מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

הוספת רשימת "מאגר פעיל"

יש לכם הצעות לשימוש יעיל יותר? חיפוש מוצלח יותר? חלקו זאת עם כולנו
שפי

הוספת רשימת "מאגר פעיל"

הודעהעל ידי שפי » ג' דצמבר 21, 2010 12:09 pm

אין אפשרות בתוכנה להוסיף רשימות של מאגרים פעילים.
אני מציע להפוך את זה שיהיה מאד פעיל. כלומר: א. שאפשר יהיה להוסיף רשימות חדשות ולמחוק קיימות.
ב. שיהיה אפשרות להעביר רשימה כזו במייל ודרך הפורום.
ואז מי שעבד על סוגיא מסוימת ואסף ספרים הדנים בנושא יוכל לפרסם את רשימת הספרים המתאימה
למשל: רשימה ספרים הדנים על חשמל בשבת. רשימה של ראשי ישיבות על מסכת קידושין. ספרי ווארטים לפרשת ויקהל וכו'.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

Re: הוספת רשימת "מאגר פעיל"

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ג' דצמבר 21, 2010 3:00 pm

ניתן להוסיף רשומות למאגר הפעיל על ידי בחירת מספר ספרים, לחיצה ימינית ובחירה אוצר שלי.
יש גם אפשרות להוריד רשומה על ידי לחיצה ימנית מאגר פעיל, לחיצה ימנית על המאגר המבוקש ומחיקה.
הקבצים של המאגר הפעיל נמצאים בתיקית אוצר החכמה בתוך תיקית משנה MYOTZAR וניתן לשולחם לכל משתמש במייל.

שפי

הודעהעל ידי שפי » ה' דצמבר 23, 2010 11:17 am

אוצר החכמה כתב:ניתן להוסיף רשומות למאגר הפעיל על ידי בחירת מספר ספרים, לחיצה ימינית ובחירה אוצר שלי.
יש גם אפשרות להוריד רשומה על ידי לחיצה ימנית מאגר פעיל, לחיצה ימנית על המאגר המבוקש ומחיקה.
הקבצים של המאגר הפעיל נמצאים בתיקית אוצר החכמה בתוך תיקית משנה MYOTZAR וניתן לשולחם לכל משתמש במייל.

אבל אין אפשרות לפתוח מאגר חדש וזה עיקר התועלת[רק בצורה מתוחכמת בהוספת מסמך חדש בתקיה שהזכרת ובאותו פורמט].

יאיר

הודעהעל ידי יאיר » ה' דצמבר 23, 2010 11:25 am

שפי כתב:
אוצר החכמה כתב:ניתן להוסיף רשומות למאגר הפעיל על ידי בחירת מספר ספרים, לחיצה ימינית ובחירה אוצר שלי.

אבל אין אפשרות לפתוח מאגר חדש וזה עיקר התועלת[רק בצורה מתוחכמת בהוספת מסמך חדש בתקיה שהזכרת ובאותו פורמט].

מחילה אבל אני לא מבין..יש אפשרות כזאת ע"י בחירת ספרים,קליק ימני והוספה לאוצר שלי (שם אפשר לבחור שם למאגר) כמו שהזכיר "אוצר החכמה"...

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ה' דצמבר 23, 2010 11:46 am

יאיר כתב:
שפי כתב:

מחילה אבל אני לא מבין..יש אפשרות כזאת ע"י בחירת ספרים,קליק ימני והוספה לאוצר שלי (שם אפשר לבחור שם למאגר) כמו שהזכיר "אוצר החכמה"...

נכון מאד!!!

שפי

הודעהעל ידי שפי » ג' ינואר 11, 2011 12:10 pm

הבנתי "הדרנא בי"

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ג' ינואר 11, 2011 5:43 pm

יש לציין כי בגירסה 9 יש ליצירת מאגר עוד תועלת נוספת
והיא שחיפוש יתבצע רק במאגר הזה גם כשרשימת הספרים היא הרשימה המלאה.

חזור אל “אוצר החכמה - הצעות ליעול ושיפור השימוש בתוכנה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים