מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

אגרת החלום, ועוד...

דווחו לנו על דפים חסרים או בלתי קריאים, ספרים שלא נפתחים, נשמח לתקן ולשפר!
אלמוני

אגרת החלום, ועוד...

הודעהעל ידי אלמוני » ה' פברואר 13, 2014 11:56 am

שימו לב לסדר הדפים בספר אגרת החלום (רבי שם טוב בן יוסף אבן פאלקירה). הדפים אינם כסדרם לכל אורך הספר.
אני מזכיר שוב את הספר באר יעקב (ח"א) להגר"י אריאלי זצ"ל, עדיין לא תיקנתם אותו - הספר מופיע אצלכם ברשימה כביכול הוא מלא, ובפועל הספר סרוק עד פחות ממחציתו.
ניסיתי לבצע פענוח טקסט בספרים מסוימים (הרשב"א בהוצאת זכרון יעקב לדוגמא, ועוד רבים), והטקסט יוצא מבולבל לחלוטין. (אינני מתכוון לשגיאות פענוח, כגון החלפת אותיות דומות, אלא לבלבול גדול של סדר המילים והשורות).

אלמוני

Re: אגרת החלום, ועוד...

הודעהעל ידי אלמוני » ב' פברואר 17, 2014 12:51 pm

האם אתם מודעים לכך שישנם 4 כרכים של אורים ותומים של זכרון אהרן? 3 כרכים של כרתי ופלתי? אם מכניסים ספר, יש ענין מיוחד להכניס רק חצי ממנו?
לעיתים קרובות אני מוצא דפים חסרים בתוכנה, אבל האופן בו 'טיפלתם' בהערה הקודמת שלי ('באר יעקב' - לפני כמה חודשים...) לא מצדיק לשלוח לכם הערות.
למה לכם להכניס חצי ספר - יותר קל להכניס את העמוד הראשון, ולרשום עוד 'ספר' למנין האלפים...
ועוד לא כתבתי כאן על דפים שערכתם אותם בפוטושופ (בפעם הבאה תעשו את זה באופן חכם יותר), אולי כדי להסתיר את העובדה שהספר איננו הדפוס הראשון, ומישהו שכח לבקש רשות מהמו"ל...

חשבונות רבים

הודעהעל ידי חשבונות רבים » ב' פברואר 17, 2014 1:53 pm

כבוד האלמוני
עשיתי חיפוש הודעות משתמש על הניק שלך וצר לי לבשר לך שלפי הנראה מהן הנך סובל מלחץ דם גבוה עד לרמות של פיקוח נפש!
אנא פנה בדחיפות לרופא המשפחה שלך לאבחון מסודר.

אלמוני

הודעהעל ידי אלמוני » ב' פברואר 17, 2014 2:28 pm

אני מתכבד להשאיר לך את הבלעדיות על רמת התגובה, ועל הסגנון.

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

הודעהעל ידי צוות האוצר » ב' מאי 12, 2014 12:47 pm

לכבוד האלמוני, הסדר תוקן.

חזור אל “אוצר החכמה - תיקונים והערות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 88 אורחים