מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

סקר על חרדים ועבודת השם

גליונות שבועיים להורדה. עצה ותושיה בעניינים טכניים
סמל אישי של המשתמש
ר_חיים_הקטן
שם מלא: הק' ראובן חיים קליין
יצירת קשר:

סקר על חרדים ועבודת השם

הודעהעל ידי ר_חיים_הקטן » ו' מאי 13, 2022 1:20 pm

ר' ישראל פרנקל הוא אברך נחמד שמתפלל בבית כנסת שלי ,והוא עכשיו עובד על התואר שני שלו בפסיכולוגיה.
אולי מישהו פה יכול להשתתף בסקר שלו ו/או להעבירו הלאה לאנשים המתאימים?
שלום משפחה וחברים,

ברוך השם אני מריץ את המחקר שלי לתואר השני בפסיכולוגיה קלינית. המחקר מיועד לאוכלוסייה החרדית בלבד ועוסק בקשיים שיש לאנשים רבים בקשר לעבודת השם. המחקר נועד להעמיק את ההבנה של קשיים אלו והגורמים הקשורים אליהם, על מנת לקדם סיוע טוב יותר לאנשים המתמודדים עם קשיים אלו.

המחקר אנונימי לחלוטין, לא נמסרים ולא נשמרים שום פרטים מזהים של המשתתפים. ההשתתפות במחקר אורכת כ-30 דקות, והיא מזכה בהשתתפות בהגרלה על סך 100 ש"ח לכל 10 משתתפים. לצורך החלק השני בניסוי יש להכין אוזניות ונדרש לשבת במקום שקט. לאחר סיום כל המחקר ישנה הפניה לדף ההגרלה.

(אם אין זמן או אפשרות, ניתן לעשות רק את החלק הראשון הכולל רק שאלונים ולוקח כ-15 דק', אבל בלי הגרלה.. כמו כן ניתן להתחיל ולהמשיך מאותו מכשיר בזמן אחר, עד שבוע לאחר מכן).

אשמח מאוד אם תוכלו להקדיש את הזמן להשתתפות במחקר. יכולים לענות כל בן/בת משפחה (בני 18 ומעלה) בנפרד, בלחיצה על אותו לינק (אחרי שהראשון מסיים לגמרי). חשוב לציין שחלק מהשאלות משתנות בהתאם למגדר ולמצב משפחתי.

אשמח מאוד אם גם תוכלו להפיץ מייל זה לכמה שיותר בני/ות משפחה ומכרים חרדים מעל גיל 18 (מכל מגזר שהוא. אשמח במיוחד אם תוכלו להפיץ לבני ובנות הקהילה החסידית- אליהם יש לי פחות גישה).

להשתתפות לחצו כאן:
https://hujipsych.au1.qualtrics.com/jfe ... hVh39ql0ZU

על כל בעיה טכנית מכל סוג שהיא, או כל עזרה אחרת, אשמח אם תיצרו איתי קשר מיידי במייל yisrael.frankel@mail.huji.ac.il. ‏‪

תודה רבה,
ישראל פרנקל

חזור אל “עזר אחים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 71 אורחים