פעמים אתה רוצה לגלול כמה עמודים קדימה, ואתה מתחיל לגלול את גלגלת העכבר גלול וגלול, עד שבסוף אתה מגיע לדף הרצוי עם אצבעות שבורות. והיה עדיף שעי כל לחיצה יעבור כל העמוד.
אני יודע שיש כאן כמה דברים שלא הבהרתי מספיק, אבל בקיצור. אני אחד מאלו שלא אוהבים את האופציה הזו, וזה שהאופציה הזו נמצאת באקרובט אין זה אומר שום דבר.
ובאמת מעניין מאד מה דעת המשתמשים, כמה משתמשים משתמשים בכלל באפשרות של פתיחת ספר ואינם מסתפקים בתצוגה המקדימה. וכמה מאותם אלו מעדיפים את השיטה הקיימת ולא תצוגת מרובה עמודים.

שמואל בן שחר

הודעהעל ידי שמואל בן שחר » ו' מרץ 03, 2017 4:06 pm

למרות שלא על של עתה באתי, עלי להעיר.
לא זכיתי להבין את דברי פלתי.
למה לפתוח את הספר לתצוגה מלאה? שאלה מוזרה. כי אני משתמש במחשב נייד, והאותיות לפעמים קטנות מדי, ועוד כהנה סיבות. כמו"כ אם רוצים להדפיס משהו, חייבים לפתוח תצוגה מלאה.
למעשה לי כמשתמש יוצא לפתוח בכחמישים אחוז מהמקרים לפחות את הספר לתצוגה מלאה, כשאני רוצה ללמוד ענין שלם, ולא רק לראות לרגע שורה אחת או תוצאת חיפוש.
אני לא משתמש בתצוגה מרובת עמודים למרות הגלילה הנוחה יותר, בגלל חסרון פונקציות אחרות הפועלות בתצוגה המלאה הרגילה בלוח המקשים (ולא באייקונים), כמו הגדלת העמוד לגודל מלא בלחיצה כפולה על העמוד עצמו, מעבר מעמוד לעמוד ע"י חיצי קדימה אחורה. העתקת תמונה וטקסט. ואולי עוד פונקציות שאני כבר לא זוכר מאז שנסיתי.
כמו"כ בתצוגה של שני עמודים, אין אפשרות לעבור לעמודים הבאים ע"י לחיצה על חיצי קדימה אחורה, שלא כמו באקרובט. גם לחיצה על החץ קדימה באייקונים, מעבירה שני עמודים קדימה, רק בכל לחיצה שניה לסירוגין.
לתצוגה מרובת העמודים לוקח גם זמן להטען מחדש בכל עמוד, וגם זה מפריע מאוד.
אני חושב שכל מי שרגיל להשתמש בתוכנות השונות יסכים שקריאת ספר בתצוגת PDF זורמת ונוחה הרבה יותר מאשר בתצוגה של אוצה"ח. איני כופר בטובתו של אוצה"ח על שלל מעלותיו המדהימות, אבל חבל שלא משלימים את העבודה.
ולגבי התעייפותו של הרב פלתי מגלילה מרובה - באקרובט למשל, למי שמתעייף מלגלול עד העמוד הרצוי, קפיצת העמוד לא תעזור הרבה (אלא א"כ משתמש בתצוגה לפי גובה העמוד), אבל למצב זה משתמשים בחיצים קדימה ואחורה המעבירים מעמוד לעמוד בבת אחת, ואילו כשקוראים ורוצים לעבור ברצף מעמוד לעמוד (כמו גם במסמך וורד) גוללים בגלגלת או בחיצים מעלה מטה. כמו"כ מי שלא אוהב את זה הרי יכול להחליף מאופציית גלילה לאופציית קפיצה.

בקיצור, אני לא מבין למה אי אפשר לתת את שתי האופציות בתצוגה המלאה הרגילה עם כל הפונקציות שלה (כנ"ל ועוד), בדיוק כמו באקרובט, מי שרוצה יקפוץ מעמוד לעמוד, ומי שרוצה יגלול ויקרא ברצף. ולמה בכלל היה צריך להכניס את אופציית הגלילה בצורת תצוגה אחרת לגמרי ולסרבל את העניינים.
נכון שהמשתמשים מסתדרים עם התצוגה הרגילה (וכנראה התעייפו מלנסות את מרובת העמודים), אבל זה לא אומר שאי אפשר לעשות את הדבר ליותר נוח וזורם, כמו שהוא זורם ב-PDF וכנ"ל
ובכל זאת, תודה רבה לאוצה"ח על כל הטובה.

פלתי

הודעהעל ידי פלתי » ו' מרץ 03, 2017 4:23 pm

בשביל להגדיל לא צריך לפתוח ספר אלא אפשר ללחוץ f11
בשביל להדפיס לא צריך מרובה עמודים.
ואני עדיין טוען שגם בתצוגה המקדימה היה ראוי ליתן אופציית דיפדוף כעין הספר הפתוח שהוא מאד נוח בעיני.

הים הגדול

הודעהעל ידי הים הגדול » ו' מרץ 03, 2017 4:45 pm

פלתי כתב:אני לא מבין, הרי יש לך אפשרות לגלול בתצוגה המקדימה. לשם מה אתה בכלל צריך לפתוח ספר. לדעתי כל ענין פתיחת ספר מיותר לחלוטין. מה הוא מוסיף, ולשם מה צריך להוסיף לו תכונות מיותרות?

ראה, אם ברצוני להדפיס כמה עמודים לדוגמא, אינני יכול לעשות את זה בתצוגה המקדימה. תסכים איתי שלא נוח לעבור מתוכנה לתוכנה לפי הצורך העולה מן העיון בספר.
אם יש לי מסך רחב וברצוני לראות שני עמודים זה לצד זה, כמו בספר האמיתי, אין לי אפשרות כזאת בתצוגה המקדימה.

פלתי כתב:לשאלתך לגבי פידיאף? אני חושב שאתה טועה באבחנה. הרי גם באוצר החכמה אתה יכול לגלול את הדף. כל ההבדל בינו לבין אקרובט הוא שברגע שאתה מגיע לסוף העמוד אזי מופיע לך בבת אחת כל העמוד החדש.

טעית. בתוכנת אקרובט ואחיותיה, אני יכול לבחור את התצוגה הנוחה לי. עם גלילה וללא גלילה. עמוד בודד או שניים. תוכנה שנועדה להציג ספר, תתן למשתמש לבחור לבד את האפשרות הכי נוחה לו.
אמת הוא שישנן כיום אפשרויות תצוגה רחבות בפתיחת הספר באוצר החכמה, אבל השימוש בהן איננו חלק דיו.
כל נסיון שניסיתי להעיר לאוצר החכמה לשפר משהו בתחום הזה, גם אם מדובר בפרט קטן, נתקל באוזן אטומה.
ראה כאן:
viewtopic.php?f=11&t=22990

פלתי כתב:אני חושב שאוצר החכמה עשו בשכל רב את הענין הזה. כי זה פותר בעיה שמעצבנת מאד באקרובט. הבעיה היא שהרבה פעמים אתה רוצה לגלול כמה עמודים קדימה, ואתה מתחיל לגלול את גלגלת העכבר גלול וגלול, עד שבסוף אתה מגיע לדף הרצוי עם אצבעות שבורות. והיה עדיף שעי כל לחיצה יעבור כל העמוד.

???
אתה משתמש לפעמים באקרובט? התגובה שלך משונה מאד. מי מכריח אותך לגלול ולא להעביר את העמודים? ואם תצוגה גלילה לא נוחה לך, למה אתה משתמש בה?
בכל אופן, חברים שדיברתי איתם על הנושא, הסכימו איתי שאוצר החכמה איננה 'חלקה' מבחינת נוחות התצוגה, שהיא היא אשר לשמה נועדה אוצר החכמה...

פלתי כתב:בשביל להגדיל לא צריך לפתוח ספר אלא אפשר ללחוץ f11
בשביל להדפיס לא צריך מרובה עמודים.
ואני עדיין טוען שגם בתצוגה המקדימה היה ראוי ליתן אופציית דיפדוף כעין הספר הפתוח שהוא מאד נוח בעיני.

אני רוצה להבין:
אתה מציע לפתוח ספר בתצוגה המקדימה, ואז לפתוח בתצוגה מרובת עמודים (ולדפדף שוב עד העמוד בו אני אוחז, כי המתכנת מתעקש שתצוגה מרובת עמודים תפתח תמיד בעמוד הראשון) כדי לצפות בשני עמודים זה לצד זה, ואז לעבור לתצוגה רגילה כדי להדפיס?
מה יש להוסיף, נוח מאד...

פלתי

הודעהעל ידי פלתי » ש' מרץ 04, 2017 11:06 pm

בחלק מהדברים אתה צודק. בחלקם לא. ובחלקם לא הבנת כוונתי. קשה עלי מלאכת הכתיבה לכן נשאיר את זה כך.

הים הגדול

הודעהעל ידי הים הגדול » א' מרץ 05, 2017 12:31 pm

אני ביקשתי להחליק דברים (בפרט דברים שכבר השקיעו בהם...), לא ביקשתי לגרוע שום דבר.
אכן, לקחתי לדוגמא תוכנות שנועדו להציג קבצי PDF או DJVU וכד', תוכנות אשר גם בגירסה החינמית שלהן, מאפשרות לכל אחד לצפות בספר באופן הנוח לו, ובאופן חלק.
לתוכנות הללו יש מיליוני משתמשים ברחבי העולם, ואיכות ומהירות תצוגת הספר עומדת בראש סדר העדיפויות של כל המתכנתים של כל התוכנות האלה.
זאת נקודה אחת.
עוד נקודה, פניתי בעבר למתכנתים שונים (בתחומים אחרים), להעיר על הטעון תיקון או שיפור, ואני יכול להעלות את ההתכתבויות האלה לכאן (באנגלית), ותתרשם בעצמך מן ההבדל התהומי ביחס לפניות, וברצון לשפר.
מעולם לא מצאתי את עצמי 'מתמודד' מול המתכנת, וזאת בתוכנות שעלותן אפסית ביחס לעלות של תוכנת אוצר החכמה.
בתוכנות אחרות, למתכנת אין 'השקפה' שהמשתמש צריך להתאים את עצמו אליה. התוכנה היא המותאמת לנוחותו של המשתמש.

דמשק

הודעהעל ידי דמשק » ב' מרץ 06, 2017 9:05 am

גם לי היה חסר ספר זה ונעזרתי על ידכם, יישר כחכם

חזור אל “אוצר החכמה - תיקונים והערות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים