מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

טאבים במסך חיפוש

יש לכם הצעות לשימוש יעיל יותר? חיפוש מוצלח יותר? חלקו זאת עם כולנו
הלוואי

טאבים במסך חיפוש

הודעהעל ידי הלוואי » ד' מאי 05, 2010 9:52 pm

למה אין?

אם אני עושה שני חיפושים ורוצה לעבור מאחד לשני, צריך לחזור למסף הראשי, למה לא לאפשר טאבים בדף החיפוש?

דבר נוסף, אולי כדאי לאפשר לכל מי שמפענח טקסט ומתקן אותו, לשלוח אוטומטית באמצעות כפתור את הנוסח המתוקן, כדי שהמחפשים הבאים יקבלו נוסח מתוקן יותר.

עוד רעיון, כדאי בכל מקום לשים אופציה של דווח על שגיאה, כך במחי כפתור אפשר לדווח בכל עמוד משובש, או כל עמוד שלא עולה וכדומה.

נהנה מהאוצר

Re: טאבים במסך חיפוש

הודעהעל ידי נהנה מהאוצר » ה' מאי 06, 2010 12:47 am

ואם בענין טאבים עסקינן, למה בגירסא שמונה יש טאבים שמראים רק את החיפוש האחרון בתוכן הספרים, אבל אין הוא מציג את החיפוש האחרון בציונים וכד'

אורח

הודעהעל ידי אורח » ה' מאי 06, 2010 11:37 am

גם אני מצטרף להנ''ל אך יש הבדל אחד שבחיפוש זה לוקח זמן אך בחיפוש בציונים זה לוקח שניה אחת כך שאין בכך צורך כל כך גדול

אורח

הודעהעל ידי אורח » ב' מאי 10, 2010 9:14 pm

הערה חשובה מאוד שאקוה שתיענה:
אין ספק שהאפשרות לעבור בטאבים מחיפוש לחיפוש הוא דבר מבורך,דא עקא שעדיין יש הרבה מה לשפר,כי אם אני באמצע חיפוש הכולל מאות תוצאות והגעתי לספר ה200 ופתאום נצרך אני לעשות עוד חיפוש ,אז אחרי החיפוש החדש אם ארצה לחזור לחיפוש הקודם דרך הטאבים,הוא לא יחזיר אותי לאותו ספר שבו אחזתי כך שכרגע הפתרון המסרבל הוא לפתוח את התוכנה פעם נוספת ולערוך בחלונית החדשה את החיפוש החדש,או אפשרות אף יותר מסובכת לזכור איפה אחזתי...[הרי האוצר מייבש את כח הזכרון וכידוע]

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ב' מאי 10, 2010 9:44 pm

הערה חשובה:
במילים אחרות רצונך שהטאב יכלול גם את המיקום האחרון

נהנה מהאוצר

הודעהעל ידי נהנה מהאוצר » ג' מאי 11, 2010 12:21 am

נהנה מהאוצר כתב:ואם בענין טאבים עסקינן, למה בגירסא שמונה יש טאבים שמראים רק את החיפוש האחרון בתוכן הספרים, אבל אין הוא מציג את החיפוש האחרון בציונים וכד'

ןעןד דבר קטן שבגירסא 7 היה מסודר כל החיפושים תחת תיבת הכתיבה של החיפוש החדש, וגם זה נעלם, וחבל

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ד' מאי 12, 2010 9:12 pm

נהנה מהאוצר כתב:ןעןד דבר קטן שבגירסא 7 היה מסודר כל החיפושים תחת תיבת הכתיבה של החיפוש החדש, וגם זה נעלם, וחבל

השתמשת בזה ?

טענו שלא משתמשים בזה וזה רק מבלבל ולכן הורדנו

נהנה מהאוצר

הודעהעל ידי נהנה מהאוצר » ה' מאי 13, 2010 12:45 am

אני עדיין משתמש ונהנה מזה [יש לי גירסא 7]
כמו כן מדוע שכל חלונות הספרים הפתוחים באוצר החכמה לא יפתחו בצורת טאבים למעלה ויוכלו לעבור בקלות מספר לספר?

אורח

הודעהעל ידי אורח » ה' מאי 13, 2010 8:37 am

נהנה מהאוצר כתב:כמו כן מדוע שכל חלונות הספרים הפתוחים באוצר החכמה לא יפתחו בצורת טאבים למעלה ויוכלו לעבור בקלות מספר לספר?

היה מאד מאד מועיל

חזור אל “אוצר החכמה - הצעות ליעול ושיפור השימוש בתוכנה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 35 אורחים