מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

אוצר החכמה גירסא 19 הבאה עלינו לטובה

מילתא דתמיהא, בשורת ספרים חדשים, עיטורי סופרים ומטפחת ספרים.
aharoni111
מנהל האתר

אוצר החכמה גירסא 19 הבאה עלינו לטובה

הודעהעל ידי aharoni111 » א' נובמבר 15, 2020 10:33 pm

טעימה קטנה של כמה צילומי מסך מגירסא 19 שתצא בעז"ה בקרוב
קבצים מצורפים
0.png
0.png (510.03 KiB) נצפה 97355 פעמים
1.jpg
1.jpg (970.91 KiB) נצפה 97355 פעמים
5.jpg
5.jpg (1.08 MiB) נצפה 97355 פעמים
3.jpg
3.jpg (1015 KiB) נצפה 97355 פעמים
2.jpg
2.jpg (959.56 KiB) נצפה 97355 פעמים
8.png
8.png (600.78 KiB) נצפה 97355 פעמים
7.png
7.png (2.89 MiB) נצפה 97355 פעמים
4.jpg
4.jpg (872.14 KiB) נצפה 97355 פעמים
6.jpg
6.jpg (1.27 MiB) נצפה 97355 פעמים

איש בן פרצי

Re: אוצר החכמה גירסא 19 הבאה עלינו לטובה

הודעהעל ידי איש בן פרצי » ב' נובמבר 16, 2020 1:37 am

ממתינים בכיליון עיניים!
מתי זה יהיה מוכן?
וכן מה הבדלים (הגדולים) מהגרסה הקודמת?

בגולה

הודעהעל ידי בגולה » ב' נובמבר 16, 2020 3:08 am

איש בן פרצי כתב:מתי זה יהיה מוכן?

לפי הרשום באתר, אמור להיות לתחילת השנה הלועזית החדשה.

איש בן פרצי כתב:וכן מה הבדלים (הגדולים) מהגרסה הקודמת?

שיפור רציני במהירות החיפוש;
נקיה מכל מיני באגים שהיו קיימים בגרסה הישנה;
תוכנה חדשה ונקייה (ולא הוספות על גבי הוספות שנוספו במשך השנים);
הכלים שלא היו נגישים עד עכשיו בתצוגה המקדימה ובטאבים (רק בVIEW), נגישים עכשיו ישירות בתצוגה המקדימה (שהיא בעצם ממלאת מקום של הVIEW, רק שנשאר אפשרות לפתוח ספרים בתוך התוכנה);
חלון 'חיפוש מתקדם' חדש ומשופר;
מותאם למסכי מגע;
ועוד ועוד

איש בן פרצי

הודעהעל ידי איש בן פרצי » ב' נובמבר 16, 2020 8:35 am

תודה רבה הרב בגולה!

סופר-סתם

הודעהעל ידי סופר-סתם » ב' נובמבר 16, 2020 10:04 am

יש תוכנית לשנות סוף סוף גם את את הגירסא הנייחת?

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

הודעהעל ידי צוות האוצר » ב' נובמבר 16, 2020 10:07 am

סופר-סתם כתב:יש תוכנית לשנות סוף סוף גם את את הגירסא הנייחת?

ברור, זה ביחד הולך להיות.

סופר-סתם

הודעהעל ידי סופר-סתם » ב' נובמבר 16, 2020 10:12 am

צוות האוצר כתב:

שמועה טובה תדשן עצם.
רק הייתי מעיר שבנייחת אין צורך לעדכונים מהפורום (או לפחות אפשרות הסתרה למי שאינו מעונין).

פי האתון

הודעהעל ידי פי האתון » ב' נובמבר 16, 2020 10:27 am

כידוע שכל מי שעושה חיפוש בתוכנה רוצה שהתוצאות הרלוונטיות יותר יהיו בקדמת רשימת התוצאות, עד עתה היתה אפשרות ללחוץ על חלונית שנפתחת (ועד שהיא נפתחת אצלי במחשב האיטי...) ולסמן 'מיין לפי רלוונטיות', האם בשדרוג החדש תהיה אפשרות לסמן מראש שכל התוצאות יוצגו בצורה רלוונטית? (ללא החלונית הנ"ל).

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

הודעהעל ידי צוות האוצר » ב' נובמבר 16, 2020 10:46 am

פי האתון כתב:כידוע שכל מי שעושה חיפוש בתוכנה רוצה שהתוצאות הרלוונטיות יותר יהיו בקדמת רשימת התוצאות, עד עתה היתה אפשרות ללחוץ על חלונית שנפתחת (ועד שהיא נפתחת אצלי במחשב האיטי...) ולסמן 'מיין לפי רלוונטיות', האם בשדרוג החדש תהיה אפשרות לסמן מראש שכל התוצאות יוצגו בצורה רלוונטית? (ללא החלונית הנ"ל).
קבצים מצורפים
image (1).png
image (1).png (35.48 KiB) נצפה 97229 פעמים

פלתי

הודעהעל ידי פלתי » ב' נובמבר 16, 2020 1:36 pm

פי האתון כתב:כידוע שכל מי שעושה חיפוש בתוכנה רוצה שהתוצאות הרלוונטיות יותר יהיו בקדמת רשימת התוצאות, עד עתה היתה אפשרות ללחוץ על חלונית שנפתחת (ועד שהיא נפתחת אצלי במחשב האיטי...) ולסמן 'מיין לפי רלוונטיות', האם בשדרוג החדש תהיה אפשרות לסמן מראש שכל התוצאות יוצגו בצורה רלוונטית? (ללא החלונית הנ"ל).

גם בממשק היום זה קיים

פי האתון

הודעהעל ידי פי האתון » ב' נובמבר 16, 2020 1:52 pm

פלתי כתב:

גם בממשק היום זה קיים

הא כיצד?
(יש לי גירסא 17)

מעט דבש

הודעהעל ידי מעט דבש » ב' נובמבר 16, 2020 2:07 pm

אולי בגרסא זו יפתרו את בעית שם השם המוצג בספרים רבים, שלדעת הגריש"א ועוד, יש בזה בעיה של מחיקת השם? (וכבר נכב"ב).
אפשר לסדר שתהיה אפשרות בתוכנה להגדיר שאחרי זמן מה יופיע שומר מסך, עם הודעה 'האם רצונך לעבור לעמוד הבא' / 'לסגור את הספר' וכדומה.

אראל

הודעהעל ידי אראל » ב' נובמבר 16, 2020 4:01 pm

מעט דבש כתב:אולי בגרסא זו יפתרו את בעית שם השם המוצג בספרים רבים, שלדעת הגריש"א ועוד, יש בזה בעיה של מחיקת השם? (וכבר נכב"ב).
אפשר לסדר שתהיה אפשרות בתוכנה להגדיר שאחרי זמן מה יופיע שומר מסך, עם הודעה 'האם רצונך לעבור לעמוד הבא' / 'לסגור את הספר' וכדומה.

אם שומר מסך הפתרון, אזי למה לא יועיל ע"ז השומר מסך המתוקן במחשב?

סמל אישי של המשתמש
בוצינא

הודעהעל ידי בוצינא » ב' נובמבר 16, 2020 4:17 pm

אראל כתב:אם שומר מסך הפתרון, אזי למה לא יועיל ע"ז השומר מסך המתוקן במחשב?

כדי לעבור לעמוד הבא, צריך לסלק את השומר מסך המובנה במחשב, ואז חוזר שם השם אל הסמך

בגולה

הודעהעל ידי בגולה » ב' נובמבר 16, 2020 4:26 pm

פי האתון כתב:
פלתי כתב:

גם בממשק היום זה קיים

הא כיצד?
(יש לי גירסא 17)

כלים/אפשרויות
סמן V ב'מיין תוצאות חיפוש לפי רלוונטיות'
קבצים מצורפים
2020-11-16_092446.jpg
2020-11-16_092446.jpg (25.14 KiB) נצפה 97129 פעמים

בגולה

הודעהעל ידי בגולה » ב' נובמבר 16, 2020 4:28 pm

צוות האוצר כתב:

הייתי אומר הפוך - מגיע גרסה חדשה לנייחת, ואותה גרסה תהיה גם באתר.

פי האתון

הודעהעל ידי פי האתון » ב' נובמבר 16, 2020 8:14 pm

בגולה כתב:
פי האתון כתב:
פלתי כתב:

גם בממשק היום זה קיים

הא כיצד?
(יש לי גירסא 17)

כלים/אפשרויות
סמן V ב'מיין תוצאות חיפוש לפי רלוונטיות'

יש"כ.

לכשיבקע

הודעהעל ידי לכשיבקע » ב' נובמבר 16, 2020 11:03 pm

בשורה משמחת. מאיר עינים ומרחיב הלב, וכבר ידועים דברי רעק''א בזה.

האם כבר ידוע כמה ספרים יתווספו בעדכון הבא?

אשמח גם לדעת האם בשלב כלשהו תהיה חבילת מכון המאור זמינה להוספה.

ייש''כ וחודש טוב.

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

הודעהעל ידי צוות האוצר » ג' נובמבר 17, 2020 12:08 am

בגולה כתב:
צוות האוצר כתב:

הייתי אומר הפוך - מגיע גרסה חדשה לנייחת, ואותה גרסה תהיה גם באתר.

מסכים עם כב'.

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

הודעהעל ידי צוות האוצר » ג' נובמבר 17, 2020 12:11 am

לכשיבקע כתב:בשורה משמחת. מאיר עינים ומרחיב הלב, וכבר ידועים דברי רעק''א בזה.

1. האם כבר ידוע כמה ספרים יתווספו בעדכון הבא?

2. אשמח גם לדעת האם בשלב כלשהו תהיה חבילת מכון המאור זמינה להוספה.

ייש''כ וחודש טוב.

1. פחות או יותר כמו בכל עדכון.
2. אנו גם נשמח לבשר ע"ז...

בגולה

הודעהעל ידי בגולה » ג' נובמבר 17, 2020 2:54 am

טעימה נוספת:
כמה ספרים פתוחים (כפי שכתבתי קודם, שבגרסה החדשה הספרים נפתחים בתוך התוכנה עצמה במקום הVIEW); הערות מפתחות ומרקרים
ספרים פתוחים.jpg
ספרים פתוחים.jpg (465.35 KiB) נצפה 97018 פעמים

הערות מפתחות ומרקרים.jpg
הערות מפתחות ומרקרים.jpg (355 KiB) נצפה 97018 פעמים

תא חזי

הודעהעל ידי תא חזי » ד' נובמבר 18, 2020 5:50 am

aharoni111 כתב:טעימה קטנה של כמה צילומי מסך מגירסא 19 שתצא בעז"ה בקרוב

בגולה כתב:טעימה נוספת:
כמה ספרים פתוחים (כפי שכתבתי קודם, שבגרסה החדשה הספרים נפתחים בתוך התוכנה עצמה במקום הVIEW); הערות מפתחות ומרקרים

הממשק נאה מאוד מאוד, אך ג' שאלות אם אפשר:
א. לאחר העדכון הבעל"ט - האם עדיין תהיה אפשרות להשתמש בממשק הישן, לטובת מי שהתרגל זה שנים לממשק הישן?

ב. האם יהיה "מצב לילה" (כלומר שרוב הממשק בצבעים כהים והכתב בצבע בהיר) בממשק החדש? (וכמו כן, באופן כללי, האם יש סיכוי שיכניסו אופציה של "היפוך צבעים" בחלון הצפיה בספרים? זה נוח מאוד לבעלי רגישות בעיניים, או כשעובדים בלילות עד מאוחר)

ג. כיום, תוכנת אוצר החכמה (ברוב הזמן, ובפרט כשאין ספרים פתוחים בנפרד בVIEW) צורכת משאבי מערכת נמוכים יחסית. האם גם בממשק החדש התוכנה שומרת על אותה צריכה של RAM ומעבד? זה שאלה מאוד רלוונטית, בעיקר לאברכים בעלי מחשבים חלשים יחסית, או מי שעובד עם ריבוי תוכנות פתוחות בו זמנית [במחשב שאני עובד עליו, לדוגמא, אין רגע בו לא פתוחות אינדיזיין + תג + וורד (כמה מסמכים) + כרום (כמה טאבים) + פרוייקט השו"ת + DBS + אקרובט (כמה קבצים) + אוצר החכמה, ולמרות שיש לי יחסית הרבה זיכרון RAM, עדיין יש נפקותא גדולה אם הוא צורך בזמן שהוא "נח" רק 20-30 מ"ב זיכרון, לבין תוכנות חדשות יחסית (שאני משער שהממשק החדש של אוצה"ח נבנה בדומה להן) שלוקחות 100 מ"ב זיכרון ויותר]

[בשפה יותר טכנית: האם זה ממשק תיכנותי מותאם לווינדוס, או שזה בעצם ממשק WEB רק שהוא מותאם בתוך חלון רגיל, ולא רואים שזה דפדפן? כי יש בין שתי הדרכים הללו הפרשים מאוד גדולים בצריכת משאבים]

aharoni111
מנהל האתר

הודעהעל ידי aharoni111 » ד' נובמבר 18, 2020 10:10 am

תא חזי כתב:

א. לאחר העדכון הבעל"ט - האם עדיין תהיה אפשרות להשתמש בממשק הישן, לטובת מי שהתרגל זה שנים לממשק הישן?

ב. האם יהיה "מצב לילה" (כלומר שרוב הממשק בצבעים כהים והכתב בצבע בהיר) בממשק החדש? (וכמו כן, באופן כללי, האם יש סיכוי שיכניסו אופציה של "היפוך צבעים" בחלון הצפיה בספרים? זה נוח מאוד לבעלי רגישות בעיניים, או כשעובדים בלילות עד מאוחר)

ג. כיום, תוכנת אוצר החכמה (ברוב הזמן, ובפרט כשאין ספרים פתוחים בנפרד בVIEW) צורכת משאבי מערכת נמוכים יחסית. האם גם בממשק החדש התוכנה שומרת על אותה צריכה של RAM ומעבד? זה שאלה מאוד רלוונטית, בעיקר לאברכים בעלי מחשבים חלשים יחסית, או מי שעובד עם ריבוי תוכנות פתוחות בו זמנית [במחשב שאני עובד עליו, לדוגמא, אין רגע בו לא פתוחות אינדיזיין + תג + וורד (כמה מסמכים) + כרום (כמה טאבים) + פרוייקט השו"ת + DBS + אקרובט (כמה קבצים) + אוצר החכמה, ולמרות שיש לי יחסית הרבה זיכרון RAM, עדיין יש נפקותא גדולה אם הוא צורך בזמן שהוא "נח" רק 20-30 מ"ב זיכרון, לבין תוכנות חדשות יחסית (שאני משער שהממשק החדש של אוצה"ח נבנה בדומה להן) שלוקחות 100 מ"ב זיכרון ויותר]

[בשפה יותר טכנית: האם זה ממשק תיכנותי מותאם לווינדוס, או שזה בעצם ממשק WEB רק שהוא מותאם בתוך חלון רגיל, ולא רואים שזה דפדפן? כי יש בין שתי הדרכים הללו הפרשים מאוד גדולים בצריכת משאבים]

א. כנראה שלא, כל קבצי האינדקס והספרים שופרו וצומצמו לפורמט מסוים שרק התוכנה החדשה יכולה לקרוא.
ב. אם הבנתי אותך נכון התשובה היא כן, תוכל לראות בתמונה המצורפת מצב לילה, לגבי היפוך צבעים האופציה כנראה תהיה קיימת.
ג. צריכת הזכרון תהיה גדולה יותר מהממשק של היום אם כי לא באופן משמעותי, התוכנה היא ממשק WEB.
קבצים מצורפים
9.png
9.png (235.75 KiB) נצפה 96859 פעמים

חד ברנש

הודעהעל ידי חד ברנש » ד' נובמבר 18, 2020 11:57 am

בור ועם הארץ אנוכי -
מה זה "ממשק WEB"?

תא חזי

הודעהעל ידי תא חזי » ד' נובמבר 18, 2020 12:30 pm

aharoni111 כתב:
תא חזי כתב:

א. כנראה שלא, כל קבצי האינדקס והספרים שופרו וצומצמו לפורמט מסוים שרק התוכנה החדשה יכולה לקרוא.
ב. אם הבנתי אותך נכון התשובה היא כן, תוכל לראות בתמונה המצורפת מצב לילה, לגבי היפוך צבעים האופציה כנראה תהיה קיימת.
ג. צריכת הזכרון תהיה גדולה יותר מהממשק של היום אם כי לא באופן משמעותי, התוכנה היא ממשק WEB.

יישר כח. אני מקווה שבאמת הצריכה לא תהיה הרבה יותר גדולה, והכל יעבוד חלק כמו שאנחנו ברוך ה' רגילים זה ח"י גרסאות שהולכות ומשתבחות עם השנים. ח"י ח"י יודוך וישבחוך!
מאוד אשמח לראות גם מצב של היפוך צבעים בצפיה בקבצי הספרים עצמם, כאמור.
לפי דברי כבודו, יוצא אפוא שאם הממשק הוא WEB - הרי שיש עתה פתח תקווה שמגירסא זו והלאה תהיה לאוצר החכמה תמיכה במערכות הפעלה נוספות (MAC OSX, לינוקס, וכו')??
האם כבודו יוכל לגלות לנו אם יש אמת בהשערה הזו?

(במאמר המוסגר, אם הממשק הוא WEBיי, מתי נזכה לראות גם עדכוני תוכנה וספרים דרך הWEB גם לבעלי האוצר שאינו-מקוון? בעגלא דידן?? על פיצ'ר כזה אני אפילו מוכן להקריב חלק מהביצועים של התוכנה במחשב שלי, ובלבד שלא אצטרך למוסרה בטלטלות הדרך וכו'... זה באמת יהיה שדרוג נפלא ממש ממש)

aharoni111
מנהל האתר

הודעהעל ידי aharoni111 » ד' נובמבר 18, 2020 12:45 pm

אכן זה בתכנון, ואני אישית מנסה לדחוף את האפשרות למערכות הפעלה נוספות כמה שיותר מהר, אני מכיר הרבה מאד משתמשים עם מחשבים של אפל שעובדים עם parallel ודומיו בשביל אוצר החכמה, ומחכים מאד לאפשרות להריץ את התוכנה ישירות דרך המערכת הפעלה שלהם

aharoni111
מנהל האתר

הודעהעל ידי aharoni111 » ד' נובמבר 18, 2020 12:47 pm

וכמו שכתבת באמת מתוכנן שמעתה ואילך העדכונים יבוצעו דרך הרשת גם לבעלי האוצר שאינו מקוון (דרך אגב ישנה אפשרות כזו גם היום)

aharoni111
מנהל האתר

הודעהעל ידי aharoni111 » ד' נובמבר 18, 2020 12:50 pm

חד ברנש כתב:בור ועם הארץ אנוכי -
מה זה "ממשק WEB"?

במקרה שלנו המנוע של התוכנה הוא בעצם דפדפן כרום, אמנם כשאתה פותח את התוכנה אין זכר ואין צורה של הדפדפן אבל המנוע שהתוכנה עובדת איתו זה מנוע של הדפדפן

תא חזי

הודעהעל ידי תא חזי » ד' נובמבר 18, 2020 1:08 pm

aharoni111 כתב:אכן זה בתכנון, ואני אישית מנסה לדחוף את האפשרות למערכות הפעלה נוספות כמה שיותר מהר, אני מכיר הרבה מאד משתמשים עם מחשבים של אפל שעובדים עם parallel ודומיו בשביל אוצר החכמה, ומחכים מאד לאפשרות להריץ את התוכנה ישירות דרך המערכת הפעלה שלהם

חזק וברוך!

aharoni111 כתב:וכמו שכתבת באמת מתוכנן שמעתה ואילך העדכונים יבוצעו דרך הרשת גם לבעלי האוצר שאינו מקוון (דרך אגב ישנה אפשרות כזו גם היום)

חזק וברוך! חזק וברוך! איש בשורה אתה היום!!
נקווה שאפשרות העדכון המרוחק תצא לפועל כבר בעדכון הנוכחי. נפלא ביותר.
(אני יודע שיש אפשרות "עדכון תכנה מהרשת" תחת התפריט "עזרה", אבל כמדומני זה רק מעדכן את התוכנה עצמה (ולא את הספרים), או שזה בכלל לא עובד ורק עושה בעיות. האם אני צודק?)

aharoni111
מנהל האתר

הודעהעל ידי aharoni111 » ד' נובמבר 18, 2020 1:10 pm

תא חזי כתב:(אני יודע שיש אפשרות "עדכון תכנה מהרשת" תחת התפריט "עזרה", אבל כמדומני זה רק מעדכן את התוכנה עצמה (ולא את הספרים), או שזה בכלל לא עובד ורק עושה בעיות. האם אני צודק?)

אני לא מדבר על זה, כרגע למי שיש גירסא 16 או 17 יכולים לעשות עדכון לגירסא 18 דרך הרשת, עדכון תוכנה כולל הוספת כל הספרים

תא חזי

הודעהעל ידי תא חזי » ד' נובמבר 18, 2020 1:14 pm

aharoni111 כתב:
תא חזי כתב:(אני יודע שיש אפשרות "עדכון תכנה מהרשת" תחת התפריט "עזרה", אבל כמדומני זה רק מעדכן את התוכנה עצמה (ולא את הספרים), או שזה בכלל לא עובד ורק עושה בעיות. האם אני צודק?)

אני לא מדבר על זה, כרגע למי שיש גירסא 16 או 17 יכולים לעשות עדכון לגירסא 18 דרך הרשת, עדכון תוכנה כולל הוספת כל הספרים

הא כיצד? יש כזה פיצ'ר דרך התוכנה עצמה? היכן הוא נמצא? או שזה משהו בנפרד שנשלח על ידי המשרד כקובץ?

aharoni111
מנהל האתר

הודעהעל ידי aharoni111 » ד' נובמבר 18, 2020 1:47 pm

צריך להתקשר למשרד והם ידריכו אותך איך לעשות את זה

בגולה

הודעהעל ידי בגולה » ד' נובמבר 18, 2020 2:35 pm

מנסיון, כיושב בגולה, כבר מגרסה 16 את העדכונים, התוכנה והספרים, עשיתי דרך הרשת!
כמובן צריך שהמהירות תהיה סבירה היות ומדובר בקבצים גדולים.

אם זכור לי טוב הרי שהייתי הראשון שהתנסה בפועל לעדכן דרך הרשת. ואכן תודה ענקית ל aharoni111 שהגה ויזם את האפשרות הזו.
---
תיקון והבהרה: מגרסה 16 ל17 עשיתי דרך הרשת, לא מ15 ל16
נערך לאחרונה על ידי בגולה ב ד' נובמבר 18, 2020 3:54 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.

לכשיבקע

הודעהעל ידי לכשיבקע » ד' נובמבר 18, 2020 2:58 pm

aharoni111 כתב:

איפה היית עד היום? הייתי שבוע בלא התכנה כארי בסוגר...

בגולה

הודעהעל ידי בגולה » ד' נובמבר 18, 2020 3:56 pm

חבל.
מגרסה 16 ל-17 כבר עשיתי דרך הרשת, אבל עדיין לא היה כל כך נגיש ומסודר - היה בעיקר נסיוני, רק מ-17 ל-18 כבר היה מוכן כדבעי

נויירא

הודעהעל ידי נויירא » ד' נובמבר 18, 2020 11:19 pm

מדהים לא יאומן
במיוחד התוספת של הלחצן הישיר לדף היומי בדף הפתיחה
אני ממליץ להוסיף גם ללחצנים מעל העמוד הפתוח [תנ"ך, ש"ס וכו'] לחצן של 'דף היומי'
שיהיה נגיש בקביעות להגיע ישירות לספרים על הדף היומי
וכן אולי שברשימה הזו ה'גמרא' עצמה תוצג מיד כברירת מחדל

תודה רבה

יושב סתר

הודעהעל ידי יושב סתר » ד' נובמבר 18, 2020 11:42 pm

אני לא כ"כ מבין איך יראה הממשק החדש, רק יש לי שאלת תם: למה האוצר שברשת נראה כ"כ יפה וזה שבדיסק כ"כ מכוער? האם בגירסה החדשה זה יוחלף?
לפי הצילומי מסך תהיה גירסה חדשה אבל לא זו שמופיעה כעת ברשת.

לכשיבקע

הודעהעל ידי לכשיבקע » ה' נובמבר 19, 2020 12:00 am

יושב סתר כתב:אני לא כ"כ מבין איך יראה הממשק החדש, רק יש לי שאלת תם: למה האוצר שברשת נראה כ"כ יפה וזה שבדיסק כ"כ מכוער? האם בגירסה החדשה זה יוחלף?

אם הבנתי נכון זו גופא הבשורה, שהממשק שבדיסק יוחלף. הלא כן?

בגולה

הודעהעל ידי בגולה » ה' נובמבר 19, 2020 1:43 am

יושב סתר כתב:אני לא כ"כ מבין איך יראה הממשק החדש, רק יש לי שאלת תם: למה האוצר שברשת נראה כ"כ יפה וזה שבדיסק כ"כ מכוער? האם בגירסה החדשה זה יוחלף?

התמונות שהועלו מקודם הם טעימה מהמשק החדש בתוכנה וברשת - שתיהם יראו אותו דבר. - גרסה 19 תהיה חדשה לגמרי גם ללקוחות הדיסק וגם ברשת!

עמקן

הודעהעל ידי עמקן » ו' נובמבר 20, 2020 2:13 pm

בגרסאות האחרונות הערות וקישורים פרטיים וכדומה היו עוברים באופן אוטמאטי לגירסה החדשה בעת השדרוג. האם ימשיך כן בגירסא 19 למרות שזו תוכנה חדשה לגמרי?

חזור אל “מטפחת ספרים ועיטור סופרים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 170 אורחים