מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

מאורות שלמה - הרב שלמה זלמן ארנרייך

דווחו לנו על דפים חסרים או בלתי קריאים, ספרים שלא נפתחים, נשמח לתקן ולשפר!
ליטוואק פון בודאפעסט

מאורות שלמה - הרב שלמה זלמן ארנרייך

הודעהעל ידי ליטוואק פון בודאפעסט » ד' ינואר 26, 2022 4:49 pm

חיפשתי ספר זה, ולא מצאתי. גם כאשר חיפשתי את 'כל ספרי המחבר' של הלחם שלמה.
עד שנתוודעתי שיש 'ספר המאור' לרבינו זרחיה הלוי, ונעלמה מהתוכנית שיש מחבר נוסף להפירוש שעליה והוא הנ"ל.
רצוי לתקן

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

Re: מאורות שלמה - הרב שלמה זלמן ארנרייך

הודעהעל ידי צוות האוצר » ה' ינואר 27, 2022 10:45 am

ליטוואק פון בודאפעסט כתב:חיפשתי ספר זה, ולא מצאתי. גם כאשר חיפשתי את 'כל ספרי המחבר' של הלחם שלמה.
עד שנתוודעתי שיש 'ספר המאור' לרבינו זרחיה הלוי, ונעלמה מהתוכנית שיש מחבר נוסף להפירוש שעליה והוא הנ"ל.
רצוי לתקן

איזו גי' יש לכב'?
אסביר:
אם היית רושם את שמו של הספר או את שם המחבר (אתה מסכים שמי שמחפש משהו אמור לדעת מה הוא מחפש - נכון?) היית מקבל את אחת התוצאות המופיעות בתמונות:
לכן במקרה דידן: לא 'נעלם' מהתוכנה שום רז...
קבצים מצורפים
ארנרייך.PNG
ארנרייך.PNG (40.36 KiB) נצפה 844 פעמים
מאורות שלמה.PNG
מאורות שלמה.PNG (45.37 KiB) נצפה 844 פעמים

ליטוואק פון בודאפעסט

הודעהעל ידי ליטוואק פון בודאפעסט » ה' ינואר 27, 2022 3:45 pm

בתמונה שלכם אין אלא מחבר אחד, ה"ה רבינו זרחיה הלוי, ולא ניתוסף בשמות המחברים את שמו של הגאון משאמלויא
אני לא הכרתי את השם של הספר, רק ידעתי שהשאמלויא רב כתב ספר על זה. ע"כ חיפשתי את הלחם שלמה, ואח"כ לחצתי על כפתור 'שאר ספרי המחבר', ולא יצא ספר זה, כי לא יוחס אליו.

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

הודעהעל ידי צוות האוצר » ה' ינואר 27, 2022 5:51 pm

בקיצור, לא נסית לא אפשרות א' ולא אפשרות ב' - חבל. ואם ידעת שזה חיבור של השאמלויא רב, מדוע לא רשמת בפשטות את שמו? הוא היה עולה.
בנוסף, נכון להיום גם אם הוא היה מופיע כמחבר שני, עדיין הוא לא היה עולה אם לחצת על 'שאר ספרי המחבר' [אופציה זו, כעת היא על שולחן 'פיתוח עתידי']
אולם, מכיון שהוא מופיע היום ברישומים הפנימיים של התוכנה כ'מחבר נוסף' - הוא היה עולה ברשימת שמו בלבד - וכאמור לעיל.
הארכתי בכדי לעזור להבא ולהסביר כיצד המערכת פועלת.

ליטוואק פון בודאפעסט

הודעהעל ידי ליטוואק פון בודאפעסט » ה' ינואר 27, 2022 7:51 pm

כנראה או שלא הובנתי או שלא הבנתי.
ידעתי שיש לו להשאמלויער רב ספר על בעל המאור והמלחמות, ולא הכרתי את שמו. מה עשיתי? חיפשתי את ספרו 'לחם שלמה', ואז לחצתי על 'שאר ספרי המחבר', ולא עלה ספר זה. סיפר לי חבר את השם של הספר, ואז חיפשתי את הבעל המאור ומתוך רשימת ספרי בעל המאור, עלה גם ספר זה.

מה היה עלי לעשות? כאשר אני מחפש את 'שאר ספרי המחבר' של הגר"א, למשל, האם אינו עולה את ספריו גם כאשר הם כרוכים עם ספריהם של אחרים?

להעיר, אני משתמש עם הגירסא המקוונת של tablet.otzar.org ולא בהדיסק ולא בגירסת הבטה.

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

הודעהעל ידי צוות האוצר » א' ינואר 30, 2022 10:02 am

ליטוואק פון בודאפעסט כתב:כנראה או שלא הובנתי או שלא הבנתי.
ידעתי שיש לו להשאמלויער רב ספר על בעל המאור והמלחמות, ולא הכרתי את שמו. מה עשיתי? חיפשתי את ספרו 'לחם שלמה', ואז לחצתי על 'שאר ספרי המחבר', ולא עלה ספר זה. סיפר לי חבר את השם של הספר, ואז חיפשתי את הבעל המאור ומתוך רשימת ספרי בעל המאור, עלה גם ספר זה.

מה היה עלי לעשות? כאשר אני מחפש את 'שאר ספרי המחבר' של הגר"א, למשל, האם אינו עולה את ספריו גם כאשר הם כרוכים עם ספריהם של אחרים?

להעיר, אני משתמש עם הגירסא המקוונת של tablet.otzar.org ולא בהדיסק ולא בגירסת הבטה.

א. הובנת והבנתי היטב בס"ד, ולכן כתבתי את שהיה עליך לעשות - או לרשום את שם הספר או את שמו או חלקו של שם המחבר והספר היה נמצא מיד.
ב. לגבי מה שכב' שואל מעיר: כאשר אני מחפש את 'שאר ספרי המחבר' של הגר"א, למשל, האם אינו עולה את ספריו גם כאשר הם כרוכים עם ספריהם של אחרים?
כתבתי לעיל, שאכן נכון להיום, במצב כזה ששם המחבר מופיע בפועל עם עוד מחבר נוסף - אזי הוא לא יעלה ובמצב של היום - עדיף בהחלט לעבוד בצורה הפשוטה ביותר של רשימת שם המחבר בשורה ואז הוא יעלה בכל אופן.
וכאמור, פיתוח לענין זה שספרי המחבר יעלו גם אם הוא רשום יחד עם עוד מחבר - נמצא על שולחן המערכת לטיפול.
מקוה שהובנתי כמו שהבנתי...
בברכה רבה.

ליטוואק פון בודאפעסט

הודעהעל ידי ליטוואק פון בודאפעסט » א' ינואר 30, 2022 12:52 pm

ניסיתי עוד פעם, וכנראה טעיתי בפעם הראשון.

עכ"פ תודה רבה על העזרה.

חזור אל “אוצר החכמה - תיקונים והערות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים