מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

דבר שצריך תיקון בתוכנת אוצר החכמה.

יש לכם הצעות לשימוש יעיל יותר? חיפוש מוצלח יותר? חלקו זאת עם כולנו
י. רבינוביץ

דבר שצריך תיקון בתוכנת אוצר החכמה.

הודעהעל ידי י. רבינוביץ » ה' מאי 12, 2011 4:34 am

אם אתה "מרדים" את המחשב (כמדומני בעיקר במחשבים ניידים), או אם התנתק לך כונן התוכנה, ולשונות הספרים עדיין נמצאים למטה שולחן העבודה, אינך יכול לשוב ולדפדף בהם שוב.
לדעתי, צריך לעשות איזה קישור זיהוי בין התוכנה הפועלת ללשונות חלונות הספרים שהתנתקו ממנה כבר. ממילא שהתוכנה מנותקת ברור למה אי אפשר לדפדף בספר, אך כשהתוכנה מחוברת אין סיבה שלא יהיה ניתן לדפדף בספר.

*שיניתי את הכותרת. כעת הירגעו.
נערך לאחרונה על ידי י. רבינוביץ ב ה' מאי 12, 2011 10:59 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.

יאיר

Re: דבר רע בתוכנת אוצר החכמה.

הודעהעל ידי יאיר » ה' מאי 12, 2011 9:09 am

אני הייתי "מעדן" את הכותרת.

הבן הרביעי

הודעהעל ידי הבן הרביעי » ה' מאי 12, 2011 12:11 pm

יאיר כתב:אני הייתי "מעדן" את הכותרת.

למה יאירינו לעדן? לדעתי הוא צודק, זה רע מאוד, וצריך לאסוף את כל תוכנות אוצר החכמה ולשרוף אותן עד שיהיו שניצלים. וגם להכניס את הרב ארז סלע לכלא לאחרית ימיו ללא אפשרות חנינה.

אוהב אוצר

הודעהעל ידי אוהב אוצר » ה' מאי 12, 2011 12:42 pm

ממש 'חכם', גיבור גדול, זה נראה לך גבורה לדבר בצורה כזו מחפירה על גבי המסך? אין לך קצת בושה? ספק בכלל אם אתה נמנה על ציבור בני התורה. בעצם, נראה לי שזה לא ספק. אתה לא הבן הרביעי, אתה הבן החמישי וד"ל!

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ה' מאי 12, 2011 12:46 pm

מה קרה לך
הוא דיבר באירוניה, ולעג לפותח האשכול.

ישראל הר כסף

הודעהעל ידי ישראל הר כסף » ה' מאי 12, 2011 12:48 pm

לדעתי הוא בכלל התכוון לשבח...
הוא התלהב כ"כ שהוא מצא דבר אחד רע בתכנה זו. לעומת כל המעלות והיכולות של התכנה יש דבר אחד הטעון תיקון (לדעתו) זה דבר מלהיב שהוא מצא את הדבר הרע שבתכנה.
הנה- הם לא מלאכים ולא עשו דבר מושלם...בראבו!!!
אצל הקב"ה ראוי למעט בשבח שלא ישמע שרק זה הוא שבחו אם מתכוון לומר הכל, כך גם הוא אמר את כל הגנאי ונמצאת למד שזה הוא קנה המידה של גנאי בתכנה. אשרינו. איזה אמות מידה יש לנו.
אם רמאי אומר על מישהו שהוא גנב אנחנו מבינים שהוא צריך להיות גנב גדול מאוד בשביל לזכות בתואר. אבל אם אדם ישר ונאמן אומר על מישהו שהוא גנב אנו מבינים שהוא כנראה לא דייק וכד'. הכל ענין של קנה מידה.

הבן הרביעי

הודעהעל ידי הבן הרביעי » ה' מאי 12, 2011 2:11 pm

אוהב אוצר כתב:ממש 'חכם', גיבור גדול, זה נראה לך גבורה לדבר בצורה כזו מחפירה על גבי המסך? אין לך קצת בושה? ספק בכלל אם אתה נמנה על ציבור בני התורה. בעצם, נראה לי שזה לא ספק. אתה לא הבן הרביעי, אתה הבן החמישי וד"ל!

מה עשית, אוהב! הבן הרביעי קרא את דבריך ופרץ בבכי תמרורים. הוא נמק בבכיו ואי אפשר להרגיעו. עוד מעט הוא מתייבש, לא רוצה לאכול ולא לשתות. מה עשית?! אני לא יודעת מה לעשות.
על החתום, אמא שלו.

אוהב אוצר

הודעהעל ידי אוהב אוצר » ה' מאי 12, 2011 2:16 pm

עז פנים, אין לך בושה להמשיך להראות את שמך מעל גבי הפורום. אנא מהצוות...

דרדקי

הודעהעל ידי דרדקי » ה' מאי 12, 2011 3:29 pm

אוהב אוצר כתב:עז פנים, אין לך בושה להמשיך להראות את שמך מעל גבי הפורום. אנא מהצוות...

תגיד, מה קרה לך?
לא מבין בדיחות?
חבריה, להרגיע בבקשה. הכל בסדר.

יאיר

הודעהעל ידי יאיר » ה' מאי 12, 2011 10:16 pm

ישראל הר כסף כתב:לדעתי הוא בכלל התכוון לשבח...
הוא התלהב כ"כ שהוא מצא דבר אחד רע בתכנה זו. לעומת כל המעלות והיכולות של התכנה יש דבר אחד הטעון תיקון (לדעתו) זה דבר מלהיב שהוא מצא את הדבר הרע שבתכנה.
הנה- הם לא מלאכים ולא עשו דבר מושלם...בראבו!!!
אצל הקב"ה ראוי למעט בשבח שלא ישמע שרק זה הוא שבחו אם מתכוון לומר הכל, כך גם הוא אמר את כל הגנאי ונמצאת למד שזה הוא קנה המידה של גנאי בתכנה. אשרינו. איזה אמות מידה יש לנו.
אם רמאי אומר על מישהו שהוא גנב אנחנו מבינים שהוא צריך להיות גנב גדול מאוד בשביל לזכות בתואר. אבל אם אדם ישר ונאמן אומר על מישהו שהוא גנב אנו מבינים שהוא כנראה לא דייק וכד'. הכל ענין של קנה מידה.

גם לדעתי יתכן מאוד שכך אך בכל זאת כתבתי מה שנ"ל.

י. רבינוביץ

הודעהעל ידי י. רבינוביץ » ה' מאי 12, 2011 10:57 pm

הצעתי הצעה ואתם התחלתם לדון בכותרת של ההודעה שלי, ולפתח דיונים על לשוני כאילו שאתם דנים בלשון רש"י או תוס'. איני יודע אם אני ראוי לכך.
לגופו של עניין, הבעיה שהצבעתי עליה היא בעיה שמפריעה מאוד, שאם לא אבהיר אותה במילים ברורות וחד משמעיות, ספק אם וכיצד היו נופלות על אזניים כלשהם.
התוכנה משתפרת מזמן לזמן - כמעט כמו כל דבר, ויש בה שפע של יתרונות על תוכנות אחרות (וגם מעט חסרונות לעומתם), אך עם זאת, ישנם דברים חשובים שצריך לשפר אותם
לפני שמשפרים דברים אחרים שוליים יחסית.
בהמשך אולי אעלה מספר הצעות קונקרטיות נוספות לשיפור התוכנה.

חזור אל “אוצר החכמה - הצעות ליעול ושיפור השימוש בתוכנה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים