מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

לתקוני שדרתיך!

פורום זה מיועד במיוחד למשתמשי האתר
http://www.otzar.org/otzar.asp
ליטוואק פון בודאפעסט

לתקוני שדרתיך!

הודעהעל ידי ליטוואק פון בודאפעסט » ו' מאי 20, 2022 1:06 am

הגירסא החדשה של אוצה"ח יש בה הרבה מעלות, אבל החסרונות עולות על המעלות עד שמקשים על השימוש שהוא כמעט בלתי שווה כל העסק

עד העדכון, הייתי מתחבר דרך מוסד, ולפעמים היה העומס יותר מדי, ולא הייתי יכול להתחבר. אבל כאשר הייתי יכול להתחבר, הייתי יכול להשאר מחובר כמו שרציתי, ואם חיפשתי משהו בבקר, ועזבתי את ביתי, כאשר חזרתי היתה המסך כמו שהיתה לפני כן.
עכשיו, המחשב מתנתקת באופן אוטומטי אחרי כמה דקות של אי שימוש.

נו נו, לא נורא. אמנם כאשר מתנתקים אין שום צורך למחוק את המסך כליל. אפשר להשאיר את זה על המסך, אלא שמעתה אינך מחובר ואתה כמו אורח. לא כן הדברים, כי כאשר מתנתקים מוחקים את המסך כליל, והמחשב מודיע אותך, באופן שעושה לך טובה מרובה, שהתנתקת, במקרה שלא שמת לב. עכשיו עלי לחפש עוד פעם את מה שהיה לי, ואין זמני פנוי לזה.
בנוסף לזה, שהגירסא התחיל להאט באופן נורא, וכאשר אני מנסה לפתוח ספר מסויים, זה יכול לקחת כמה וכמה דקות ארוכות. מה אני עושה? פונה למסך השני ועושה מה שעלי לעשות שמה עד שהמחשב מחליט להעלות את הספר על המסך.
נו נו, אבל עם הבעיא הראשונה, אתה חייב לכוון את השעה בדיוק, כמו בלעם הרשע - וכולנו יודעים מה היה סופו. אם הקדמת יותר מדי, המסך הוא לבן. אם איחרת מדי, עוד פעם מסך לבן.

בקיצור, 'תיקנו' שם משהו, וההפסד הוא הרבה יותר מהתיקון.

בבקשה עכ"פ תנו לנו האופציה לחזור להגירסא הקודמת גירסא 18

תודה רבה.

חזור אל “אוצר החכמה ברשת - האתר”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים