מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

חלונית ניווט בוורד בצד שמאל במקום ימין

שיח עורכי ספרים והעוסקים במלאכת הקודש. שאלות, הצעות, עזרה בקריאת כת"י, פתרון וסיוע לבעיות טכניות הקשורות בהפעלת המחשב והתכנות הנלוות
תורה מפוארת

חלונית ניווט בוורד בצד שמאל במקום ימין

הודעהעל ידי תורה מפוארת » ג' אוגוסט 30, 2022 12:12 pm

החל מאמש כל קבצי הוורד שלי נפתחים כשהניווט [חיפוש בלע"ז] במקום שיהיו בצד ימין זה בצד שמאל, דבר שאולי נח לאנגלית אבל פחות לעברית.
ניסיתי לעשות הזז ולהזיז, אבל בלחיצה על העכבר פעמיים המצב חוזר לקדמותו לצד שמאל. כיצד אני פותר את זה שהחיפוש ישוב להיות בצד ימין?

בריושמא

Re: חלונית ניווט בוורד בצד שמאל במקום ימין

הודעהעל ידי בריושמא » ג' אוגוסט 30, 2022 8:37 pm

תורה מפוארת כתב:החל מאמש כל קבצי הוורד שלי נפתחים כשהניווט [חיפוש בלע"ז] במקום שיהיו בצד ימין זה בצד שמאל, דבר שאולי נח לאנגלית אבל פחות לעברית.
ניסיתי לעשות הזז ולהזיז, אבל בלחיצה על העכבר פעמיים המצב חוזר לקדמותו לצד שמאל. כיצד אני פותר את זה שהחיפוש ישוב להיות בצד ימין?

במקום חלונית ניווט כדאי לעבוד בתצוגה של 'חלוקה לרמות'.
אין חלונית, אלא המסמך עצמו מסודר ברמות.
אפשר להזיז פרקים וסעיפים בקלות, וכך להבין וגם לשלוט במסמך בקלות.

נוריאל עזרא
שם מלא: נוריאל עזרא

הודעהעל ידי נוריאל עזרא » ג' אוגוסט 30, 2022 11:08 pm

תורה מפוארת כתב:החל מאמש כל קבצי הוורד שלי נפתחים כשהניווט [חיפוש בלע"ז] במקום שיהיו בצד ימין זה בצד שמאל, דבר שאולי נח לאנגלית אבל פחות לעברית.

לחיצה פעמיים איפה? על חלונית הניווט עצמה למעלה? ניסיתי כעת אצלי וכך היא חוזרת למקומה בכל מקום אחר שתי לחיצות לא עושות דבר.
אם זה המקרה, אולי לא גררת את החלונית לצד הימני עד הסוף כך שהיא 'תידבק' לצד ימין. כי כשהיא מרחפת לה בכל אזור בדף ללא להיות דבוקה לאחד הצדדים, באופן כזה בלחיצה פעמיים היא חוזרת לצד האחרון שהיא הייתה דבוקה אליו.

תורה מפוארת

הודעהעל ידי תורה מפוארת » ד' אוגוסט 31, 2022 1:02 am

נוריאל עזרא כתב:

לחיצה פעמיים איפה? על חלונית הניווט עצמה למעלה? ניסיתי כעת אצלי וכך היא חוזרת למקומה בכל מקום אחר שתי לחיצות לא עושות דבר.
אם זה המקרה, אולי לא גררת את החלונית לצד הימני עד הסוף כך שהיא 'תידבק' לצד ימין. כי כשהיא מרחפת לה בכל אזור בדף ללא להיות דבוקה לאחד הצדדים, באופן כזה בלחיצה פעמיים היא חוזרת לצד האחרון שהיא הייתה דבוקה אליו.

יישר כח זה אכן היה הבעיה.

יואל שילה

הודעהעל ידי יואל שילה » ה' ספטמבר 01, 2022 2:38 am

בריושמא כתב:
במקום חלונית ניווט כדאי לעבוד בתצוגה של 'חלוקה לרמות'.
אין חלונית, אלא המסמך עצמו מסודר ברמות.
אפשר להזיז פרקים וסעיפים בקלות, וכך להבין וגם לשלוט במסמך בקלות.

עצתו של מר מתבססת על הוורד הישן שהוא פעיל אצל מר, ובו חלונית הניווט דוחה ולא נוחה
בוורד החדש החלונית מעולה ונוחה ומזמינה שימוש
את החלוקה לרמות צריך להשאיר לשימושים מסויימים, ובינתים חלונית הניווט פעילה ביותר

חזור אל “לשכת הסופרים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים