מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

מבקש המלצות על מעמד איכותי

שיח עורכי ספרים והעוסקים במלאכת הקודש. שאלות, הצעות, עזרה בקריאת כת"י, פתרון וסיוע לבעיות טכניות הקשורות בהפעלת המחשב והתכנות הנלוות
נוריאל עזרא
שם מלא: נוריאל עזרא

Re: מבקש המלצות על מעמד איכותי

הודעהעל ידי נוריאל עזרא » ש' אוקטובר 31, 2020 11:52 pm

יואל שילה כתב:צר לי, זה לא אֶתִּי
בקלות אפשר לדעת מה השו"ת בחיפוש פשוט באוצה"ח
ואין לי רשות לפרסם את הלקוחות שלי
הדמיון גדול מאד בין הקבצים, פרט למה ששיניתי בכוונה גופנים בשער ובפתיחה ובכותרת העליונה, באישור הלקוח
אתם מוזמנים לשלוח לי קובץ קצר מעומד בתוכנת עימוד בפי די אף, עם הטקסט שלו בוורד - ואנסה לעשות את המיטב בס"ד [בתקוה שיש לי את הגופנים]

לא אטריח אותך, סה"כ עניין לראות את הדמיון.
נחייה בלי זה.
אגב,(למרות שאינני מבין בענייני אתיקה ומה אתי ומה לא) ייש"כ על העמידה האיתנה על עקרונותיך!

ישעיהו

Re: עימוד

הודעהעל ידי ישעיהו » ב' ינואר 11, 2021 9:50 am

אם עושים מירכוז שורה אחרונה בכל קטע, האם יש אפשרות שבמקומות שיוצא שהשורה האחרונה של הקטע היא כמו [או כמעט כמו] שורה רגילה (כלומר שיוצא שהשורה האחרונה של הקטע היא לא יותר קטנה מהשורות האחרונות, ששם בדיוק נגמר הקטע) ששם המחשב ירווח מעט או יצופף מעט את הרווחים שבכל הקטע. האם יש אפשרות לעשות כך ב"תג" באופן אוטומטי ?
(לי אין תג, אבל אני מעוניין לדעת אם אני יתן את זה למישהו שיש לו תג, האם הוא יוכל לעשות את זה)

תא חזי

Re: עימוד

הודעהעל ידי תא חזי » ב' ינואר 11, 2021 9:55 am

ישעיהו כתב:אם עושים מירכוז שורה אחרונה בכל קטע, האם יש אפשרות שבמקומות שיוצא שהשורה האחרונה של הקטע היא כמו [או כמעט כמו] שורה רגילה (כלומר שיוצא שהשורה האחרונה של הקטע היא לא יותר קטנה מהשורות האחרונות, ששם בדיוק נגמר הקטע) ששם המחשב ירווח מעט או יצופף מעט את הרווחים שבכל הקטע. האם יש אפשרות לעשות כך ב"תג" באופן אוטומטי ?
(לי אין תג, אבל אני מעוניין לדעת אם אני יתן את זה למישהו שיש לו תג, האם הוא יוכל לעשות את זה)

בהחלט כן.
ניתן לעשות את זה אצלי, אני עובד גם על תג וגם על אינדיזיין.

חזור אל “לשכת הסופרים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 98 אורחים